18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prawdziwa bajka Sadola

Sin_69 • 2013-01-28, 19:14
Jak ktoś wie co to za bajka to dawać tytuł. Muszę sobie oglądnąć z kobitą do kolacji całość.

A żeby się opis zgadzał: "poj***ne japońce".



Osobiście nie znalazłem.
Jak dla mnie to na harda jest za słabe.

Leouch

2013-01-29, 02:18
Kurde... jeszcze jestem slaby bo czytanie tego nie bylo mi obojetne

pit@

2013-01-29, 03:10
Nie "oglądnąć".
OBEJRZEĆ.

TheExecutor

2013-01-29, 04:26
Japonia nie jest wcale pedalska >.< ludzie, niegdyś ten kraj miał najlepszych wojowników na świecie mowa tu o samurajach, nie wspominając już o najsłynniejszych i najskuteczniejszych zabójcach... i też o tym, że to właśnie z niej wyszło tyle świetnych sztuk walki min: Kendo, Karate, Judo, Ninjatsu, Iado i wiele innych....

Sh...........kk

2013-01-29, 09:39
Jaki hejt :emo: Wszyscy chcą mi teraz udowodnić jakie te bajki są poważne, i że wcale nie są dla dzieci...

Życzę miłego bycia pedałami :(

Pozdrawiam, Shokk.

androgenius

2013-01-29, 13:49
IdePoKombinerkiSynku napisał/a:

@sebastos
Kurde, brak słów...
Mógłbyś chociaż nie wstawiać zdjęcia JP II, ja pier***e co za cep



A on k***a co? Immunitet ma? Przecież nie żyje, można z nim teraz robić co się chce :swinia:

NaughtyBear

2013-01-29, 15:58
androgenius napisał/a:



A on k***a co? Immunitet ma? Przecież nie żyje, można z nim teraz robić co się chce :swinia:





Dodam obrazek od siebie; albo jestes tak tepy, albo nie wiesz co mowisz...

TheExecutor

2013-01-29, 21:40
Shokk napisał/a:

Jaki hejt :emo: Wszyscy chcą mi teraz udowodnić jakie te bajki są poważne, i że wcale nie są dla dzieci...

Życzę miłego bycia pedałami :(

Pozdrawiam, Shokk.

" Jaranie się Japonią to pedalstwo ( ten obrazek ) " Na pewno nie jest to bycie takim pedałem jak ty ; ) z chęcią bym ci pokazał te " pedalskie " Kendo, i połamał ci parę żeberek za pomocą bokkenu, miażdżąc przy tym narządy wewnętrzne. ; D

Pozdrawiam Executor.

Sh...........kk

2013-01-30, 11:22
TheExecutor napisał/a:

" Jaranie się Japonią to pedalstwo ( ten obrazek ) " Na pewno nie jest to bycie takim pedałem jak ty ; ) z chęcią bym ci pokazał te " pedalskie " Kendo, i połamał ci parę żeberek za pomocą bokkenu, miażdżąc przy tym narządy wewnętrzne. ; D

Pozdrawiam Executor.