18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prawda o telewizji.

wolo1994 • 2014-01-07, 20:58


Zaj***ne z oficjalnej strony tego Pana

Sayagin666

2014-01-07, 21:04
mozna robic 10000000 takich obrazków, pytanie brzmi - co z tym k***a zrobić ? :/

l0tt4r

2014-01-07, 21:14
ale znaczek tvu zajebisty

Camel_06

2014-01-07, 21:38
Powinien jeszcze trzymać rękę w gaciach.

tranzystor

2014-01-07, 21:45
No jasne, facet z krzyżykiem w klapie w TVNie, to manipulacja większa niż TVN i Polsat razem wzięte.

panmorda

2014-01-07, 23:18
Bardzo kreatywny pomysł. Piekny obraz! Chciałbym mieć taki w domu:D... Jednak myslicie że na Sadolu albo w necie nie ma ludzi z rządu, korporacyjnych, albo innych co kreują światopogląd? Uważam też, że nienawiść do ciapatych i rumunów jest na miejscu jak najbardziej. Taki Okił co robi"Swiat wg. Kiepskich" zrobil z Polski i Polaków kiepskich ludzi, boli jednak fakt, że nasz rząd dostał za to kasę, za to że wsadzą nam w głowy "naturalne poddawanie się"

mrozekpl

2014-01-07, 23:39
@up właśnie mnie to wk***ia że zamiast pokazywać to co osiągneliśmy (husaria,powstania,cud nad Wisłą, obronę poczty Gdańskiej) to sie pokazuje takie k***iszony co robią z nas debili oraz wmawiają nam że to co mamy jest dla nas i tak zajebiste...
k***A LUDZIE OBUDŹCIE SIĘ BŁAGAM .

dram09

2014-01-08, 00:27
Telewizji nie oglądam (jeżeli mówimy o rytualnym zajęciu miejsca przed kwadratowym złem i wpatrywaniem się w niego przez jakieś 2-3 godziny bez przerwy) od prawie 4 lat bah aktualnie nawet nie mam żadnego w domu, info ze świata wiadomo, internet. I naprawdę mogę z ręku na sercu powiedzieć że da się tak żyć plus do tego człowiek nie jest bombardowany głupotą,absurdem oraz j***nymi reklamami z tefałenów, polszmatów etc. Polecam ten zdrowy tryb życia.

jarekddz

2014-01-08, 00:39
Nie oglądam TV od 7 już lat. Dziękuję

darnok99

2014-01-08, 09:39
mrozekpl napisał/a:

@up właśnie mnie to wk***ia że zamiast pokazywać to co osiągneliśmy (husaria,powstania,cud nad Wisłą, obronę poczty Gdańskiej) to sie pokazuje takie k***iszony co robią z nas debili oraz wmawiają nam że to co mamy jest dla nas i tak zajebiste...
k***A LUDZIE OBUDŹCIE SIĘ BŁAGAM .


Masz tvp historia to sobie oglądaj. Mam alergię na frazę "obudźcie się", bo każdy kto tak pisze jest chyba jeszcze bardziej pogrążony we śnie niż ci do których mówi. Dla mnie historia była zawsze najnudniejszym przedmiotem w szkole i dalej uważam, że poza kilkoma jaskrawymi przejawami sk***ysyństwa ludzkości nie ma tam za wiele wiedzy która mogła by się przydać w dzisiejszych czasach. I irytują mnie wszyscy ci którzy spuszczają się nad zajebistą historią Polski bo to nic nie wnosi. Nie zbudujesz dobrobytu rozpamiętując to, że kiedyś byliśmy wielkim narodem. Więc do roboty a nie krzyczeć "obudźcie się". A później narzeka jeden z drugim że bieda, jak sie nie pracuje to sie nie ma.