18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prawda o Madibie

k0brazil • 2013-12-06, 00:19




Spodziewam się bólu dupy lewactwa :roll:

kucma19

2013-12-06, 00:46
no dobra. jaka to jest prawda?

oc...........an

2013-12-06, 02:27
@up Prawda jest prosta - Mandela to sk***ysyn i morderca (no i członek terrorystycznego ramienia Afrykańskiej Partii Socjalistycznej)

Cytat:

He signed off on the deaths of innocent people, lots of them

Nelson Mandela was the head of UmKhonto we Sizwe, (MK), the terrorist wing of the ANC and South African Communist Party. At his trial, he had pleaded guilty to 156 acts of public violence including mobilising terrorist bombing campaigns, which planted bombs in public places, including the Johannesburg railway station. Many innocent people, including women and children, were killed by Nelson Mandela’s MK terrorists. Here are some highlights

-Church Street West, Pretoria, on the 20 May 1983

-Amanzimtoti Shopping complex KZN, 23 December 1985

-Krugersdorp Magistrate’s Court, 17 March 1988

-Durban Pick ‘n Pay shopping complex, 1 September 1986

-Pretoria Sterland movie complex 16 April 1988 – limpet mine killed ANC terrorist M O Maponya instead

-Johannesburg Magistrate’s Court, 20 May 1987

-Roodepoort Standard Bank 3 June, 1988

Tellingly, not only did Mandela refuse to renounce violence, Amnesty refused to take his case stating “[the] movement recorded that it could not give the name of ‘Prisoner of Conscience’ to anyone associated with violence, even though as in ‘conventional warfare’ a degree of restraint may be exercised.”



j***ny terrorysta, a 90% moich znajomych składa mu hołd, bo po prostu nie wie co z niego był za śmieć.


Dziś w RPA panuje odwrotny apartheid - to biali są dyskryminowani, jak chcesz założyć firmę to musisz mieć kilka murzynów w zarządzie i jako pracowników.
Biali w RPA otaczają swoje dzielnice coraz wyższymi murami, każda rodzina ma arsenał broni, białe kobiety nie czują się bezpiecznie bo uliczna "mądrość" mówi o tym, że seks z białą kobietą leczy HIV, a najpopularniejszym sposobem okradania jest chowanie się pod samochodem ofiary i podcinanie jej Achillesów!

Dziś RPA to tzw żywe gówno - kraj jest rozpie**olony i uważany za jeden z najniebezpieczniejszych krajów świata. Na dodatek codziennie przyjeżdżają setki emigrantów, którzy gwałcą i kradną.

Murzynki w RPA specjalnie upijają się w czasie ciąż, żeby urodzić upośledzone dziecko i dostać pieniądze z socjala (bogactwo sk***ysyny!)
www.papilot.pl/wydarzenia/20980/Ciezarne-upijaja-sie-do-nieprzytomnosci-aby-dziecko-urodzilo-sie-chore-co-z-tego-maja.html

O 2 000 zamordowanych białych farmerach nie wspominam :/
http://www.tradyouth.org/2013/12/ding-dong-mandelas-dead/

No i na koniec bomba atomowa z cyklu "RPA A.D. 2013" (uwaga, kurewski hard, ale wrzucam w celach informacyjnych, mode jeśli można to przymknij oko)
spoiler


(jeśli jednak mode usunie link z liveleak to dejcie znać na PW to wam prześlę)

Vi...........um

2013-12-06, 04:13
Zajebiście! Kolejny święty wysławiany przez TV i idiotów, w praktyce okazuje się ścierwem niegodnym tego miana. Co się dzieje z tym chorym światem?

Majesty

2013-12-06, 04:48
Viriconium napisał/a:

Zajebiście! Kolejny święty wysławiany przez TV i idiotów, w praktyce okazuje się ścierwem niegodnym tego miana. Co się dzieje z tym chorym światem?



Bo historię piszą zwycięzcy a niekoniecznie Ci co znają prawdę ...

Jack Daniel's

2013-12-06, 05:47
k0brazil napisał/a:

Spodziewam się bólu dupy lewactwa :roll:



Wybacz, ale mam tak mocną kac kupę, że mnie nawet prawacka dupa boli :(
Chociaż moje gówno wygląda ładniej niż ten murzyn. Chcecie fotkę? :kupa: :goatse: :sraka: :amused:

polslav

2013-12-06, 08:56
a bendom plakać nad grobem tego sk***ysyna, taki "pacyfista" taka persona, taki wielki człowiek. Dla mnie Janusz Waluś i Terre Blanche to wielcy Ludzie a nie to czarne ...ech już nie powiem co

Duentar

2013-12-06, 13:55
@DUST DEVIL specjalnie wszedłem na FB sprawdzić czy wyczyściłem całą swoją listę znajomych z idiotów - jak na razie nikt się nie odznacza ignorancją... Oczywiście za info dostałeś piwo - pomyśl nad jakimś osobnym tematem.

Sebbi

2013-12-06, 14:46
Jeśli dobrze rozumiem to mamy kolejny przykład jak lewactwo i socjal komuna rozp***zieli każdy kraj.

Pszszemek

2013-12-06, 17:56
Tak to jest oddać małpom władzę

pi...........ja

2013-12-08, 18:23
Najbardziej wnerwiające jest przemilczanie prawdy o jego Noblu. To był Nobel wspólny- jego i ustępującego białego prezydenta. Ale o białym nie wolno wiedzieć.