18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prawdziwi bohaterowie

SAFerguson • 2013-06-04, 00:28
Prawdziwi bohaterowie ludzkiego życia... Nadzieja w ludzi jeszcze nie umarła

Ostatnia akcja wyciska łzy nawet z najtwardszych.


stahkh

2013-06-04, 03:16
Dam piwo, żeby nie było, że jestem bezduszny.

Anake

2013-06-04, 04:24
nie wzruszyłem się przy ostatnim bo bachor był czarny

raskolnikov74

2013-06-04, 05:02
Szpital w leśnej górze też tak wzrusza, doktor burski i doktor zosia ratują życie, ło ja pierduu ale wzruszające. A poważnie to materiał dobry :)

kataqunis

2013-06-04, 05:32
Dla pary z ostatniego filmiku WIELKIE PIWO. Żeby tak walczyć o życie nieswojego dziecka, kiedy to ojciec (domysły) biega i panikuje. Gość dał radę. Bardzo dobry materiał, zasłużone piwo. Więcej filmów z tej serii żeby odzyskać wiarę w ludzi. Ewentualnie filmy o tępieniu kozojebców, też chętnie obejrzę jak się poniża te szmatogłowe.

Bundy

2013-06-04, 08:53
ten na końcu to robił RKO samymi wdechami??

olekst

2013-06-04, 09:16
kmsm1990 napisał/a:

jeden z najmocniejszych materiałów na sadisticu. Hard przy tym wymięka.



Aż dziwne, że jeszcze nie było odpowiedzi w stylu:

Byłeś kiedykolwiek na Hardzie chłopcze!? ;-)

A tak na poważnie to pozdrawiam tych którzy się wzruszyli przy powyższym filmie. Bycie bezdusznych ch*jem albo udawanie go do niczego nie prowadzi. Żyjemy w trudnych czasach kiedy zarówno nasze Państwo jak i przyjezdne dzikusy próbują nas podzielić i położyć łapę na tym co wypracowali i wywalczyli nasi ojcowie i dziadkowie. Musimy trzymać się razem, wspierać i szanować nawzajem. Tylko tak przetrwamy te czasy.

Piwo naturalnie.

Bundy napisał/a:

ten na końcu to robił RKO samymi wdechami??



Trudno stwierdzić czy robił RKO czy może próbował przepchnąć albo wyssać ciało obce z gardła dziecka.

Nie będę teraz też próbował przekonywać Was do słuszności RKO samymi wdechami bo rozwinie się dyskusja "specjalistów".
Po prostu niech każdy z Was poświęci kiedyś dzień swojego życia i parę złotych na jakikolwiek kurs pomocy przedmedycznej. Zapewniam Was, człowiek od razu chodzi i jeździ po ulicach pewniejszy siebie i ze świadomością, że w razie potrzeby będzie potrafił coś więcej niż krzyknąć znane nam z sadolowych filmów "CALL 911!!!"

Pozdrawiam.

Haly Burton

2013-06-04, 09:53
Jednak jest jeszcze nadzieja ! Dzięki za to !

setius

2013-06-04, 10:06
W końcu dzieciak na końcu przeżył czy nie?

Barabar

2013-06-04, 10:18
4:00. To koleś skacze na tory, wyciąga sprzed człowieka sprzed kół pociągu, a ten wyhamował przed nimi :D

bavarian

2013-06-04, 11:08
Patrząc na ilość "wypadków" w metrze to chyba trzeba by elektrycznego pastucha założyć na krawędzi, przecież oni nie paczą gdzie idą...

Kryzelek

2013-06-04, 11:30
Didekc napisał/a:

"Najtwardszych" oceniasz przez swój pryzmat? Widocznie jestem "za twardy"... Małpka na końcu poskakała trochę i ostatecznie zadowolona, bo nie straciła przyszłego członka gangu. Ale mimo wszystko jednak jest inaczej, niż myślałem i w społeczeństwie jeszcze nie występuje całkowita znieczulica.



Oby ciebie spotkała podobna sytuacja i oby nikt ci nie pomógł, pie**olony internetowy napinaczu

cob_ya

2013-06-04, 11:30
k***a nie wierzę w to, ale zakręciła mi się łezka momentami..

horihan1

2013-06-04, 11:33
Didekc napisał/a:

"Najtwardszych" oceniasz przez swój pryzmat? Widocznie jestem "za twardy"... Małpka na końcu poskakała trochę i ostatecznie zadowolona, bo nie straciła przyszłego członka gangu. Ale mimo wszystko jednak jest inaczej, niż myślałem i w społeczeństwie jeszcze nie występuje całkowita znieczulica.


Czy może mu ktoś zapie**olić petarde w ryj ? :gniew:

novez1

2013-06-04, 11:41
ja pie*dole, przy tej ostatniej akcji to fakt, wyciskacz lez, bez jaj

KANIBAL22

2013-06-04, 12:15
wiecej bo chciałem sobie popłakać :)