18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prawilne gówniaki

CrazyEdek • 2023-06-10, 16:28
Ucz się ucz, bo to potęgi klucz.


Love_is_Love

2023-06-11, 08:50
To nie są poglądy dzieci tylko ich zdziczałych umysłowo rodziców :)

zbigniewz

2023-06-11, 08:53
Ucz się ucz, bo to potęgi klucz. Zbierz pełno kluczy, a zostaniesz woźnym

mauser

2023-06-11, 09:04
Dobry ciapak nie jest zły :lol:

ba...........zu

2023-06-11, 23:13
Coprawda rzygam tęczową ideologią i do tęczowych aktywistów bym strzelała, ale taka dygresja, po co gówno przyjeżdża i na siłę siedzi w kraju, który im tak bardzo nie odpowiada kulturowo? Mi nie odpowiada czarne i ciapate gówno to -eureka!- nie jadę do nich!

DZaK

2023-06-12, 09:15
Tu nie chodzi o LGBTQ tylko o ten caly krzyk czy dziecko moze zdecydowac zmienic plec. Elon Musk wrzucal wideo ostatnio z jakims dokumentem rowniez w tym temacie. Jak facet chce chodzic w sukience to niech sobie lazi ale 13 letnie dziecko moze nie wiedziec co robi przyjmujac leki hormonalne na kastracje po obejrzeniu TikToka jakiegos trans influcencra ktory mowi ze jest fajnie zmienic plec.

LuksMaister

2023-06-12, 16:54
Taki duży taki mały może świętym byc xD

Cudak

2023-06-12, 19:32
babazwozu napisał/a:

Coprawda rzygam tęczową ideologią i do tęczowych aktywistów bym strzelała, ale taka dygresja, po co gówno przyjeżdża i na siłę siedzi w kraju, który im tak bardzo nie odpowiada kulturowo? Mi nie odpowiada czarne i ciapate gówno to -eureka!- nie jadę do nich!



Muzułmanie nie mają problemu z życiem w Europie czy w krajach, które nie są tożsame kulturowo. Oglądasz za dużo TV. No chyba że znasz samych terrorystów i bandytów.