18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prawdziwych przyjaciół poznajemy w biedzie

Salamanca • 2014-01-07, 17:50
Piękny gest ekipy "Wilson Protetor"
W ciągu roku wykonują więcej takich akcji.
Link do ich profilu na facebooku, a tam więcej zdjęć innych tego typu działań ratujących zwierzakom życie :hurra: https://www.facebook.com/protetorwilson.







































grigori985

2014-01-07, 20:13
krakenoo napisał/a:

k***a jadłem !...



najedzony ??
to teraz grzecznie do łóżka nupel do pyska i spać

NafazowanyKoleś

2014-01-07, 21:09
Belthezer napisał/a:

No i zamiast pierdzieć o biednych zwierzętach wzięli się do roboty. Daję za to żubra, a co!





Proponując komuś żubra to raczej uświadamiasz tego kogoś, że nie podobał się temat albo, że go nie lubisz :roll:

bart13

2014-01-07, 21:23
Pies był tak wystraszony, że aż mu się skóra na dupie zmarszczyła :D

mucia

2014-01-07, 21:28
Wieki nie było materiału na sadolu, przy którym krzyknąłem "k***A!", zasłoniłem oczy i leciałem rolką w dół jak opętany. :)

Pokażptaka

2014-01-07, 23:06
Dla takich ludzi zawsze szacunek :)
Nie ma kary dla tego sk***ysyna co to zrobil. Upsss urazilam jego matke? Trudno, mogla se lepiej wychowac.

an...........81

2014-01-07, 23:21
Jakim to trzeba być pojebańcem aby krzywdzić niewinne zwierzęta nie mówiąc o ludziach.... takich "ludzi" powinno się exterminować odrazu wraz ze wszystkimi krewnymi aby eliminować zj***ne DNA ze społeczeństwa.

postil

2014-01-07, 23:37
Powiem Wam jedno jestem lekko w ch*j naj***ny ale nifdy morda nie cieszyla mi się bardziej niż po tycg zdjęciach.

Elalex

2014-01-08, 00:14
hidz napisał/a:

lepiej k***a zwierzetom pomagac niz ludzia, nigdy tych k*** nie zrozumie, jebac greenpeace i im podobnych



A wiesz czemu? Bo zwierzęta są k***a bezbronne . Taki pies ch*ja zrobi jak jego popie**olony właściciel robi mu krzywdę. Uwierz mi że wolałbym pomagać zwierzętom niz niektórym ludziom bo większość z nich to poprtostu k***y są.

lobo206

2014-01-08, 03:09
wlasnie za to lubie spolecznosc sadola, wolimy ogladac idiotow ktorzy sami sobie robia krzywde albo przypadkowe wypadki i nas to specjalnie nie rusza.. wrecz przeciwnie z reguly bawi. Ale takie sk***ysynskie przypadki bezsensownej agresji wobec bezbronnego i prawdopodobnie w ch*j oddanego temu sk***ialemu "wlascicielowi" psiaka nas wk***iaja ... bardzo, i japa kozaki co pisza niby smieszne teksty o zmasakrowanym tylku tego psa, sam mam pitbulla ktory zostal za wczesnie sprzedany bo mial 4 tyg.. i koles go napie**alal bo mu sika po mieszkaniu i nie rozumie ze ma lac na dworze, plus przypalenie za uchem szlugiem prawdopodobnie... psiak ma prawie dwa lata teraz, juz pewnie tego nie pamieta i jest super pozytywnym przyjaznym psem ale ch*j wie czy by nie skonczyl tak jak ten na zdjeciach gdyby sprzedawca nie byl ogarniety i nie kontrolowal ludzi ktorym poopychal szczeniaki . pozdrawiam ;]

Riva

2014-01-08, 05:22
Miała psina ogromne szczęście,że taka duża i paskudna odleżyna mu się w ogóle zagoiła