18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Problem z brudem u mnie w mieście

lolonzo • 2015-04-10, 00:21
Problem zamiatany pod dywan u mnie na łazarskim

doopa

2015-04-10, 00:30
od razu bym jej przyj***ł, nie było by co ze łba zbierać, co za p*zda to kręciła

borisklinga

2015-04-10, 00:35
Co to za pie**olone dziady ?

wilkoala

2015-04-10, 00:41
Korzystają z opieki społecznej bo nie wypełniają obowiązku szkolnego bo mają dzieci w wieku 16 lat bo taka jest ich tradycja.

SKINHEAD

2015-04-10, 00:41
j***ne brudy... u mnie w miescie nie ma tych syfiarzy :(

wilkoala

2015-04-10, 00:45
Kwalifikacje można podnosić za darmo jako zarejestrowany bezrobotny ,bez świadectwa ukończenia jakiekolwiek szkoły ,nie mówiąc już o tym że młodym przysługuje staż.

terzeczy

2015-04-10, 00:48
but na ryj powinien być od razu, taki kontrolny

słit_dżizas

2015-04-10, 00:51
Starszy gruzojad się pyta kto zatrudni roma bez wykształcenia... No żesz k***a, jakbym słyszał amerykańskich gangsta mudżinów - "jesteśmy biedni, cały świat przeciwko nam i ni ch*ja nie kiwniemy palcem żeby to zmienić, bo wolimy brać socjal". Co mnie obchodzi, że brudasy biorą ślub w młodym wieku, co mnie obchodzą ich tradycje? To te j***ne nieuki mają się dostosować do współczesnej rzeczywistości, a nie rzeczywistość do nich.

k***a mać - mój stary, który przez całe życie pracował fizycznie, w zeszłym roku stracił nogę. Dostaje jakieś gówniane 100 złotych z MOPSu/PEFRONu (jeden ch*j) i mimo, że spełnia wszystkie warunki na turnus rehabilitacyjny, to te k***y odrzuciły jego wniosek, bo już nie ma środków. A nie ma środków bo takie k***y jak z filmu muszą dostawać socjal.
Dawno mnie nic nie wk***iło tak jak ten filmik. I jeszcze pani dyrektor szanowna się oburza, że Polacy mają o nich złe zdanie...

PrzemoMr

2015-04-10, 00:57
Aż mi k***a ciśnienie przed snem skoczyło.... Bydło

W............R.

2015-04-10, 01:09
Jednego nie rozumiem. Dlaczego policjanci nie wlepili tej krzykaczce mandatu za przeklinanie w miejscu publicznym? Poza tym normalnego człowieka po takim zachowaniu skierowano by na badanie z podejrzeniem przebywania pod wpływem środków psychoaktywnych, a może dodatkowo na obserwację psychiatryczną...

Inna sprawa: skoro tak trudno jest zabrać się za Romów jako całość, to może władze powinny zacząć się zajmować pojedynczymi przypadkami, pojedynczymi przedstawicielami tej grupy? Skoro są w stanie skłócić całe polskie społeczeństwo, to dlaczego nie potrafią rozbić nawet jednego gangu romskiego? Brakuje punktu zaczepienia? A może Romowie są wygodni dla włodarzy, bo jest kim "straszyć poddanych"?

DrWhisky

2015-04-10, 01:27
"zakładane są młode rodziny w wieku 16 lat", taką ustawe to zna, sie sk***iel doedukował :-|

an...........ad

2015-04-10, 03:10
j***ne pasożyty :-x

Cyrk

2015-04-10, 06:44
Uczciwe państwo: 0 zasiłków, 0 ulg, podatek liniowy z kwotą wolną od podatku na poziomie 120% minimalnego wynagrodzenia, nic nikomu się nie należy za darmo, ale każdy ma prawo zarobić na własne utrzymanie. ZAROBIĆ!

klaudzia92

2015-04-10, 06:47
5:15 jakie ku**a pieniądze na Romów? Jeszcze tym nierobom i złodziejom dają jakieś pieniądze? Jak tacy zacofani to niech na antylopy polują.
A cygance ze sklepu sama bym przyjeb**a.