18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prawdy i mity o masturbacji

argoria • 2014-04-03, 18:34
Szczere wypowiedzi przypadkowych przechodniów. Co myślą na temat masturbacji? Jakie najdziwniejsze historie o niej słyszeli? No i czy w nie wierzą? Obejrzyj odcinek aby się przekonać :)

skasowane

2014-04-03, 18:59
Walenie gruchy w małym mieście - coś dla was :D

ozarimielin

2014-04-03, 19:03
masturbują sie kobiety, walenie ch*ja to onanizm :amused:

MrBercik91

2014-04-03, 19:25
Umiera stary Gruzin. Przy łożu śmierci siedzi jego wnuk. Umierający mówi:
- Kiedyś, gdy umarł Lenin, umarł i leninizm... Kiedy umarł Stalin, umarł stalinizm...
- Dziadku Onanie, nie umieraj!

schab

2014-04-03, 19:54
argoria a ty jakis naganiacz jestes tej dziwnej pani ? Caly czas walisz te dretwe filmiki

dram09

2014-04-03, 19:59
1:55 Sadistic, zbiorowisko samolubnych ludzi. :krejzi:

air_jordan_show

2014-04-03, 20:31
zawsze w tego typu wywiadach znajdzie sie skończony idiota w brązowej skai

Symbian

2014-04-03, 23:46
wk***ia mnie ze ludzie wszędzie widzą boga i wpie**alają go w swoje nudne jak p*zda życie .

An...........or

2014-04-04, 11:46
Kolejna tępa p*zda pokroju mówiąc inaczej, którą j***na gimbusiarnia będzie wrzucać na portal i promować.
A tak nawiasem mówiąc, ludzkie bydło naprawdę sięga dna. Po kiego c/h*ja takie pytania? Kogo to bawi, kto to ogląda i kogo to interesuje? Jakim trzeba być debilem by uznawać to za rozrywkę?

@symbian twoje gimbazjalne życie jest jak rozumiem zajebiście ciekawe odkąd "odszedłeś" od kościoła i nie trzeba rano na 8 do kościółka w niedzielę wstawać? :lodowka:

franfofon

2014-04-04, 12:58
@antalator, a ty przez trójce świętą namaszczony zostałeś, żeby wypowiadać się za innych ludzi? jak ci się nie podoba, nie oglądaj. Mnie się podoba. Trochę zabawne, trochę dające do myślenia i refleksji. No ale trzeba mieć mózg, żeby taki materiał oglądać ze zrozumieniem, a próżno go szukać u takich wulgarnych agresorów ja ty.

plackie

2014-04-04, 13:05
lubie takie dzidy blond farbowane. r*chać, opcjonalnie walić sobie pod nie

An...........or

2014-04-04, 13:30
franfofon napisał/a:

@antalator, a ty przez trójce świętą namaszczony zostałeś, żeby wypowiadać się za innych ludzi? jak ci się nie podoba, nie oglądaj. Mnie się podoba. Trochę zabawne, trochę dające do myślenia i refleksji. No ale trzeba mieć mózg, żeby taki materiał oglądać ze zrozumieniem, a próżno go szukać u takich wulgarnych agresorów ja ty.


No,no ciekawe materiały zmuszają twój umysł do gimnastyki.
Widzę kolega z lotnym(ptasim)umysłem :lol:
Swoją drogą to niestety mama ciebie oszukała. Bo to,że tobie się coś podoba(np.seks z samcami, kozie wymiona)wcale nie sprawia,że jest to dobre i zdrowe.