18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prezent dla arbitra.

lukrecjo • 2014-03-31, 18:05
Niektórzy sędziowie powinni mieć to na wyposażeniu w komplecie z czarnymi okularami.

yzardil

2014-03-31, 21:49
widownia ma z niego przyjemny rechocik, nikt nie przeklina, arbiter też się uśmiechnął, co to za mecz nieudany :idzwch*j:

Ha...........20

2014-04-01, 00:14
W Polsce takie stadiony to marzenie. Od razu by go od kurew wyzwali i tym kijkiem zaj***li. Lepiej niech będą płoty jak w zakładzie karnym. Ehhh.
A tutaj fani Celticu :


Piwo przed meczem, piękna atmosfera. Może dożyje takich stadionów w Polsce.

goolman

2014-04-01, 00:33
Hanys1920 napisał/a:

W Polsce takie stadiony to marzenie. Od razu by go od kurew wyzwali i tym kijkiem zaj***li. Lepiej niech będą płoty jak w zakładzie karnym. Ehhh.
A tutaj fani Celticu :



Piwo przed meczem, piękna atmosfera. Może dożyje takich stadionów w Polsce.



następny k***a sterowany przez tvn24 :facepalm:

ciekawe gdzie i kiedy byłeś na meczu w Polsce i ci się taki uraz pozostał.
Tylko nie świruj,że na Legia-jaga w sekorze gości

wasssuuup

2014-04-01, 00:39
@Hanys1920 Sądzisz że kibice Celticu lub innych klubów nie bluzgają sędziego i nie życzą mu najgorszego po decyzji na niekorzyść ich drużyny? Bo padnę... No ale przecież to polscy "kibole" są tylko tymi złymi :D

help3r

2014-04-01, 01:02
Trolling level : hard :D

Ko...........in

2014-04-01, 01:51
Jak ludzi traktuje się jak bydło, to nie dziwcie się, że się tak zachowują...

zły_skurwiel

2014-04-01, 01:55
fajne, ciekawe - nie ma się do czego przypie**olić

edit. sory k***a coś mi się chyba poj***ły tematy :)

ulifont

2014-04-01, 01:56
goolman
jesli był choć na jednym meczu swojej drużyny, to się naoglądał, wierz mi. Nie mówię o meczach z Widzewem czy Elaną

kieriii

2014-04-01, 12:01
Hanys1920 - pewnie jesteś za ruchem i tak płaczesz bo macie taki a nie inny stadion. Przestań, że pie**olić głupoty, ja się nie dziwie kibicom bo sam nim jestem, skoro są tak traktowani(nie mówię o tych co chodzą po to by coś rozpie**olić, tylko o tych co idą serio napić się piwa, zedrzeć gardło, ale i czasem też pok***ować), że wszyscy ich robią w ch*ja to i oni robią innych w ch*ja. Co do kibiców celticu są spoko, fajna atmosfera, ale uwierz mi, że nie są święci. Myślicie, że za granicami tak pięknie, a tam jeszcze większy syf, tylko że tam nie robią takiej nagonki jak u nas i tam walczy z tym wszystkim aparat państwa, a u nas jak zwykle zamiast zapobiegać, to każdy mądry po szkodzie jest...

TumekPręt

2014-04-01, 12:57
Krew mnie zalewa jak ktoś włącza te j***ne adnotacje w kilkusekundowym filmiku i zasłaniające 3/4 obrazu.