18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prawie narzeczona skraca smycz

killerZeWsi • 2013-02-07, 13:26
Dziewczynie się chyba w dupie poprzewracało. Dzięki bogu, że moja po prostu omija pierwsze pięć adresów najczęściej odwiedzanych stron, najwyżej się zaśmieje.

Ratuj się chłopie, póki możesz!

mrozu4

2013-02-07, 20:29
na górze w tle widać napis: Asia Hadzik

killerZeWsi

2013-02-07, 20:40
Nie potrafię tego już naprawić, ale jej wypowiedź jest publiczna i niezwiązana z tematem.

rusofil

2013-02-07, 20:46
cassie7 napisał/a:

Współczuję dla gościa... pewnie chłop nie ma na co popatrzeć na żywo, to chociaż w necie popatrzy, a idiotka mu jeszcze zabrania...



Kolejny wieśniak nie umie pisać. Powinieneś wracać do podstawówki.

Selan napisał/a:

Też bym się przeraziła gdyby mój Luby wolał oglądać tłuste babska z dorobioną do lenistwa ideologią zamiast zgrabnych kobiet.



Won z Sadola, tu się nie leczy kompleksów. Nie martw się, może kiedyś uzbierasz na operację powiększania biustu albo ci urosną.

killerZeWsi

2013-02-07, 20:50
I tak wszystko bije ból dupy dziewczyn w komentarz - pewnie tak samo popieprzonych jak autorka tego listu czy Selan.

Luis

2013-02-07, 21:17
przynajmniej facet gustuje w kobietach, a nie w wieszakach.

jarekddz

2013-02-07, 21:32
666duch napisał/a:

Moja kobieta jest najlepsza. Sytuacja: idziemy z dziewczyną po mieście, a ona: zobacz jaka dupeczka, u mnie ma 10/10 za cycki. Czasami się ze mną pokłoci, bo za wysoko jakąś ocenię, ale generalnie mam prawdziwą dziewczynę sadola. Bo i ugouje i mecz przy piwie ze mną poogląda. Cud marzenie. Takiej każdemu życzę ;)



Czyli, że ma pisiora między nogami

ko...........ie

2013-02-07, 21:37
@666duch - fajnie, że ktoś docenia taki styl bycia u niektórych dziewczyn. Mój uważa to za przekleństwo.

rusofil

2013-02-07, 21:53
jarekddz napisał/a:



Czyli, że ma pisiora między nogami



Albo zwyczajnie jest biseksualna.

To...........sX

2013-02-07, 22:30
666duch napisał/a:

Moja kobieta jest najlepsza. Sytuacja: idziemy z dziewczyną po mieście, a ona: zobacz jaka dupeczka, u mnie ma 10/10 za cycki. Czasami się ze mną pokłoci, bo za wysoko jakąś ocenię, ale generalnie mam prawdziwą dziewczynę sadola. Bo i ugouje i mecz przy piwie ze mną poogląda. Cud marzenie. Takiej każdemu życzę ;)


nie weszlo

2013-02-07, 22:55
666duch napisał/a:

Moja kobieta jest najlepsza. Sytuacja: idziemy z dziewczyną po mieście, a ona: zobacz jaka dupeczka, u mnie ma 10/10 za cycki. Czasami się ze mną pokłoci, bo za wysoko jakąś ocenię, ale generalnie mam prawdziwą dziewczynę sadola. Bo i ugouje i mecz przy piwie ze mną poogląda. Cud marzenie. Takiej każdemu życzę ;)



A w dodatku zajebiście się r*cha ! 8-)

djhexe

2013-02-07, 23:13
666duch napisał/a:

Moja kobieta jest najlepsza. Sytuacja: idziemy z dziewczyną po mieście, a ona: zobacz jaka dupeczka, u mnie ma 10/10 za cycki. Czasami się ze mną pokłoci, bo za wysoko jakąś ocenię, ale generalnie mam prawdziwą dziewczynę sadola. Bo i ugouje i mecz przy piwie ze mną poogląda. Cud marzenie. Takiej każdemu życzę ;)



poczekaj aż ona wyjdzie za mąż.

Ranger

2013-02-07, 23:25
666duch napisał/a:

Bo i ugouje i mecz przy piwie ze mną poogląda. Cud marzenie.



Taa, a jak nie masz ochoty na seks to sobie konia zwali i nie narzeka, że jej nie kochasz :D

kapjec

2013-02-07, 23:32
666duch napisał/a:

[...] mam prawdziwą dziewczynę sadola [...]




Serio masz prawdziwą DZIEWCZYNĘ SADOLA? No to stary współczuję... :-D

giabic

2013-02-08, 00:03
"Moja kobieta jest najlepsza. Sytuacja: idziemy z dziewczyną po mieście, a ona: zobacz jaka dupeczka, u mnie ma 10/10 za cycki. Czasami się ze mną pokłoci, bo za wysoko jakąś ocenię, ale generalnie mam prawdziwą dziewczynę sadola. Bo i ugouje i mecz przy piwie ze mną poogląda. Cud marzenie. Takiej każdemu życzę"


to jak prawdziwa kobieta sadola to musi mieć ku*asa!