18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prawdziwy Kibic

rONmaster • 2014-01-30, 15:06
Sport z którego możemy być dumni.

jak było to :idzwch*j:

joker2111

2014-01-30, 19:17
Haha zajebisty typ :D znam go osbiście nawet :) pochodzi z Tłuszcza powiat Wołomiński :p

KrisCFC

2014-01-30, 19:22
"Jestem zawsze wierny naszym siatkarzom..." a w myślach dodał: "..dopóki wygrywają.." :D

p0rucznik

2014-01-30, 20:17
BongMan napisał/a:

Nie ma bejsbola, nie jest łysy, nie mówi co drugie słowo "k***a" i nie chce wpie**olić reporterowi, więc jaki tam kibic?

Aa, bo to siatka, nie piłka :D



eeee taaaammmm... pie**olisz... wazny jest wynik a nie kategoria sportu!




mecek

2014-01-30, 21:04
wy k***a pedały cioty i geje, bonguś bonguś sronguś, tempe ch*je zaczynam nie lubić sadola przez was

MadeInRussiaTV

2014-01-30, 21:29
koleś rozpie**ala system :)
popłakałem się jak dziecko :)
hehehe

Green ninja

2014-01-30, 22:11
przesmiewca napisał/a:

Duma i sława !

a co do Bongusia to dziwię się że chłopak jeszcze konta premium na sadolu nie dostał ;P



Boguś kiedyś miał moda ale "uniósł się honorem" w stosunku do innego moda i się skończyło przymusowym łowieniem krabów :idzwch*j:
A czy ktoś pamięta tego małego chińczyka, okar coś tam się nazywał, dostał wolne za multikonto chyba

BongMan

2014-01-31, 12:12
@up
Nie moda, tylko ~, ale nie lizałem dupy na shoutboxie i jak mnie pewien moderator wk***ił nieprofesjonalnym zachowaniem, to mu to wygarnąłem i za to zabrali. To jest Sadistic, a nie kółko wzajemnej adoracji i klepania się po plecach - "tak, zrobiłeś ch*jowo, ale i tak jesteś super i cię lubię". Jakbym zagadał to by oddali, ale po pierwsze mi to niepotrzebne, a po drugie nie będę się prosił.

Ru...........tQ

2014-02-01, 12:37
BongMan Truestory From Life :ubawdolez:


Po pierwsze - mało się nie osrałeś, gdy dostałeś warna za nieszukanie. Kiedyś wrzuciłeś już ten temat, a potem znów, chociaż po tagach był bodajże na 1 liście.
Po drugie - byłeś agresywny i za to chyba został Ci zabrany plemnik. ;)

Prometheus_Coprophagus

2014-02-01, 12:40
RTQ, to było tak - BongMan wrzucił dubla z własnego tematu, w dodatku z takim samym tytułem i takimi samymi tagami jak w oryginale. A gdy dostał ostrzeżenie o wartości 1 za zignorowanie punktu 4.9 regulaminu (przed rozpoczęciem nowego wątku, Użytkownik powinien upewnić się, że dana treść nie pojawiła się jeszcze w serwisie Sadistic.pl), zaczął wyzywać moderatorów (co zresztą skończyło się miesięczną blokadą konta i pozbawieniem tyldy przed nickiem).

Green ninja, użytkownik okar19 nadal cieszy się pełną blokadą konta.

BongMan napisał/a:

Jakbym zagadał to by oddali



A świstak siedzi, bo to wszystko ta krowa Milka. :fiufiu:

Ru...........tQ

2014-02-01, 12:41
Tak właśnie było. :ok: Dziękuję Ci moja prawa ręko za dosadne wytłumaczenie problemu.