18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dr...........er

2010-09-09, 01:03
j***na propaganda , ciekawe jaki ciemniak w to uwierzy

Dżoszua

2010-09-09, 03:23
nie lubie tego pana więc ch*j z waszą propagandą, dla mnie mogli cały obecny rząd tak 'przerobić' szczególnie za ambitny pomysł opodatkowania książek i prasy specjalistycznej. czekam aż mi opodatkują używanie laptopa albo powietrza.

mieciuuuu

2010-09-09, 04:29
Jaki kraj taki fotomontaż ...

Matuus

2010-09-09, 07:51
Patriota:
-Oh, jak ja kocham Polskę!
(zwiększenie podatku/nowy podatek)
-Nieeeeeeeee! Nie będę płacił! Znowu te pierdoły zwiększyły podatki!

Bo nikt nie jest patriotą gdy chodzi o płacenie podatków.

Bu...........sz

2010-09-09, 08:23
@up, patriota kocha kraj, nie podatki, które idą ch*j wie na co

Złowroga Pralka !

2010-09-09, 08:33
tak tak tak znów jacyś kaczofani się nudzą albo dostali photoshopa w Gaziecie Polskiej xD ch*j mi z waszych przepychanek to na kogo głosujecie to i tak gówno daje bo to wszystko te same ryje od 20 lat.

liptonek

2010-09-09, 10:44
tidimel napisał/a:

nie lubie tego pana więc ch*j z waszą propagandą, dla mnie mogli cały obecny rząd tak 'przerobić' szczególnie za ambitny pomysł opodatkowania książek i prasy specjalistycznej. czekam aż mi opodatkują używanie laptopa albo powietrza.



A nie płaciłeś nigdy taksy klimatycznej ? W sumie można powiedzieć, że podatek od powietrza :lodowka:

Skądinąd

2010-09-09, 12:50
@tidimel liptonek ma racje, jest podatek klimatyczny, jak jedziesz na wakacje. a laptop? placisz podatek od pradu i internetu. do tego, jesli wyslesz gdzies smsa, ktory ma ci udostepnic jakies materialy na stronie w internecie (np. torrenty), to placisz 22%. nie ma takiej rzeczy, ktorej nasze kochane panstwo jeszcze nie opodatkowalo - posrednio lub bezposrednio.

Bol3ck

2010-09-09, 19:41
@ Szkarad
23% ^^

Dżoszua

2010-09-09, 19:52
Chodziło mi o bezpośrednie opodatkowanie owych rzeczy. Powietrze nie jest bezpośrednio opodatkowane, opłatę klimatyczną płacę ale tylko kilka dni w roku jak pojadę na wakacje. Co do laptopa to bardzo pośrednio to przedstawiłeś Szkarad, bo mi chodziło o samo używanie laptopa, a nie prąd internet etc. Płaci człowiek podatki, żeby Donio z ziomkami mogli jeździć nowymi czarnymi Bumami 7

liptonek

2010-09-15, 12:30
shadowflame napisał/a:

No jest taka rzecz... Zioło :D


Dlatego jest nielegalne