18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prawy sektor...

ASAKKU • 2014-02-22, 14:14
Trochę faktów odnośnie uciśnionych Ukraińców nigdy za wiele... :swinia:

Źródło

Lopez

2014-02-22, 14:23
Hahahahaha, aż się prawie popłakałem. Przecież to jest gorsza bzdura niż stronka zrzucona samolotami przez Amerykanów. :D

xMorowy

2014-02-22, 14:32
SBU zatwierdza!

Prof._Kot_Budd

2014-02-22, 14:48
To ci dopiero niespodzianka, a ja wierzyłem w ludzkie masy, które potrafią same się zorganizować i zbuntować, mój świat legł w gruzach.

ja...........ax

2014-02-22, 15:18
oczywistym jest że UE wspiera Majdan finansowo, ale absolutną bzdurą jest sugestia że zależy im na eskalacji konfliktu, oni chcą współpracować z rozwijającym się krajem a nie ze zgliszczami

ASAKKU

2014-02-22, 15:41
Lopez napisał/a:

niż stronka zrzucona samolotami przez Amerykanów


Sorki, ale jestem na odwyku, więc nie nadążę za tym co chciałeś napisać...

stery_srh

2014-02-22, 15:46
@up wszyscy prześmiewcy - jeszcze pewnie kiedyś się ockniecie - świat nie jest tylko czarno-biały i nie wszystko zawsze jest takie oczywiste. Dzięki takim lemingom jak wy, pewne organizacje mają w zasadzie pełną swobodę działania i wdrażania swoich chorych planów w życie.

Tu temat uzupełniający: http://www.sadistic.pl/sytuacja-na-ukrainie-i-usa-vt272263.htm

Lopez

2014-02-22, 16:11
ASAKKU napisał/a:


Sorki, ale jestem na odwyku, więc nie nadążę za tym co chciałeś napisać...



no a ja jeszcze zachwiany byłem po piątku, stonka nie stronka, o stonkę mi chodziło :)

Polandball

2014-02-22, 20:55
jabolmax, oczywiste, że oni maja w dupie tych ludzi na majdanie, oni chcą jednego - Ukrainy w UE, by dostać tanią siłę roboczą mogącą pracować w Niemczech.

I mają gdzieś, czy Janukowycz przystąpi do unii czy zrobi to opozycja.

ja...........ax

2014-02-24, 17:57
mrMarek27 napisał/a:

jabolmax, oczywiste, że oni maja w dupie tych ludzi na majdanie, oni chcą jednego - Ukrainy w UE, by dostać tanią siłę roboczą mogącą pracować w Niemczech.

I mają gdzieś, czy Janukowycz przystąpi do unii czy zrobi to opozycja.

jak by potrzebowali taniej siły roboczej to po prostu wznieśliby ruch wizowy oraz inne obostrzenia ograniczające możliwość zatrudniania Ukraińców w UE

Polandball

2014-02-24, 18:43
jabolmax, ale chodzi im jeszcze o drugi czynnik, czyli kontrolę gospodarki ukraińskiej poprzez wprowadzenie absurdalnych przepisów europejskich.

Każdy kraj na świecie (oprócz Polski oczywiście) kieruje działania w trosce o interes narodowy.
Nikt nie dążył do wyzwolenia Palestyny znajdującej się pod okupacją Izraela.
Nikt nie wprowadza sankcji na Chiny za nie demokratyczne metody i okupację tybetu.
Nikt nie stosuje kar dla Rosji za czystki w Czeczenii.

Dlatego, że polityka opiera się na grze interesów, a nie "humanitarności".

Na świecie nie ma, już tych dobrych i tych złych. Wszystko zależy tylko od tego po której strony barykady stoisz. Dziś każdy ma coś za pazurami.