18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prawie hard z rodzimej drogi

Mestiner • 2012-10-15, 21:50
Wg relacji nagrywających prawdopodobnie za kierownicą kobieta,
bo przecież jak jest pas rozbiegowy to nie znaczy że trzeba się rozpędzić ani nawet spojrzeć w lusterko.
Akcja od 1:40

ci...........na

2012-10-16, 01:01
Akcja od 1:40, ale polecam obejrzeć całe! :trollencjusz:

Sl...........nx

2012-10-16, 02:17
Na kursach na prawo jazdy powinni robić eksperymenty z kursantami. Np. Przywiązywać ciasno do fotela, rozpędzać zatrzymywać w miejscu na jakiejś przeszkodzie. Oczywiście z amortyzacją, by nie dochodziło do stłuczeń czy złamań. Niech poczują energię. Wtedy wyobraźnia działa, wzrasta świadomość.
Sam byłem kiedyś ofiarą wypadku, jechałem z rodzicami. Matka prowadziła, ale nie mogła nic zrobić, zdążyła tylko odbić, dzięki czemu zderzenie nie było centralnie czołowe, tylko bardziej z boku. Matka miała potłuczone kolana, brat wybił głową boczną szybę, a ja, chociaż minęło 10 lat, wciąż miewam problemy z kręgosłupem. Człowiek poczuje taką energię i nie chce jej czuć już nigdy, boi się jej.
Sam jeżdżę uważnie, skoncentrowany jak tylko się da. Chcę zminimalizować ryzyko, które przecież na drodze istnieje zawsze, bo państwo wydaje prawko nie patrząc na to, czy ktoś jest idiotą, czy nie, tylko na to, czy potrafi nazwać kontrolki, ruszyć na delikatnym wzniesieniu, pojechać po łuku czy zaparkować.

~Beniu_Beniu

2012-10-16, 09:25
@ outsider_max
A może miała rejestrację NE - Nędza elbląska ( celowo małą literą ). k***a od kiedy rejestracja wpływa na umiejętności kierowcy?

kapral

2012-10-16, 10:26
wygląda jak by się odbił od pola siłowego :D

Mathii90

2012-10-16, 15:31
powiedz mi jedno do ch*ja w ktorej minucie akcja ?

kamik306

2012-10-16, 18:41
Ostrołęka? Dobrze mi się kojarzy :P ???

Tir browarów dla kierowcy tira za refleks, a gdyby tam była ta zaj***na wysoka wysepka? Byłby wypadek

Dlatego wypie**alać z wysepkami! :P

snajper997

2012-10-16, 23:23
Pan a raczej pani z seata chyba nie wie do czego służy lewe lusterko....

oo i po prawej w 0:42 moje miejsce pracy :D