18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prezent dla singli :)

~Sokole_Oko • 2012-12-19, 22:19
Czyz nie najlepszy prezent dla kawalera ? :mrgreen:



ps; Nie mam pojecia czy pokaz balonika z silikonem zabroniony na glownej.
Jesli przesadzilem prosze przeniesc na harda dziekuje ;-)

vredes

2012-12-19, 22:27
Ty..to już lepiej iść do burdelu xdd

Kalwa

2012-12-19, 22:44
kuwa gdzie to kupic mozna? :D bez gadania i pitolenia ;d

Nejm

2012-12-19, 22:47
Prezent? Jeśli ktoś otrzymuje taki prezent to znaczy, że jest z nim coś nie tak. Albo może osoba, która wręcza ten prezent.. no bo kto w końcu kupuje takie rzeczy?! Kto się zadaje z ludźmi, którzy takie rzeczy potrzebują! O świecie ile dumania...

Moby_Dick

2012-12-19, 22:52
Świat idzie do przodu :) za komuny to termofor tak robili :P

ds...........gr

2012-12-19, 22:55
k***a fajne :D

Moby_Dick

2012-12-19, 23:02
Nejm napisał/a:

Prezent? Jeśli ktoś otrzymuje taki prezent to znaczy, że jest z nim coś nie tak. Albo może osoba, która wręcza ten prezent.. no bo kto w końcu kupuje takie rzeczy?! Kto się zadaje z ludźmi, którzy takie rzeczy potrzebują! O świecie ile dumania...


Takie rzeczy jako prezent kupują zajebiści ludzie co najmniej z zajebistym poczuciem humoru k***a. To już wiem że prezenty pod choinkę np dziewczynie zrobiłeś ch*jowe.

Nejm

2012-12-19, 23:17
@up Do swiat jeszcze czas wiec, lece do sklepu kupic jej sztuczna dupe, albo sex lalke czy dildo. Tak dla 'humoru' czy ch*j wie co sie tym osiaga w twoim mniemaniu.

Moby_Dick

2012-12-19, 23:27
Nejm napisał/a:

@up Do swiat jeszcze czas wiec, lece do sklepu kupic jej sztuczna dupe, albo sex lalke czy dildo. Tak dla 'humoru' czy ch*j wie co sie tym osiaga w twoim mniemaniu.


A uwierz mi byś się zdziwił jak by się ucieszyła jak z normalnym prezentem dostała jeszcze np kuleczki! No chyba że to z jakiegoś zakonu czy coś - to wręcz bulwersujące by było. A jak nie to z kuleczek będzie happy i sama się pobawi i we dwójkę troche urozmaicicie swoje życie erotyczne itp. Prosta sprawa- Spytaj się tu na sadolu kobiet czy któraś nie ma np wibratora?

BrunerOvned

2012-12-20, 00:35
Dick napisał/a:


A uwierz mi byś się zdziwił jak by się ucieszyła jak z normalnym prezentem dostała jeszcze np kuleczki! No chyba że to z jakiegoś zakonu czy coś - to wręcz bulwersujące by było. A jak nie to z kuleczek będzie happy i sama się pobawi i we dwójkę troche urozmaicicie swoje życie erotyczne itp. Prosta sprawa- Spytaj się tu na sadolu kobiet czy któraś nie ma np wibratora?



Jakoś sobie nie wyobrażam kuleczek w mojej dupie albo "urozmaicania życia erotycznego" w taki sposób:
- To teraz kochanie popatrz, jak będę dmuchał tego balona z wodą!

:mrgreen:

calasty

2012-12-20, 00:45
gumowy ku*as w zestawie?

MadDave

2012-12-20, 19:24
@BrunerOvned kłócisz się z kimś kto ma w loginie Dick ... wy dalej uważasz że uda ci się wywalczyć swoje ?

marc-men

2012-12-20, 19:28
znajdzie się coś i dla dzieci sadystów :-D

sznajder111

2012-12-20, 19:56
79$ tanie nie jeste ale fajne

Skid17

2012-12-20, 19:58
już po nazwie od razu wiedziałem o co chodzi