18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prezydent Sudanu przyjechał do Rosji

GeorgeHarvey1 • 2023-09-30, 23:51

Ale nie ogarnął techniki. Bladź suka

Halman2

2023-10-01, 15:17
hehehe, dobre dobre. Putin masz fajnych kolegów :)

mazga50

2023-10-01, 16:42
mygyry napisał/a:

Tu w drugiej części fimu macie tego samego bambo z zeszłego roku jak szczy w gacie



To ten sam który się zmoczył? Czarny Bidon...

kris1978

2023-10-01, 22:24
Siriuz napisał/a:

Płaszczy się? Chyba oglądamy dwa różne filmy. W normalnej sytuacji natychmiast podeszłaby asystentka i pomogła... a tutaj mamy scenkę jak smoluch jest zwyczajnie ośmieszany. Nie wiem jaki był tego cel... Jak chcesz "płaszczenia się" to poszukaj informacji o tym jak Chiny wspierają państwa afrykańskie. Aczkolwiek budowanie dobrych relacji i wdzięczności z krajami, z którymi planuje się robić interesy nie nazwałbym płaszczeniem się.



Tam nie ma żadnej asystentki. Myślisz że tam obok, chodzi sobie tłum ruskich? Gość boi się swojego cienia. W sali nie ma nikogo, kto by mógł pomóc.

darek1234

2023-10-02, 22:02
Siriuz napisał/a:

No darek, kolejne nowe konto? Już wszyscy Ciebie ignorują? Nie posraj się



Już pisałem, żebyś zmienił dilera, bo masz kacapSSkie halucynacje od ichniejszego zapachu onuc

neo001

2023-10-02, 22:11
darek1234 napisał/a:

Już pisałem, żebyś zmienił dilera, bo masz kacapSSkie halucynacje od ichniejszego zapachu onuc



Napisał lewaczek od odbytu biskupa i teraz kolejnego dziwadełkowego konta.

Swoje dewiacje zostawcie dla siebie, bo w Polsce w przestrzeni publicznej brak dla was miejsca, a i upadlińcy się przejedli ze swoim żebractwem - odciąć socjale/lokale socjalne i zaprosić do pracy jak każdego normalnego w Polsce.

darek1234

2023-10-04, 08:08
neo001 napisał/a:

Napisał lewaczek od odbytu biskupa i teraz kolejnego dziwadełkowego konta.
Swoje dewiacje zostawcie dla siebie, bo w Polsce w przestrzeni publicznej brak dla was miejsca, a i upadlińcy się przejedli ze swoim żebractwem - odciąć socjale/lokale socjalne i zaprosić do pracy jak każdego normalnego w Polsce.



Masz coś nie tak z beretem?