18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prawilne ziomki bliżej Boga...

Jesse.Pinkman • 2021-05-24, 13:33
...niż kiedykolwiek przedtem ale tym razem tylko po części ich wina - wprawdzie ich procesy myślowe nie uwzględniają dbania o własne bezpieczeństwo ale tym razem trafili na głupszego od siebie.



Uwaga na głośniki bo ten klakson to chyba na teściową zamontował.

Sv...........ge

2021-05-24, 17:38
porczmanki napisał/a:

... a ciebie przecwe*ili już w szkole specjalnej, czy dopiero w młodzieżówce SLD?



Ciebie niewątpliwie w zakrystii

ququa

2021-05-24, 17:52
porczmanki napisał/a:

Dokładnie, nie ma nic gorszego niż uprzejmy pedał puszczający piesze robactwo.





Podzielam to zdanie

Jak mnie jakis ćwok buraczany, chce na siłe przepuscic na przejsciu, specjalnie nie przechodze niech sobie stoi jak ku*as
k***a bede przechodził kiedy ja chce a nie kiedy jakis gnom w wozidełku mi na to "łaskawie" pozwoli

Sv...........ge

2021-05-24, 18:01
ququa napisał/a:

Podzielam to zdanie
Jak mnie jakis ćwok buraczany, chce na siłe przepuscic na przejsciu, specjalnie nie przechodze niech sobie stoi jak ku*as
k***a bede przechodził kiedy ja chce a nie kiedy jakis gnom w wozidełku mi na to "łaskawie" pozwoli



Uuuu groźnie brzmi. A teraz kolacja i do wyra bo jutro odpytka w szkole

Cz...........as

2021-05-24, 18:10
porczmanki napisał/a:

... a ciebie przecwe*ili już w szkole specjalnej, czy dopiero w młodzieżówce SLD?



Czyli jednak od urodzenia...

dawid16n

2021-05-24, 18:39
na ch*j oni zawrócili ? zapomnieli gdzie szli ? :D

htp

2021-05-24, 18:57
CzasNaKwas napisał/a:

Czyli jednak od urodzenia...


A może on jest z Tomaszowa Mazowieckiego? To by wiele tłumaczyło.


PeteN88

2021-05-24, 18:58
Uwielbiam tematy ruchu ulicznego, zasad poruszania się i przepisów drogowych. Wystarczy jeden troll i k***a można siadać z piwem i chipsami :lol: każdy najmądrzejszy :lol:

GangTrap

2021-05-24, 20:27
porczmanki napisał/a:

Dokładnie, nie ma nic gorszego niż uprzejmy pedał puszczający piesze robactwo.



Zauważ dzbanie że większość osób jedzie po tobie ale ch*j, jesteś debilem i tego nie zrozumiesz. Nara lamusie

plastic

2021-05-24, 21:44
swampman napisał/a:


jestes idealnym przykladem uzytkownika ktory potwierdza teze ze powinien byc przycisk do odejmowania piw... albo dawania karmi.
po uzbieraniu odpowiedniej ilosci z automatu powinien byc kasowany profil.



zabirać :D ktoś dał, to ja zabiore. j***ny komunista.


GangTrap napisał/a:

Zauważ dzbanie że większość osób jedzie po tobie



większość :D większośc musi mieć rację. większość jest dobra.



nano50

2021-05-24, 22:05
W takich sytuacjach piesi też powinni dostawać mandaty. Ja pie**olę, jak zwierzęta, j***ne bydło byle pod samochód. Jaką amebą trzeba być, żeby zostać przejechanym na przejściu.

TomaszKLN1

2021-05-24, 23:09
porczmanki napisał/a:

Dokładnie, nie ma nic gorszego niż uprzejmy pedał puszczający piesze robactwo.



Jesteś j***nym tępym śmieciem. Koto Cię spłodził. Ty pewnie szmato pieszym nigdy nie jesteś. A gdyby na tym przejści było twoje dziecko lub ktoś inny kogo kochasz imbecylu?

marvel321

2021-05-25, 08:28
Od 1 czerwca będziecie nam pieszym służyć zmotoryzowane k***y, a każdy kto ma nowe prawo w dupie lepiej niech od razu odda prawko;D :-P

Justynka99

2021-05-25, 11:48
Bigodinho napisał/a:

Wyprzedzanie na pasach - jedno z najcięższych wykroczeń drogowych, z automatu 10 punktów karnych i przynajmniej 200 zł mandatu.



Niestety tak mało. Za to powinno być od razu odebranie prawka.