18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prawdziwa zajawka

Gebofon • 2012-12-04, 09:35
..choć nie ukrywam, ciekawość efektu po ewentualnym sp***oleniu się też dusi :mrgreen:


matiqq

2012-12-04, 16:39
pie**olololooo w główce...

cinoooo

2012-12-04, 16:45
KN1 napisał/a:

@up nie no .. maja odwagę tam wejść tylko tyle bo dalej to jest gówno i nieważne gdzie jest .. a tym gorzej jak musze to oglądać na codzień. Chyba że mówisz o czymś takim:

Obrazek



właśnie o coś takiego mi chodzi, kolejny przykład:

nie dodaje tego zdjęcia ze względów religijnych tylko ze względu na sposób wykonania.

staffior

2012-12-04, 17:00
@up

ja pie**ole
w Polsce rzygniesz i będzie wyglądało jak coś świętego a zaraz zlecą się emerytki i to zniczami i kwiatami obstawią

nememg

2012-12-04, 17:16
Gdzie to?

Deepshock

2012-12-04, 17:21
Żywcem zdjęte z joemonster :P

vedkonner

2012-12-04, 17:47
Też tak umiem.

cinoooo

2012-12-04, 18:41
staffior napisał/a:

@up

ja pie**ole
w Polsce rzygniesz i będzie wyglądało jak coś świętego a zaraz zlecą się emerytki i to zniczami i kwiatami obstawią



chyba nie przeczytałeś opisu pod obrazkiem...

grzechu86tonie

2012-12-04, 18:50




staffior napisał/a:

@up

ja pie**ole
w Polsce rzygniesz i będzie wyglądało jak coś świętego a zaraz zlecą się emerytki i to zniczami i kwiatami obstawią


chyba nie przeczytałeś opisu pod obrazkiem...


nie przeczytal, bo w Polsce wstawisz cos co bedzie wygladalo jak swiete i zaraz sie zleca smarkacze z wodoglowiem zeby to zbesztac i opluc. a jak przy dupie krotko to skladaja rączki do Boga

nyypl

2012-12-04, 19:20
no hardkorowy bombing

Abgda

2012-12-04, 19:31
nememg napisał/a:

Gdzie to?



Jeśli chodzi o obrazek z J P 2, o ile dobrze pamiętam to na Kawiorach w Krakowie.

staffior

2012-12-04, 21:45
grzechu86tonie napisał/a:


nie przeczytal, bo w Polsce wstawisz cos co bedzie wygladalo jak swiete i zaraz sie zleca smarkacze z wodoglowiem zeby to zbesztac i opluc. a jak przy dupie krotko to skladaja rączki do Boga



przeczytałem wielki napinaczu i odnoszę się od obrazka a nie do jego opisu. jebie mnie w co wierzysz i skąd wiesz tyle o ludziach z wodogłowiem. Po prostu rozpie**ala mnie ten widok że papa na ścianie a świecznik pod ścianą. tak samo jak modlenie się do przydrożnych drzew, wiara w cudowne plamy na szybach/ścianach czy krwawienie posążków. Już nie wspominam o kawałku mięśnia które wszyscy wielbią bo podobno zakrwawił.

wiec przestań pie**olic i uogólniać bo to że nie wierzę nie znaczy że jestem tak dwulicowy jak większość pseudo wierzących którzy mogą chlać , grzeszyć, kłamać , kraść bo później szepna to na ucho czarnemu w konfesjonale i bedzie wybaczone.

Novik

2012-12-04, 23:27
znajomy stał na wysokości 2 piętra na podobnym moście to też były emocje ale tutaj :0