18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prawie ZATRZYMANIE OBYWATELSKIE przy bardzo znanym przejściu

KoolandTheGang • 2014-06-13, 17:58
Cała Polska zna i wie, co dzieje się na tym przeklętym przejściu, a mimo wszystko ciągle znajduje się jakiś baran, który myśli, że jest mądrzejszy i sprytniejszy od innych.


en...........an

2014-06-13, 18:14
Fakt że ten tym białym przykozaczył. Ale w sumie to miał rację. Bo do ch*ja jakieś zasady obowiązują.
Co on k***a może jechać po wysepkach bo ma zaj***nego golfa???

Pfciuki

2014-06-13, 18:15
Jak mnie wkurza to przejście. Dopiero po którymś wypadku wprowadzili znak i światła na drodze. Jak się okazało, że nic to nie dało to ustawili progi zwalniające i zmniejszyli w tym miejscu drogę do jednego pasa. Mimo tego nadal znajdują się pajace, którym tak bardzo się spieszy. Sytuacja prawie taka sama jak w Rosji. Jeszcze kilka lat i każdy będzie sunął po chodniku po prawej i chodniku po lewej.
Według mnie ta ulica nadaje się do przebudowy, bo nie dość, że są groźne wypadki to jeszcze do tego olbrzymie korki, w których stoją tramwaje. Jest sobie dosyć ruchliwa ulica, dwupasmowa, która prowadzi do głównej ulicy w mieście i praktycznie na ostatnich 300 metrach zwęża się i przez to w tym miejscu w godzinach szczytu wszystko stoi. Kto to budował i dlaczego dla włodarzy tego miasta ważniejsze jest zbudowanie ulicy, która prowadzi donikąd (nowa wałowa), a nie zajęcie się aktualnymi problemami.

Psycho_DAD

2014-06-13, 18:33
cała Polska? niby gdzie to k***a jest bo nie mam pojęcia ?...?...

Pfciuki

2014-06-13, 18:45
Psycho_DAD napisał/a:

cała Polska? niby gdzie to k***a jest bo nie mam pojęcia ?...?...



Może nie cała Polska, ale na sadolu temat wałkowany kilkukrotnie, bo kilkukrotnie kogoś pizgnięto na tym przejściu. No cóż, rozumiem, że to dla Ciebie za mało. O Twoim mieście (Kraków - miasto tysiąca sztyletów) mówi się częściej.

~Velture

2014-06-13, 18:53
Tam nawet jak wbiją kolce które się świecą i widać je z kilometra to i tak jakiś cwany debil sobie tamtędy przejedzie.

lith

2014-06-13, 19:51
W ogóle nie powinno być czegoś takiego jak przejścia przez 2 pasmówki bez sygnalizacji. Z drugiej strony zwężanie takich miejsc do 1 pasa jest najbardziej ch*jowym z możliwych rozwiązaniem tego problemu. Szczególnie na tak ruchliwej drodze jak ta.

@Pfciuki
Nowej wałowej nie buduje miasto.

ronio19

2014-06-13, 19:58
Jak ja nie lubię takich ch*jków co chcą się wpie**olić przed szereg. W sytuacji, gdy są inne blachy i występują jakieś roboty to można jeszcze zrozumieć takie zachowania, ale w innych sytuacjach nie wpuszczam.

Azgoud

2014-06-13, 20:01
Wszędzie są takie buraki na drogach co ich zbawi 15 sekund dłużej. Po weekendzie zamawiam kamerkę do auta i będę te cioty nagrywał, dzień w dzień jak jadę na uczelnie to się jakaś k***a wpycha na chama.

BlackMamba

2014-06-13, 20:03
Ale co w tym dziwnego? Przecież to Golf.

kenzol

2014-06-13, 20:07
Asfalt zamalowany liniami jak obraz Picasso i weź tu się połap człowieku. Zabudowaliby tę wysepkę tak jak to się zwykle robi, oznaczyli znakami, zabezpieczyli w ten sposób podwójne przejście dla pieszych i nie byłoby takich przypadków. Jeśli takie przypadki zdarzają się tam często, to nie wynikają z buractwa tylko i wyłącznie.

Gaapaa

2014-06-13, 20:07
Wracając z Zaspy i jadąc ,,2" to jest jakaś masakra... Stoi tak samo w korkach jak samochody mimo, że jest to miejsce do ogarnięcia bo tylko urzędasy sami tam sobie narobili gówna i teraz w nim siedzą zamiast od początku zrobić to jak należy...

Miałem okazję przechodzić na tym przejściu jeszcze przed progami i jak dwupasmówka była bez świateł - niezły hardcore. Polecam dla ludzi szukających adrenaliny :D

xts

2014-06-13, 20:13
cała Polska bo w wiadomościach było

tam zamontowali kamerkie i zrobią fotki tym co tak robią

nanab

2014-06-13, 20:26
Polaczek w dostawczaku nie może przeboleć tego, że ktoś go wyprzedził i dzięki iq wyższym niż 10 ominął próg zwalniający który jakiś debil postawił na normalnej drodze. Ból dupy na poziomie ponad 9000

Mattis

2014-06-13, 20:33
Psycho_DAD napisał/a:

cała Polska? niby gdzie to k***a jest bo nie mam pojęcia ?...?...



Gdybyś interesował się czym innym niż tylko kiszeniem ogóra przed monitorem i przeglądaniem sadistica, to byś wiedział gdzie to.

Ja mieszkam w Lublinie i wiem, że to Hallera w Gdańsku.

Swoją drogą wreszcie porządnie załatwili temat zapierdzielających tamtędy aut.