18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prawda o Joli Rutowicz

dzakon • 2010-05-08, 11:08
Widziałem, że Bóg nie może zrobić takiej pomyłki

AL...........ON

2010-05-08, 11:34
i..ii..iiii..eeeee.eee.ee.eeee...że.żee,żeee. zamknij ryj..

Ye...........es

2010-05-08, 11:48
murzyny powinni ją ukarać swoimi fallusami tak z 10-15 taki mały gang-bang dupa by jej pękła w poprzek to może by zamknęła ryj.
k***a kto ją spłodził.....

Ks...........ak

2010-05-08, 11:49
dzakon napisał/a:

Widziałem, że Bóg nie może zrobić takiej pomyłki



W sumie tradycją jest, że religie tworzy się w oparciu o przekonanie w prawdziwość rzeczy w oczywisty sposób niemożliwych. :D

Kreatura and Pluszaczek

2010-05-08, 12:10
Pomyłka??To porażka,co by było gdyby Bóg wpadł na pomysł stworzenia takich dwóch?

Gr...........3l

2010-05-08, 13:23
"Wywaliłam dwa programy w kosmos." Kiedy ona tam poleci.
Samozwawczyni. Bo tak to się nazywa. Niesamowite.

Sephi

2010-05-08, 18:40
To jest powód dla którego aborcja nie powinna być zabroniona czy też potępiana. :samoboj:

rq...........ad

2010-05-08, 22:10
Sephi - gdybym mógł dał bym Ci następne piwo!!!!

... i potwierdza się teoria że, telewizja musi zniżyć się do średniego poziomu widza który kształtuje idola.

... jestem gotów iść do pudła za to że mógłbym ją odstrzelić !

ices

2010-05-09, 22:11
"moja postać na pewno przejdzie do historii" No k***a bez jaj. W sumie ma rację, ale to jest przykre, że kobieta która tak na prawdę jest k***a nikim i nic specjalnie nie umie, zarabia kupę kasy za pie**olenie o głupotach w telewizji. Gdyby nie jej głupota i ten j***ny różowy w dupsko koń dalej byłaby nikim. To właśnie jedna z osób, która jest znana z tego, że jest znana :-/

~Conscribo

2010-05-09, 22:20
wcześniej udawala idiotkę, teraz próbuje udawać pseudointeligenta

flin4k

2010-05-09, 22:20
ja pie**ole, o k***a!

Szakhal

2010-06-26, 17:32
Po co ten filmik tutaj? Do dziewczyny nie mam kompletnie nic, robi wizerunke sobie taki jaki w danej sytuacji uznaje za słuszny. Dziwie się za to tym wszystkim co się napinaja nie wiadomo po co jak się pisze / umieszcza materiały o Dodzie, Joli Rutowicz, zmarłym Prezydencie czy innych mniej lub bardziej kontrowersyjnych postaciach. Może was oświece ale każdy jest albo snobem, albo megalomanem albo egoistą albo jeszcze innym rodzajem skur***. Z tą róznicą że w tv wszystkie wady się wyolbrzymia. Pytanie tylko po co się podniecać komentarzami w stylu jaki głupi/a, jestem za aborcją czy do takich bym strzelał. Po co się sztucznie nakręcać czy przytakiwać tłumom które same kreują taki sposób zachowań medialnych. Zwykle to artysta pod publikę jest stwarzany. Publika prymitywna to tacy idole.
Z innej strony swoich znajomych mam większych świrów czy "idiotów" i jakoś nie karmie reszty swego towarzystwa takimi komentarzami jak tutaj czy na podobnych serwsisach się pojawiają.

Eh, wzięło mnie na refleksję. Pozdro 600. Peace.

Mbeluba

2010-12-12, 22:26
Primo - Attention whore
Secundo - Wyj***ć to z sadistica!