18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prawdziwy Raper JP 200%

in4nity • 2012-10-29, 15:11
Skutki filmu "jesteś biogiem "

sliqe

2012-10-30, 01:48
Patrząc na tych chłopaków i tekst tego czegoś to wygląda to jak na projekt z zakładu dla ludzi niedorozwiniętych ;)

Takeya

2012-10-30, 02:32
"Brudne ulice jak sk***ynsyn"

waldzio

2012-10-30, 07:05
Jak dla mnie to trolling- nie wierze, że można być aż tak tępym a ktoś na takim poziomie intelektualnym sam by tego nie skleił

genghiskhan

2012-10-30, 07:21
MUodyy napisał/a:

Sprawdź debilu kiedy to gówno wyszło zanim cokolwiek napiszesz! I grzecznie powiem Ci WYpie**alAJ lamusie słuchać popshitu!


oho jotpecki napinacz detected :idzwch*j: :lodowka:

TheRudeBoy

2012-10-30, 07:38
coś mało napinek fanuf prawdziwego hip-hopu

be...........mc

2012-10-30, 07:49
Pieczara666 napisał/a:

Koleś doskonale parodiuje i odkrywa nagą prawdę o całym polskim rapie. Wszystko jest o tym samym zawsze, pie**olenie żeby sobie popie**olić w nawijce jak to źle i niedobrze.



Jak bardzo wk***ia mnie takie pie**olenie osób, które nigdy nie miały styczności z normalnym rapem.Człowieku zamiast słuchać pierwszego lepszego kawałka Peji, Liroya czy jakiegoś innego badziewia przesłuchaj sobie czegoś godziwego np.Bisza, Laika, Peerzeta czy Weny.I dam sobie dwie ręce upie**olić że jesteś brudasem słuchającym żelaza czy jakiegoś tam metalu. :facepalm2:

Xyrcis

2012-10-30, 08:07
Cytat:

widać że nie w temacie kolega, a jedyny rap o jakim słyszałeś, to ten pseudorap rpk lub Firmy jotpe. posłuchaj, później mów.



Słyszałem całą dyskografię Eldo, Ostrego, Paktofoniki, Pezeta, Hemp Gru, Pih, K44, Chada, tak, przesłuchałem tego wszystkiego i nadal uważam tak samo k***a.

BTW; słucham metalu, ale żeby nie było że się na niczym nie znam to właśnie po to przesłuch*je muzykę której nie lubię aby móc doj***ć takim jak Ty a nie powiedzieć co wiedzieć jak to inni ludzie nie znają tematu a się wypowiadają. Wszędzie jest to samo, pie**olenie i pie**olenie i wiem k***a co piszę.

n1troo

2012-10-30, 08:09
sam hip hop jest nieskomplikowana technicznie muzyką, krótka sekwencja zapętlona od początku do końca z drobnymi scratch'ami. No ale czego się dziwić skoro to murzyn wymyślił.

V.A.L.A.K

2012-10-30, 08:15
n1troo napisał/a:

sam hip hop jest nieskomplikowana technicznie muzyką, krótka sekwencja zapętlona od początku do końca z drobnymi scratch'ami. No ale czego się dziwić skoro to murzyn wymyślił.



Chyba kolego jednak nie znasz do końca pojęcia Hip Hop :-/

be...........mc

2012-10-30, 08:34
Pieczara666 napisał/a:



Słyszałem całą dyskografię Eldo, Ostrego, Paktofoniki, Pezeta, Hemp Gru, Pih, K44, Chada...




No to się nie dziw że masz takie podejście do tej muzyki.Kim jest k***a Eldo, Ostry, Pezet Hemp Gru czy jakiś pih... za K44 też nie przepadam.Rzygać mi się chcę jak widzę coś takiego, "artyści" których wymieniłeś to sam mainstream dlatego wszystko jest wg Ciebie o tym samym.Gdybyś zagłębił się w podziemie ( widziałem ktoś tu niedawno KęKę wrzucał-propsy) to wiedział byś czym jest tak na prawdę rap i zmieniło by Ci się podejście.

SkoczekCzarodziej

2012-10-30, 08:41
Sowa dożywotni props od 1410 ! Najbardziej wyczekiwane flow od czasów Elvisa.

czaspogardy

2012-10-30, 08:52
Ja też mogę napisać, że znam się na metalu bo SŁYSZAŁEM. Idąc tym tokiem rozumowania można dojść do wniosku, że wszystko jest pie**oleniem poza tym czego JA słucham. Ogarnijcie się dzbany, niezależnie od muzyki jaką tworzą artyści, mówią o tym o czym aktualnie chcą. Jakby taki rapier jeden z drugim swoje teksty zaryczeli growlem pod gitary elektryczne to założe się, że byłoby w porządku. Tak samo traktuję stwierdzenia, że metal to tylko darcie ryja jak i to, że rapsy to tylko pie**olenie. Swoją drogą to pie**olenia mogliby się uczyć od was hejterki, bo nie macie w tym sobie ównych.

Jak ktoś kiedyś powiedział:
"Muzyka jest tylko muzyką. A idioci to k***a idioci"

kokz666

2012-10-30, 09:16
Powiem jedno, to nie wyglada na parodie

EdmundKemper

2012-10-30, 09:45
Pieczara666 napisał/a:

Koleś doskonale parodiuje i odkrywa nagą prawdę o całym polskim rapie. Wszystko jest o tym samym zawsze, pie**olenie żeby sobie popie**olić w nawijce jak to źle i niedobrze.



A słyszałeś Ty kiedyś coś poza najbardziej znanymi kawałkami Peji, Bonusem RPK, Firmą? Po Twoim poście widać, że nie. Aż miałem w kilkudziesięciu zdaniowej wypowiedzi uświadomić Ci, że nie jest tak jak wszyscy myślą, ale odpuściłem sobie. Co z tego, że napisze te wypociny jak i tak dalej będziesz mówi, jak i podobni Tobie, że rap to tylko ulica, JP i ćpanie. Mam nadzieję, że chociaż 10% kiedyś usłyszy jakiś kawałek Bisza, Medium, Tuszu na Rękach czy chociażby Eldo.