18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prawicowy kryptogej zdemaskowany - historia Wesa Goodmana

BrianGriffin • 2017-11-19, 20:18
Wes Goodman od lat zażarcie walczył ze środowiskiem LGBT. Republikanin musiał jednak ustąpić z zajmowanego stanowiska, po tym jak został przyłapany na stosunku... z innym mężczyzną.



Cytat:

Jeszcze kilka dni temu Wes Goodman był członkiem legislatury stanu Ohio. W swojej kampanii stawiał na "wartości rodzinne" oraz zdecydowanie sprzeciwiał się postulatom środowisk LGBT. Jego żona jest natomiast organizatorką corocznej demonstracji przeciwko aborcji, która odbywa się pod hasłem "Marsz dla życia".

Teraz 33-letni polityk Partii Republikańskiej podjął decyzję o złożeniu mandatu. Wszystko z powodu skandalu obyczajowego z jego udziałem. Goodman został bowiem przyłapany w swoim własnym biurze na seksie... z mężczyzną - donosi "Columbus Dispatch".

Chrześcijanin, Amerykanin, mąż

Na swoim Twitterze Goodman opisywał siebie jako chrześcijanina, konserwatystę oraz republikanina. Wielokrotnie podkreślał, że małżeństwo to instytucja zarezerwowana jedynie dla heteroseksualnych par. Po wybuchu skandalu dostęp do jego konta został jednak ograniczony.



http://www.independent.co.uk/news/world/americas/lawmaker-wes-goodman-anti-lgbt-resigns-sex-man-office-caught-ohio-republican-christian-family-values-a8060631.html

Morał z tego jest jaki, sadolowe prawaki? :cumshot:

fazikonik

2017-11-19, 20:23
Ten moment zaskoczenia gdy sprawdzasz, kto jest autorem tematu :D

TB303

2017-11-19, 20:28
Może jestem neutralny(teoretycznie), ale popieram tego typu tematy. Nic mnie tak nie wk***ia wśród ludzi, jak hipokryzja i stronniczość - chodzi mi głównie o "prawicową" część.
PS Może miałbym do niego chociaż trochę szacunku, gdyby nie fakt, że jest mężem :idzwch*j:

Black-Sheep

2017-11-19, 20:30
Bo to powszechne, że konserwy cierpią na syndrom wyparcia, z jednej strony by chcieli a z drugiej się wstydzą. ;)

nelbox

2017-11-19, 20:34
Niepotrzebnie oskarżacie go o gejostwo, którym na pewno się brzydzi. On, jako heteroseksualny mężczyzna, po prostu uprawiał seks z innym heteroseksualnym mężczyzną. Jest to normalne wśród narodowców

Al...........go

2017-11-19, 20:35
Przecież nie od dziś wiadomo co członki ONR robią po swoich spędach.

donkapusta

2017-11-19, 20:39
Przynajmniej wiedział, ze to zboczenie i nie ma być z czego dumnym.

longlong7

2017-11-19, 21:07
bo lewak moze byc gejem... tak?

os...........wo

2017-11-19, 21:15
Od razu hipokryta. Można być pedałem i walczyć z pedalstwem co w tym dziwnego ? Jako pedał pewnie nie chciał widzieć szerzenia się tego zboczenia. Więc co ? Miał ogłosić, że jest pedałem, ale też konserwatystą ? Byłby wrogiem i z tej i tamtej strony na starcie.

mygyry

2017-11-19, 21:15
Skoro gardził sam sobą to by znaczyło, że chociaż jeden polityk z moralnymi zasadami :D

DużyKutas

2017-11-19, 21:28
Ale jest różnica między byciem homosiem a tęczowym pedałem. Przecież nikt nie musi obnosić się ze swoją orientacją. Pederastia jest nieodłączną cechą ludzkości od zawsze i zawsze nią będzie. Ale chodzenie po ulicach nago z kolorowymi wibratorami w dupach i tęczami na flagach to upadek cywilizacji i powinno się to wyplewiać.

Al...........go

2017-11-19, 21:33
Ale prawaki rzuciły się do obrony swojego.

BrianGriffin

2017-11-19, 21:39
osztyk***o napisał/a:

Można być pedałem i walczyć z pedalstwem co w tym dziwnego ? Jako pedał pewnie nie chciał widzieć szerzenia się tego zboczenia.



Dlaczego się nie zabił? ;-)

os...........wo

2017-11-19, 21:44
up Odpowiedź masz dwa posty wyżej.
Ta buźka z oczkiem to jakaś propozycja ?