18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Prawdziwy hetero

Magnus • 2013-06-16, 23:44
Prawdziwy facet hetero nigdy nie ma worów pod oczami.






:sparta:

Raikiri73

2013-06-17, 00:10
To się popisałeś żartem teraz. Gratuluję i stwierdzam że idź pan z tym ;)

_P...........K_

2013-06-17, 00:19
Prawdziwych chłopów zapraszam do karczmy, gdzie skosztujemy pyszną pajdę z mięsiwem i opijemy się miodu najprzedniejszego :piwo: Testosteron!

Pa...........‚y

2013-06-17, 01:09
Z tą Spartą to akurat przesadziłeś, bo jak trenowali wojowników to młodzi chłopcy dość często byli bolcowani w dupsko przez starszych z tego co wiem, możliwe byłoby wtedy umiejscowienie jaj na twarzach tych słabszych. :D

!Timon

2013-06-17, 01:46
@PawełWspaniały

Na pewno pedalstwo było jest i będzie ale zastanawiam się na ile jest to prawdziwy obraz starożytności. Tzn teraz próbuje się ludziom wmówić, że w starożytności to właściwie nie było mężczyzn hetero tylko każdy każdego bolcował w oko proroka. Tak samo z tym r*chaniem dzieci. Inna sprawa, że wtedy 14 latek już nie był traktowany jako dziecko.
No nie chce mi się jakoś wierzyć, że niechęć do pedofilii czy do homoseksualizmu to wymysł ostatniego 1000 czy 1500 lat.

Pa...........‚y

2013-06-17, 13:14
!Timon, Jeśli chodzi o spartan to byli oddzielani od reszty i zdarzało im się tam bolcować, ale to bardziej na zasadzie więziennej sztuki miłości niż tęczowego pedałowania. Kiedyś pedały raczej kryły się ze swoim zboczeniem i nie krzyczały na ulicach, że lubią w kakao. Jak ktoś lubił to lubił po cichu, bo też zakładam, że zdarzali się tacy, którzy byli gotowi ich spalić czy ukamienować, szczególnie za pałanie taką miłością do czternastoletnich dzieci. Mam nawet taką nadzieję.
Poza tym też zależy w jakiej kulturze, w jednej gmeranie w czekoladowych sferach było normalne, w innej nie. Tak jak teraz. U nas jest nie do pomyślenia żeby gwałcić 6-letnią dziewczynkę, a w krajach muzułmańskich ojciec sam wydaje córeczkę w tym wieku za kolesia po trzydziestce.

ki...........zu

2013-06-17, 17:39
chodzi o moszne?

Plecionkarz

2013-06-17, 19:39
jak prawdziwy facet to nie trzeba dodawać że hetero, bo nie istnieje coś takiego jak prawdziwy facet homo, jest tylko zwykły pedał

zbyszko z lublina

2013-06-17, 19:48
Prawdziwy hetero nie pie**oli w kółko o homosiach, bo interesuje się kobietami a nie pedałami

Magnus

2013-06-17, 20:24
Prawdziwy hetero może odnosić się do człowieka, który jest kobietą - facet to zwykłe uściślenie ;) gdybym to pominął, to pewnie byście się przypie**olili, że to może być kobieta :D

Kazio666

2013-06-17, 21:14
Nie ma prawdziwych facetów nie-hetero.

Mortalisrox

2013-06-17, 21:43
Magnus napisał/a:

Prawdziwy facet hetero nigdy nie ma worów pod oczami.






:sparta:



Że niby kładziesz puder? :amused:

kaefix

2013-06-17, 22:08
kurde, to już wszyscy wiedzą? :(