18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prawdopodobniej najlepiej zmontowany film w historii

Dz...........ak • 2013-04-01, 09:43
"Człowiek z kamerą filmową" i Moskwa lat 20.






malvo

2013-04-01, 13:53
Co ty wrzucasz omfg

Dz...........ak

2013-04-01, 14:09
malvo napisał/a:

Co ty wrzucasz omfg



Wrzuciłem dokument, który jest uznany za arcydzieło montażu, a także jeden z najlepszych obrazów lat 20. Znajdujemy się w dziale filmów dokumentalnych i dzieło Wiertowa jak najbardziej powinno się tu pojawić. Negując to wychodzisz na ignoranta i marnego krytykanta, który pewnie karmi się papką z TV i nie ma większego pojęcia o kinematografii.

malvo

2013-04-01, 16:01
Suty_dziobaka napisał/a:



Wrzuciłem dokument, który jest uznany za arcydzieło montażu, a także jeden z najlepszych obrazów lat 20. Znajdujemy się w dziale filmów dokumentalnych i dzieło Wiertowa jak najbardziej powinno się tu pojawić. Negując to wychodzisz na ignoranta i marnego krytykanta, który pewnie karmi się papką z TV i nie ma większego pojęcia o kinematografii.


I think not, ch*jowe kino, II rp epic .

Dz...........ak

2013-04-01, 16:03
malvo napisał/a:


I think not, ch*jowe kino, II rp epic .



Kończ już tą błazenadę, dzieciaku... :roll:

malvo

2013-04-01, 16:37
Suty_dziobaka napisał/a:



Kończ już tą błazenadę, dzieciaku... :roll:


Wrzucasz niemy film bez orkiestry :lol: , ty nie równasz się nawet z Symem cwe*u XDD

Dz...........ak

2013-04-01, 16:54
malvo napisał/a:


Wrzucasz niemy film bez orkiestry :lol: , ty nie równasz się nawet z Symem cwe*u XDD



Fajnie, że leczysz chłopcze kompleksy dopierniczając się do innych w internecie. Być może przyda ci to trochę animuszu i zrekompensuje niewielką długość łysego fiutka.
Jakim ja dla ciebie cwe*em jestem? Dodałem dzisiaj kilkadziesiąt tematów i to niby jest powodem do atakowania mnie ad personam?

Nie ograniczyłem się do filmów o tematyce stricte militarnej czy historycznej, ale dorzuciłem także trochę klasyki dokumentu. Znalazło się też kilka wstawek o zwierzętach, reportarzy oraz filmów festiwalowych, które zostały uznane przez krytyków oraz widzów. Nie zabrakło także filmików o lekkim wydźwięku patriotycznym (vide dokument o oddziałach GROM, Stanisławowie Skalskim i Henryku "Hubalu" Dobrzańskim). Mimo moich starań, by wrzucić ciekawe materiały i wzbogacić dział dokumentów na tym portalu, zostałem wieśniacko zrugany i zwyzywany od cyganów i cwe*i przez jakiegoś zaplutego szczeniaka, który nakłamał z wiekiem w profilu. Powinien być cenzus wiekowy na korzystanie z dobrodziejstw Internetu... :roll:

malvo

2013-04-01, 17:04
Suty_dziobaka napisał/a:



Fajnie, że leczysz chłopcze kompleksy dopierniczając się do innych w internecie. Być może przyda ci to trochę animuszu i zrekompensuje niewielką długość łysego fiutka.
Jakim ja dla ciebie cwe*em jestem? Dodałem dzisiaj kilkadziesiąt tematów i to niby jest powodem do atakowania mnie ad personam?

Nie ograniczyłem się do filmów o tematyce stricte militarnej czy historycznej, ale dorzuciłem także trochę klasyki dokumentu. Znalazło się też kilka wstawek o zwierzętach, reportarzy oraz filmów festiwalowych, które zostały uznane przez krytyków oraz widzów. Nie zabrakło także filmików o lekkim wydźwięku patriotycznym (vide dokument o oddziałach GROM, Stanisławowie Skalskim i Henryku "Hubalu" Dobrzańskim). Mimo moich starań, by wrzucić ciekawe materiały i wzbogacić dział dokumentów na tym portalu, zostałem wieśniacko zrugany i zwyzywany od cyganów i cwe*i przez jakiegoś zaplutego szczeniaka, który nakłamał z wiekiem w profilu. Powinien być cenzus wiekowy na korzystanie z dobrodziejstw Internetu... :roll:


cry more pls :emo:

Dz...........ak

2013-04-01, 17:07
malvo napisał/a:


cry more pls :emo:



Tylko na tyle cię stać? Zasrany gimb.

malvo

2013-04-01, 17:13
Suty_dziobaka napisał/a:



Tylko na tyle cię stać? Zasrany gimb.


oh stary, to nie ja placze w necie jak cwe*, moi wrogowie moga spedzic zycie na niczym, ja trzymam w reku kamikadze i siedze z kumplami na ladzie, atmosfera jest stale rozluzniona alles klar ...

Dz...........ak

2013-04-01, 17:20
malvo napisał/a:


oh stary, to nie ja placze w necie jak cwe*, moi wrogowie moga spedzic zycie na niczym, ja trzymam w reku kamikadze i siedze z kumplami na ladzie, atmosfera jest stale rozluzniona alles klar ...



Pisz w języku polskim, albo nie pisz wcale. :roll: Raz nachalnie używasz zwrotów angielskojęzycznych, co świadczy o miałkości twojego intelektu i niezdolności do konstruktywnego argumentowania w języku ojczystym, a teraz piszesz jak potłuczony. Kamikadze? Ladzie?

malvo

2013-04-01, 19:25
Suty_dziobaka napisał/a:



Pisz w języku polskim, albo nie pisz wcale. :roll: Raz nachalnie używasz zwrotów angielskojęzycznych, co świadczy o miałkości twojego intelektu i niezdolności do konstruktywnego argumentowania w języku ojczystym, a teraz piszesz jak potłuczony. Kamikadze? Ladzie?


To drink polaczku, ty tam siedz bez pieniedzy, spłukuj toilet raz w tygodniu i tak śmierdzi i tak śmierdzi . Wyjedz to nauczysz sie kultury ty tępy ch*ju . A przy okazji to zajrzyj do słownika pod hasło: gwara . Potem zobacz sobie jej odmiany na rusi czerwonej i wyk***iaj XD

Dz...........ak

2013-04-01, 20:01
malvo napisał/a:


To drink polaczku,



A więc polaczkiem jestem? Zawsze się człowiek może czegoś nowego o sobie dowiedzieć...



malvo napisał/a:

ty tam siedz bez pieniedzy, spłukuj toilet raz w tygodniu i tak śmierdzi i tak śmierdzi .



Jakie toalety? Co ty znowu pierdzielisz?! :facepalm:






malvo napisał/a:

Wyjedz to nauczysz sie kultury ty tępy ch*ju .



Powiało kulturą w równym stopniu jak obornikiem...





malvo napisał/a:

A przy okazji to zajrzyj do słownika pod hasło: gwara . Potem zobacz sobie jej odmiany na rusi czerwonej i wyk***iaj XD



Swołocz, a nie gwara... :roll: Gwara nie tłumaczy bycia hejterem, który jedzie po ludziach bez powodu i czepia się byle czego.



Nadal nie uzasadniłeś ataku na mnie i krytyki materiałów które wrzuciłem. Czakam zatem na długi i bogaty w argumenty wpis. W innym wypadku skończę z tobą dialog, bo w jałowy dyskurs z debilem wikłać się nie zamierzam.

Aro1

2013-04-01, 21:18
@up odpuść to coś to zwykły niedoj***ny cwe* który próbuje coś napisać będąc j***nym przez wujków z niemiec ameryki i zza wschodniej granicy, co widać po tym co pisze, język zmienia zależnie od tego kto go pie**oli, i nie przejmuj się takim niedoj***nym debilem to że jego starzy mieli zakażone DNA nie znaczy że inni nie doceniają tego co wrzucasz na stronę.

malvo

2013-04-01, 21:31
Ojoj pieski się zbiegły, polaczki XD