18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prędkość w mieście to obciach

sauerps • 2013-09-03, 09:45
Kampania społeczna mająca zachęcić do spokojniejszej jazdy po terenach miejskich. Podobno stworzona przez 17-latka Macieja Ławniczaka

~tip.top

2013-09-03, 09:47
Na syrenkę poleciała... blachara :D

Pietrrr

2013-09-03, 09:48
Fajna laska, piękny cyc. Piwo

Ra...........it

2013-09-03, 10:04
Chciałem zwrócić uwagę męskiej części sadola że w tym spocie było również fajne oldschoolowe auto.

deadmouse

2013-09-03, 10:06
Ogólnie to filmik w fajnej jakości i ... Nic po za tym...

Wk***iają mnie ludzie, którzy dodają swoje marne zj***ne wypociny na sadola i jeszcze sie do nich nie przyznają. I ty niby znalazłeś tego gniota w necie i jeszcze przypadkiem wiesz jak nazywa sie autor>?<

Jak dla mnie za to że chciałes dobrze na zachętę chój ci w plecy

Laska nawet nawet

Kuriki

2013-09-03, 10:11
Reklama spoko. A rudych lachonów nie mieli, że jest to ciemne byle co? :emo:

sauerps

2013-09-03, 10:15
deadmouse napisał/a:

Ogólnie to filmik w fajnej jakości i ... Nic po za tym...

Wk***iają mnie ludzie, którzy dodają swoje marne zj***ne wypociny na sadola i jeszcze sie do nich nie przyznają. I ty niby znalazłeś tego gniota w necie i jeszcze przypadkiem wiesz jak nazywa sie autor>?<

Jak dla mnie za to że chciałes dobrze na zachętę chój ci w plecy

Laska nawet nawet

jako, że zjadłeś wszystkie rozumy świata nie mam zamiaru się z tobą kłócić, po prostu wyjaśnię. Filmik znalazłem tutaj http://www.scigacz.pl/Predkosc,w,miescie,to,obciach,ciekawa,kampania,bezpieczenstwa,21585.html imię i nazwisko gościa, który to stworzył są podane, a słowo "ch*j" pisze się przez "U" otwarte... Jak na Twój 1 post jaki napisałeś na sadolu, muszę powiedzieć, że wystartowałeś strasznie prostacko.

sassysassy

2013-09-03, 10:39
Ale jak jadę za takim... "niedzielnym kierowcą", który po dwupasmowej drodze, jedzie lewym pasem 50 km/h i tworzy korek, to mnie ch*j strzela...
Poza tym, filmik w dobrej jakości, dziewczyna fajna, ale jakbym nie przeczytała tytułu, to pomyślałabym, że chodzi tu o reklamę starych samochodów, a nie nawoływanie do wolniejszej jazdy w mieście.

qhash

2013-09-03, 10:49
sassysassy napisał/a:

Ale jak jadę za takim... "niedzielnym kierowcą", który po dwupasmowej drodze, jedzie lewym pasem 50 km/h i tworzy korek, to mnie ch*j strzela...
Poza tym, filmik w dobrej jakości, dziewczyna fajna, ale jakbym nie przeczytała tytułu, to pomyślałabym, że chodzi tu o reklamę starych samochodów, a nie nawoływanie do wolniejszej jazdy w mieście.



coś za mądrze piszesz jak na kobietę

Da...........us

2013-09-03, 11:10
Myślą, że jak wstawią kobietę z ładnym licem i figurą, to każdy mężczyzna zdejmie nogę z gazu, prymitywne. Szczerze napisawszy miałem nadzieję, że wątek potoczy się inaczej i najnormalniej pirat drogowy rozpie**oli przystanek razem z oczekującą na autobus dziewczyną... Bardziej podziałałoby na wyobraźnię.

Sarkos

2013-09-03, 11:20
DarthSatanus: pomyślałem o czymś podobnym, wpieprzy się w przystanek i laska go będzie straszyć, czy coś.

To nie prędkość zabija, a brak umiejętności i wyobraźni.

Tafariel

2013-09-03, 12:33
DarthSatanus napisał/a:

Myślą, że jak wstawią kobietę z ładnym licem i figurą, to każdy mężczyzna zdejmie nogę z gazu, prymitywne. Szczerze napisawszy miałem nadzieję, że wątek potoczy się inaczej i najnormalniej pirat drogowy rozpie**oli przystanek razem z oczekującą na autobus dziewczyną... Bardziej podziałałoby na wyobraźnię.



U ruskich zadziałało :roll:

http://www.sadistic.pl/rosyjskie-znaki-drogowe-vt222424,15.htm

sz...........an

2013-09-03, 12:57
To nie prędkość tylko dziury wielkości wielkiego kanionu i drogi o szerekości 2m, parkowanie na całej powierzchni drogi tak, że nie widać czy ktoś stoi za zaparkowanym samochodem

PYTHON

2013-09-03, 13:35
a prawda i tak jest taka ze dupa poleci na kolesia w lepszym aucie

Browaryt

2013-09-03, 13:58
deadmouse polać mu