18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pro player picks- Osama Bin Laden

PaQ93 • 2013-01-10, 23:10
Coś dla fanów League of Legends. Wiem że pewnie BongMan mnie zjedzie za te minicrafty ale ch*j z tym :D . Angielski podstawowy wymagany ;)

zjerycha

2013-01-11, 12:07
myślalem że jego ulubionym championem będzie zilean :D kładziesz bombkę, 4 sekundy i SURPRISE MADAFAKA

oozyxak0o

2013-01-11, 12:21
a cioty dalej się jadą!

Stew

2013-01-11, 12:46
sauerps napisał/a:

zebrało się stado baranów Pacuxx i Stew + jakiś tam koleżka od zagajania anegdotek Artos i myślą że błyszczą jak psu jaja po wylizaniu;] te wasze żarty z Bongmana są tak żałosne, że aż k***a nudne. Ale ok, ja wiem... płyniecie z nurtem. Uprzedzam fakty - nie bronię go, po prostu to już jakieś pół roku temu przestało być śmieszne. Pilnujcie lepiej swojej dupy, żebyście czasem Wy nie znaleźli się po drugiej stronie lufy. Piwa nie ma co najwyżej kufle do umycia



Z racji, że tworzysz opinie o mnie, na podstawie jednego posta, na temat BongMana, mogę powiedzieć Ci krótko: jesteś zwykłym imbecylem.

Nie będę Ci tłumaczył, bo szkoda mojego czasu.

JaWoRski

2013-01-11, 13:08
Wypad z tym ścierwem !

bigosik

2013-01-11, 14:02
JaWoRski napisał/a:

Wypad z tym ścierwem !



Boczuardo napisał/a:

a tak w ogóle to LOL jest ścierwem lepiej popatrzcie sobie na Heroes of Newerth



Dzimboludek napisał/a:

cioty to grają w tę grę



Ciekawi mnie kto spłodził takich buraków. Graliście w to w ogóle? Jak nie, to po co się wpie**alasz? ch*ja wiesz a gadasz. A jeżeli grałeś to proszę, oświeć mnie dlaczego jest "ścierwem" i aby "cioty" w to grają? Bo Ty k***a nie umiesz?

A co do HoN - czemu fani innych gier są tacy popie**oleni? Jestem fanem lola ale nie wpie**alam Wam się do tematów (w ogóle ich w sumie nie ma, nikt nie traci czasu aby coś zrobić - albo sami nieudolni ludzie w to grają) i nie piszę jaki to lol jest zajebisty. Każdy ma swoje gusta, a jeżeli nie potrafisz tego zrozumieć to :idzwch*j:

majer

2013-01-11, 14:27
@UP bycie fanem jakiejś gry jest pedalskie, brzmi jak ulubiony błyszczyk, rozumiem w coś zagrać dla zabicia czasu/rozrywnki, ale żeby się tym jarac jak cycatą babą, to trza być pedałem :D


a odpowiadając kto spłodził takie buraki to na pewno nie ty bo masz 19 lat, a kolega co uważa że zapie**alanie w wirtualnym świecie jest poj***ne ma 29.

babycow

2013-01-11, 16:02
Cytat:

Wiem że pewnie BongMan mnie zjedzie za te minicrafty ale ch*j z tym


ja se zjade.


@@Zjechalem.

hu...........nn

2013-01-11, 18:23
Na sadisticu przydałby się feature anty-piwo.
2 minuty zmarnowane w oczekiwanie że wydarzy się coś ciekawego.

Ne...........es

2013-01-11, 18:54
k***a bongman to jak celebryta na sadisticu haha :D bez niego ta stronka padnie

LTMek

2013-01-11, 18:55
@majer
Cytat:

a odpowiadając kto spłodził takie buraki to na pewno nie ty bo masz 19 lat, a kolega co uważa że zapie**alanie w wirtualnym świecie jest poj***ne ma 29.


Ahh te dissy :roll:

Nie mam pojęcia dlaczego po wrzuceniu jakiegoś materiału z gry zawsze musi się wywiązać dyskusja na temat tego jaka to to gra jest/nie jest beznadziejna.
Nie podoba mi się to/nie interesuje mnie to -> scrolluje.

Ale jak widać niektórzy muszą dostarczyć sobie "wrażeń" i pohejtować przez kilka stron :roll:

Zarentha

2013-01-11, 19:03
Osoby hejtujące tą grę są śmieszne. Sam grałem kiedyś, nie podeszło mi, nie gram i tyle. Ale osoby które "maniaczą" zaczynają się upodabniać do stereotypowego tibijczyka. Ktoś powie złe słowo na Lola to od razu butthurt i jeżdżenie po matce.

lysypllp

2013-01-11, 19:37
Polecam :)

ryhuskaua

2013-01-12, 13:06
sauerps napisał/a:

i dobrze masz sie bać prawidłowa reakcja lamusa


Twoja była nadzwyczaj prawidłowa.