18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Problem współczesnego żołnierza....

dzony91 • 2012-05-06, 17:28
Problem w doborze sprzętu przed misją? Lepiej mieć więcej niż mniej.




A tu mamy coś z serii PIMP MY GUN bijaaacz :D




Enjoy! :beka:

harry_callahan

2012-05-08, 15:06
Jak zwykle k***a wielcy żołnierze mają najwięcej do powiedzenia. Mnie tam jebie to całe ASG, ale p*zdy podbudowujące swoje ego tym, że dali się jak bydło zaciągnąć w kamasze zawsze mnie będą bawić :D I ch*j wam po tym wojsku? Poszliście leszcze za stadem i tyle. Dumnym z bycia żołnierzem to można być tylko wtedy gdy walczy się za ojczyznę, a nie siedzi jak debil w koszarach i spełnia zachcianki innych pojebów (a w najlepszym razie walczy w wojnie która nie powinna dotyczyć naszego kraju). Wielcy k***a rezerwiści a na ulicy takie same z was leszcze jak z reszty. Prawdziwy facet nie musi iść do wojska by być prawdziwym facetem, proste.

dast17

2012-05-08, 15:06
zajebisice prymitywne teksty... oby tak dalej !!

juki

2012-05-08, 16:28
Sposob fajny :D


Tylko mogli juz nie sciagac wymowy i przygotowania filmiku jak to robia chlopaki z EpicMealTime.

oskiboski

2012-05-08, 17:13
Jeszcze jakiś miłośnik "Kłejka" uwierzy że tak faktycznie wyglądają żołnierze... :homer:

lokers86

2012-05-08, 17:39
Ze znajomych którzy byli w wojsku rzuca się w oczy tylko chamstwo, prostactwo w połączeniu ze sflaczałym brzuchem po koksach i taaaaakiej klacie, a na dodatek ci twardziele to takie k***a pantofle że patrzeć na nich nie mogę, wyposzczeni się rzucają na pierwszego lepszego wieloryba...

Grzesuaff

2012-05-08, 18:10
Airsoft to super zabawa i fajny sposób na spędzenie weekendu poza domem. Jeśl wg. Was jest to pedalskie, to dlaczego strzelanki na komputer takie nie są? Przecież też wczuwacie się w rolę jakiegoś żołnierza, nawet nie ruszając tyłka z domu.

olex

2012-05-08, 18:11
bo asg jest takie męskie oh... plastikowa broń dla plastikowych koników.

Prokurator

2012-05-08, 18:27
Najwięcej szczekają Ci co w dupie byli i gówno widzieli, jak z kibicami. Bieganie z jak ktoś to napisał plastikową giwerą jest zajebiste tylko dla osoby, która ogarnia o co w tym chodzi. Każdy ma swój sposób na spędzenie wolnego czasu, ale po co poznać coś nowego skoro lepiej hejtować na sadolu? I tak najlepsi są gamonie, przyrównujący wojsko do airsoftu, który jedno z drugim ma wspólnego tyle co Czechy z morzem.

hellknight89

2012-05-08, 18:44
@Olex nie chcę nic mówić, ale wiekszość replik ASG są jednak z metalu, a i te droższe mają nawet wagę identyczną jak oryginały ;)
Btw. nie rozumiem ludzi którzy mówią "airsoft to pedalstwo, wojsko to jest to", kiedy najlepsze jednostki świata do ćwiczeń używają zmodowanych (czyt. w ch*j mocniejszych) replik właśnie ASG.
Idioci nigdy nie przestaną zaskakiwać. I te argumenty, "jestem w rezerwie!" to tak jak ja bym powiedział "Nie r*chałem ale wale konia więc wiem więcej o seksie niż ty, pedrylu!"

zgroza199

2012-05-08, 18:46
1.w dobrze zorganizowanej "strzelance" można poczuć klimat, ale to nigdy nie będzie to samo
2.pozwolenie na prawdziwą broń, i co będziesz sobie mógł postrzelać ale do puszek a poza odrzutem, masą broni itp to tak jak strzelanie z wiatrówki do puszek
3.ludzie którzy byli w wojsku często mało wiedzą o broni, np nie rozróżnią ak-47 i ak-74, nie wyjaśnią skrótu albo w ogóle są zaskoczeni że "kałach" to nie tylko ak-47

biorę udział w asg, a mój ojciec był na pół rocznej misji w afganistanie i zarówno on jak i jego kumple z wojska wcale nie wiedzą o broni więcej niż maniak asg

Prokurator

2012-05-08, 18:48
@zgroza199 Właśnie o to chodzi bo wojsko to praca, asg to pasja

StaraSzafa

2012-05-08, 20:57
@zgroza199.
noo właśnie!... maniaki ASG to największe cioty jakie dane mi było w życiu spotkać wydają kupę kasy na bronie, oprzyrządowanie, ciuchy itd. - oni nie czerpią już radości z tego biegania z replikami tylko porównują swoje pitolki z innymi maniakami.
"ja jestem realistycznej ubrany, uzbrojony niż ty!"
dla ludzi chcących sobie polatać z "giwerkami" i poczuć emocje jest paintball a ASG jest dla maminsynków którzy jarają się tym że wiedzą lepiej, mają lepsze i w ogóle są naj. A w życiu to pipki.

hardbot

2012-05-08, 22:15
Po ch*j ja to włączałem... :samoboj:

dzony91

2012-05-09, 00:59
StaraSzafa napisał/a:

@zgroza199.
noo właśnie!... maniaki ASG to największe cioty jakie dane mi było w życiu spotkać wydają kupę kasy na bronie, oprzyrządowanie, ciuchy itd. - oni nie czerpią już radości z tego biegania z replikami tylko porównują swoje pitolki z innymi maniakami.
"ja jestem realistycznej ubrany, uzbrojony niż ty!"
dla ludzi chcących sobie polatać z "giwerkami" i poczuć emocje jest paintball a ASG jest dla maminsynków którzy jarają się tym że wiedzą lepiej, mają lepsze i w ogóle są naj. A w życiu to pipki.



Dobrze ,że ty wszystko wiesz, wszystko widziałeś i nie jesteś pipką.

Kozak w necie p*zda w świecie :idzwch*j: tak ,że baw się dalej w swoje kolorowe kuleczki jak Ci to sprawia radość ,a nie komentujesz coś o czym nie masz pojęcia...






Jedna z większych imprez AS w Polsce. 8-)

kamilnorbert

2012-05-09, 01:22
Nie chciał bym tego nosić cały dzień.