18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ca...........on

2019-06-05, 19:30
Czyli co? Dalej pedalstwo, ale w wersji z BDSM?

PersivalusPerwersalus

2019-06-05, 21:45
Caramon napisał/a:

Czyli co? Dalej pedalstwo, ale w wersji z BDSM?



na to wygląda :kawa:

PieronJasnySzlag

2019-06-05, 21:46
To dyscyplina która ma kilkusetletnią tradycje we rejonach Włoskiej Florencji.
Warto też nadmienić że kilka lat temu Polskie składy też brały udział w tym sporcie. Były to bodajże mistrzostwa europy w tej formule(niech mnie ktoś poprawi jeśli się myle)
Ogólnie zajebiście widowiskowy sport. Nic tylko czekać aż lewica tego zabroni bo przemoc, testosteron, patriarchat...

masonski-cyklista

2019-06-05, 21:48
Tylko nie rozumiem po co im ta piłka , przecież tylko przeszkadza.

Sa...........hi

2019-06-05, 22:09
Jak na gejów nawet nieźle się biją. :amused:

mesjans

2019-06-05, 22:43
Z jednej strony ok jak ktoś lubi masakrować komuś ryja kto sam się na to zgadza lub myśli że jest kozak i uważa że wyjdzie z tego bez szwanku. Z drugie strony sram na nich.

FralTral

2019-06-06, 00:36
ale to jak to sie w koncu nazywa ?

ProVVe

2019-06-06, 01:06
Spiderowski napisał/a:

To dyscyplina która ma kilkusetletnią tradycje we rejonach Włoskiej Florencji.
Warto też nadmienić że kilka lat temu Polskie składy też brały udział w tym sporcie. Były to bodajże mistrzostwa europy w tej formule(niech mnie ktoś poprawi jeśli się myle)
Ogólnie zajebiście widowiskowy sport. Nic tylko czekać aż lewica tego zabroni bo przemoc, testosteron, patriarchat...



No to coś podobnego było nazwa to FFL zasady mniej wiecej te same. Jeśli dobrze pamiętam ta wersja była w legionach rzymskich stosowana,

PS. zabierali się do tego kilka lat. Cos im nie wychodziło, miała grac ekipa z arki gdynia, a później juz k***a nie wiem bo straciłem nadzieje ;-)





qrcok

2019-06-06, 07:17
mesjans napisał/a:

Z jednej strony ok jak ktoś lubi masakrować komuś ryja kto sam się na to zgadza lub myśli że jest kozak i uważa że wyjdzie z tego bez szwanku. Z drugie strony sram na nich.



Jest to jakiś pomysł. Możesz im zaproponować rozwinięcie formuły o możliwość obsrywania się wzajemnie, pasowałoby!

A swoją drogą to tytuł bez sensu. Jaka "prawdziwa odmiana"? Może i ball, ale nadal - gdzie foot?

Wiewór

2019-06-06, 08:01
Czego to pedały nie wymyślą, żeby udawać, że nie są pedałami i pomacać trochę siurków.

:ja_pie**ole:

poligon6

2019-06-06, 09:55
Spiderowski napisał/a:

Ogólnie zajebiście widowiskowy sport. Nic tylko czekać aż lewica tego zabroni bo przemoc, testosteron, patriarchat...



Corridy już zakazuja. A w kanadyjskich szkołach lewactwo zakazało gry w dwa ognie.

PieronJasnySzlag

2019-06-06, 10:04
ProVVe napisał/a:

No to coś podobnego było nazwa to FFL zasady mniej wiecej te same. Jeśli dobrze pamiętam ta wersja była w legionach rzymskich stosowana,
PS. zabierali się do tego kilka lat. Cos im nie wychodziło, miała grac ekipa z arki gdynia, a później juz k***a nie wiem bo straciłem nadzieje


Tak, to dokładnie to. Tylko w tym narodowym sporcie Florencji corocznie walczy kilka drużyn a w zasadzie klanów rodzinnych czy w obecnych czasach dzielnic. A FFL to rozwinięcie tej formuły "otworzenie się na świat" jako dyscypliny sportowej.
Kurde kiedyś był taki fajny Włoski dokument, emitowany także na Planete. Było tam wszystko wyjaśnione od strony historycznej a same zawody od kuchni.

Widze po komentarzach że niektórzy mają wysoki estrogen.

Kat-men-Du

2019-06-06, 10:24
Siedzowie stracili robotę.

alogram

2019-06-06, 11:06
no wreszcie to ktoś wrzucił... Admini śpio.. Jak chciałem to wdupić ze 2mce temu to nie szło... ;p

Caramon napisał/a:

Czyli co? Dalej pedalstwo, ale w wersji z BDSM?



Nie tak do końca. Poczytaj o Clacio Storico. :-)

Chodziło o to, że grały jakby cztery "dzielnice" (bialo, niebiescy, czerwoni i zieloni) raz do roku i walczyły o wpływy i szacunek na dzielni.

pełno jest informacji różnych na ten temat w necie np. -> http://www.czasfutbolu.pl/calcio-storico-fiorentino-czyli-o-brutalnym-pierwowzorze-pilki-noznej/