18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Próba parkowania

~LegendarnyZiom • 2016-10-25, 19:01


"Pierwszy właściciel, bezwypadkowy, jeżdżony przez kobietę." :amused:

Henboh

2016-10-25, 19:29
Nie ma wspomagania, to musi sobie silnikiem pomóc.

Swoją drogą wielu dziadków podobnie sprzęgło piłuje.

Olo82

2016-10-25, 19:54
2:23 fantastico postanowił wrócić na ukrainę po tym jak dostał bana na sadisticu. Rodzinka filmuje jego powrót do ojczyzny

Tak to prawda użytkownik fantastico to była baba z ku*asem wątpię że wróci za 3 msc.

SanicHegehog

2016-10-25, 20:27
Niby Seicento. Niby nie moje. Niby nie powinno obchodzić. Ale w trakcie oglądania gdzieś w klatce mnie ukłuło.
Za takie coś powinni zabierać prawo jazdy. Przecież taka istota za kierownicą stanowi większe zagrożenie niż niejeden świeżo upieczony kierowca-nastolatek. Noga jej objedzie na sprzęgle, kiedy dzieciak będzie przechodził obok i zrobi z niego dżem o najbliższe auto albo mur...

bleblebator1

2016-10-25, 20:36
I tak k***a można oglądać godzinami. Lepsze niż tchiller, pie**olnie czy nie pie**olnie

crossdressphyxia

2016-10-25, 21:03
bleblebator1 napisał/a:

I tak k***a można oglądać godzinami. Lepsze niż tchiller, pie**olnie czy nie pie**olnie



Godzinami to powinieneś oglądać słownik.

gonzobdg

2016-10-25, 23:17
za takie coś "kerowca" winien dostawać 3 razy dziennie wpie**ol i raz jeść... :-x :evil:

marcin1414

2016-10-26, 12:26
Eh i pomyśleć, że takie beztalencia potrafią zdać prawko za 1szym razem, przy czym dobrzy kierowcy niejednokrotnie zdają za którymś razem z kolei. To dowodzi jedynie, że cały ten kurs i egzamin to tylko maszynka do pieniędzy, bo profity z tego lecą niemałe... W sumie to o czym ja tu w ogóle pie**olę, skoro na kursach nie ma nawet obowiązkowego zapoznania się z zachowaniem samochodu w poślizgu i konieczności nauczenia się umiejętności opanowania tego "zjawiska", bo ruszać i ciągnąć się jak p*zda 30km/h po mieście nie najeżdżając na linię to każdy głupi potrafi, z tym że z prawdziwą jazdą ma to gówno wspólnego i każdy o tym wie ;)

golip

2016-10-26, 12:39
Są dwie rzeczy na które można patrzeć godzinami - zachód słońca i parkująca kobieta :amused: .

jaemha

2016-10-26, 13:02
jakiś Fake... dźwięk podłożony :amused:

Kosmodysk

2016-10-26, 13:15
Nawet naj***ny lepiej parkuję.

qhash

2016-10-26, 14:01
podejść, strzelić w durny pysk i zabrać prawko

DużyKutas

2016-10-26, 14:30
Henboh napisał/a:

Nie ma wspomagania, to musi sobie silnikiem pomóc.

Swoją drogą wielu dziadków podobnie sprzęgło piłuje.


A skąd Ty wiesz że to dźwięk tego samochodu, może w tle ktoś na konsoli gra w need for speeda.

kondziaaa12

2016-10-26, 15:29
@Dużyku*as to dźwięk silnika seicento, jestem ekspertem.

kacper_IK160P

2016-10-26, 16:47
k***a... ja bym się tam daily z kontenerem wj***ł, a co dopiero takim piździkiem. Jak można być tak niedoj***nym?

P.S. Wspomaganie to fajna, bardzo przydatna rzecz przy manewrowaniu, aczkolwiek zdarzało mi się jeździć samochodami bez wspomagania i w zasadzie nie robi mi to wielkiej różnicy. Tyle lat ewolucji motoryzacji i nie wynaleziono jeszcze hydraulicznego wspomagania wyłączanego/włączanego ręcznie (po przekroczeniu pewnej prędkości/spadku poniżej) czy przyciskiem. W trasie zdecydowanie lepiej prowadzą się auta bez tego układu, o wiele lepiej czuć drogę. Za to np. Fiat Punto 2 (i parę innych modeli) posiadają elektryczne (czyt. bardziej awaryjne i ch*jowe, bo niedające dobrego wyczucia) wspomaganie z aktywowanym ręcznie bądź automatycznie trybem city - czyt. możesz kręcić kierownicą małym palcem, jak w dostawczaku...