18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

próba uniknięcia kontroli trzeźwości

nowynick • 2019-02-20, 10:28


kiedyś tuż po Sylwestrze jechałem do roboty Puławską to gość widząc kontrolę "schował" się za mną na pasie zewnętrznym chyba licząc na to samo co kierowca tego Opla. Piłeś? Jedź.... autobusem

arbuz

2019-02-20, 19:20
policjant cwaniaczek, ciekawe czy bandziora z nożem też by tak gonił

~Angel

2019-02-20, 20:04
impressa88 napisał/a:

Anty alkoholik chyba jesteś. Albo należysz do AA. Co ci przeszkadza że pije? Mi nie przeszkadza jak ktoś cpa czy pali. Picie jest fajne



Daleko mi do przeciwnika alkoholu i nie przeszkadza mi że ktoś pije ale jak pije to niech pije z głową i nie płacze że państwo Polskie go ogranicza gdy chce jeździć po 2 piwach.

Usztafik

2019-02-20, 20:48
Wystarczy kupić sobie alkomat i mieć problem z głowy.

basior88

2019-02-20, 21:15
Nie polecam jeździć po pijaku. Za 1.4 w wydychanym zabrali mi prawko na 4 lata i kara 7270zł. Na polnej drodze. W lesie. O 4 nad ranem. W wigilie... Straż Graniczna miała po prostu objazd terenu i się napatoczyłem :D Przegryw 2018 roku.

lucilla

2019-02-20, 21:48
Piłeś? Nie jedz.

Krak

2019-02-21, 09:04
Kraków, ul Księcia Józefa.
W KRK często mamy takie kontrole na drogach wlotowych i chwała policji za to.

edek.bajzel

2019-02-21, 10:24
jeśli ktoś myśli że Skandynawowie nie są wiekszym alkocholikami niż my nie się zapozna z cenami, oraz formami sprzedażą tam alkocholu ,
popatrzcie na paby angielskie oraz ludzi którzy do nas przyjeżdzają, niemcy podobnie, ruscy ...............
ale zaszwe łatkę moża przyczepić

Esccax

2019-02-21, 11:50
edek.bajzel napisał/a:

jeśli ktoś myśli że Skandynawowie nie są wiekszym alkocholikami niż my nie się zapozna z cenami, oraz formami sprzedażą tam alkocholu ,
popatrzcie na paby angielskie oraz ludzi którzy do nas przyjeżdzają, niemcy podobnie, ruscy ...............
ale zaszwe łatkę moża przyczepić



Ale to się będziesz teraz licytował o to, kto więcej chleje?
Bo chyba chodzi o to, żeby nie jechać jak się chlało.
Wf dude

poligon6

2019-02-22, 09:45
~Angel napisał/a:

Od 15 lat moim narzędziem pracy jest samochód i nigdy nie jeździłem po alkoholu, na kacu. Wiedząc że w poniedziałek pracuje to tak planuje spożywanie alko aby być pewnym że mogę siadać za kółko i nie ważne czy limit jest 0; 0,2 czy 0,8.



Tu chodzi o kulture picia. Zakładasz że jak ktoś pije to nawali sie jak bomba. We Włoszech jak jedzieś na sjeste to pijesz szklanke wina i wracasz samochodem, po pracy jeszcze jedna i jedziesz do domu. I nikt sie nie czepa, w Polsce to by człowieka zlinczowali.

Druga sprawa, żyjesz stereotypami z czasów komuny. Kiedys każdy chlał, dziś kultura picia sie zmieniła i chleje głównie biedota. A jakby sprawdzic te wskaźniki nietrzeźwości to ciekawe ile było by takich do normalnego poziomu 0,5 promila? Może sie okazać że nie ma w Polsce tylu pijanych za kierownicą.