18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prawdziwa skóra - przyszłość człowieka

Lasarr • 2012-11-19, 12:33


Angielski wymagany na poziomie asfaltu.

jirki

2012-11-19, 13:13
prawie jak Deus Ex ^^

koło_zamachowe

2012-11-19, 14:23
ja pie**ole skończcie już z tym Angielskim...

Dymekx

2012-11-19, 18:15
"Angielski wymagany na poziomie asfaltu." co za kurewski niefart mój angielski jest na poziomie wód gruntowych

Benyslaw

2012-11-19, 23:28
Jak tak ma wyglądać Przyszłość to ja pie**olE !

Noktowizor

2012-11-19, 23:35
ciekawe czy tajlandzkie laski mialyby cyber ku*asy

djoshin

2012-11-19, 23:37
@ up świat się zmienia to tajscy kolesie bedż mieli kuciapki

al...........10

2012-11-20, 00:08
Lasarr napisał/a:


Angielski wymagany na poziomie asfaltu.


Czyli mówią tam tylko "nigga" i "fuck", ew. "motherfucker", więc nawet nie ma po co włączać. Jeśli zaś mówią coś więcej, to jesteś oszustem i tym bardziej nie obejrzę tego, co wstawiłeś.

Endzior

2012-11-20, 00:35
To jest jakiś fan film pod deus ex czy ?

RmX

2012-11-20, 01:58
Może tych czasów nie dożyjemy ale jest już coraz bliżej

peroksysom

2012-11-20, 02:29
Cały klimat i stylistyka nawiązuje do cyberpunku, który przedstawia przyszłość świata właśnie w ten sposób. Aktualnie jednym z najbardziej rozpoznawalnych dzieł odnoszących się do tego klimatu jest gra Deus Ex, a w szczególności najnowsza część DX - Human Revolution. Wiele motywów z tego filmiku jest dokładną kopią motywów użytych w DX:HR, np. nowoczesnie augmentacje kończyn lub innych narządów w ciele człowieka, społeczeńctwo nastawione na konsumpcjonizm (w każdym aspekcie życia np. rozrywka), ogólnie pojęta muzyka elekroniczna z elementami ambientu lub techno, a nawet zastosowanie tego samego filtru dźwięku u speakerki w 3:59 jaki był użyty na głosie celebrytki w ww grze^^. Wracając do ulepszeń człowieka to w związku z tym zjawiskiem, które na pewno w przyszłości stanie się bardzo popularne rodzą się pewne konflikty moralne, problemy natury etycznej oraz problem dostępności ich dla ludzi z różynych grup społecznych. Studiując na kierunku lekarskim oraz edukując się w dziedzinie robotyki i cybernetyki jednocześnie, wiem, że w przyszłości będę jedną z osób tworzących ten przemysł, który nieuchronnie stanie się podstawą leczenia wielu chorób dochodzę do wniosku, że kultura przewidzała już niektóre problemy, które będą na nas czekać i jestem pełen nadzieji, że uda się uchronić świat przed poważnymi konsekwencjami wprowadzania w życie nowoczesnej nauki. Ten filmik jak i DX:HR ukazują w laicki sposób to co napisałem i robią to bardzo efektownie.
Ciekawa wrzuta!

Aguch

2012-11-20, 02:30
Widzę jakaś moda na ten "Angielski na poziomie asfaltu" a już jakiegoś małego opisu to się nie chcę dopisać . Ja np jestem z tej starszej szkoły i nie znam na tyle ang by wiedzieć o co dokładnie chodzi w tym filmie chociaż mnie zainteresował . Więc dzięki wielkie niema opisu niema piwa .

P.S.Angielski wymagany na poziomie asfaltu. - Czuje się obrażany i poniżany . Że nie mieszkam w USA i od małego nie uczyłem się j.angielskiego to jestem gorszy od asfaltu ?? Fuck Off pierd*lony chodniku !!

gregor40

2012-11-20, 04:55
@up to może pora zamiast marnować czas na sadolu zainwestować 800PLN w kurs równie podstawowej umiejętności jak odróżnienie bidetu od sracza?