18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prawda o Gender

rockefeller89 • 2014-01-02, 10:35


Tak sobie myślę, że feministki zaczną walczyć z muzułmanami i się nawzajem wybiją :mrgreen:

FatboyFat

2014-01-02, 21:46
las84500 napisał/a:



W dużym uproszczeniu to taka dewiacja gdzie ktoś r*cha czyjąś żonę, a mąż na to wszystko patrzy upodlony. I jeszcze się z tego powodu cieszy. W wersji "Level Up" może to być np wielki murzyn stukający taką babę gdzie po wszystkim jej mąż może łaskawie dostąpić zaszczytu oralnego oczyszczenia pały kochanka.



Ja rozumiem, że są poj***ni ludzie. Ja nawet rozumiem, że sa bardzo poj***ni ludzie. Myśle, że normalny człowiek skuł by morde typowi, który bzyknął mu kobiete (jej dostarczył papiery rozwodowe w trybie pilnym gdyby zrobila to z własnej woli), a nie jeszcze na to patrzył, trzepał sie czy tfu, opie**alał komuś gałe.
Ale tego o czym mówisz tak k***a nie rozumiem, że aż się boje dokąd zmierza ludzkość...

michal2000

2014-01-02, 21:55
FatboyFat napisał/a:



Ja rozumiem, że są poj***ni ludzie. Ja nawet rozumiem, że sa bardzo poj***ni ludzie. Myśle, że normalny człowiek skuł by morde typowi, który bzyknął mu kobiete (jej dostarczył papiery rozwodowe w trybie pilnym gdyby zrobila to z własnej woli), a nie jeszcze na to patrzył, trzepał sie czy tfu, opie**alał komuś gałe.
Ale tego o czym mówisz tak k***a nie rozumiem, że aż się boje dokąd zmierza ludzkość...



No tak, wróćmy do wspaniałych czasów gdy innowierców rzucało się na pożarcie lwom ku uciesze tłumu z dziećmi :P Takie dewiacje istniały zawsze i będą istnieć. Obecnie żyjemy w najbardziej spokojnych i normalnych czasach w historii ludzkości.

kroplowa

2014-01-02, 22:23
Feministki to ewenement. I kobiety i mężczyźni są przeciw nim..

Sheled

2014-01-03, 01:00
te całe gender przypomina mi jakas j***na paranoje -.- przecież wiadomo, maglowanie dzieciaka w podstawowce wcale nie prowadzi do "otworzenio mu w przyszlosci oczu" czy tez wyedukowanie spoleczenstwa... tosz k***a jesli w tym wieku damy im karabin i kazemy zabijac ( co juz na swiecie sie dzieje) to on normalny juz nigdy nie bedzie... a pie**olic farmazony o gender dziecku ? jakim prawem ? bo im to wydaje sie sluszne i wlasciwe? hitlerowcy tez byli przekonani o swojej racji ... komuchy, feministki, homokomanda, goryle w zoo i nareszcie eurozjeby również są ... no ale jak tutaj pozostac bez jakiegokolwiek budrelu w życiu jesli wystarczy aby jedna osoba znalazla dojscie do koryta w ten czy inny sposob a zacznie tak głośno drzeć ryja ze stado mózgozjebów pojdzie za nim bo to lider, autorytet i ch*j wie jeden kto jeszcze -.-

i ostateczny bul dupy...
przykre jest to że tak na prawde cale to gadanie w mediach o homokomandach etcetera to tylko odgrzewany kotlet.. i im wiecej istotnych spraw dzieje sie za naszymi plecami tym glośniej krzyczą Ci co mają rozregulowane zwieracze -.- albo zrośniete picze ...
pocisk na katoli też zawsze sie przyda...


Amen bracia i siostry

strzelec_

2014-01-03, 18:19
Następne zmanipulowane gówno a 'inteligencja' sadola łyka;]
Idźcie k***a w ch*j.