18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prawda o Dragonborn

Fishter • 2011-11-30, 00:26

Coś dla fanów Skyrim :lol:

EvilSoran

2011-12-01, 10:38
domage napisał/a:



No właśnie muszę cie zmartwić... sam lubię pograć ale wole FPS'y,a jedynym RPG (o ile tak to można nazwać) jaki teoleruje jest Dungeon Keeper2. Hantle ostatni raz widziałem jak bratu pożyczałem jakiś rok temu, a moje czepianie wynika z tego, że jestem wrednym ch*jem. A co do książek: moja praca magisterska zmusza mnie do literatury technicznej, inne książki mnie teraz nie interesują.

PS. tak wiem, pie**ole od rzeczy... przepraszam, więcej nie będę ( w tym temacie).



Aha looz :] myślałem że jesteś jednym z tych co komputer włączają przyciskiem na monitorze o.O a Dk2 nie bardzo jest rpg :P to raczej rts.

Frostbourn

2011-12-01, 11:28
Nie wiem czemu sie ludzie spuszzaja nad ta gra... Gralem i musze stwierdzic, ze ch*jnia jakich malo.

EvilSoran

2011-12-01, 13:38
Frostbourn napisał/a:

Nie wiem czemu sie ludzie spuszzaja nad ta gra... Gralem i musze stwierdzic, ze ch*jnia jakich malo.



Ok a co według ciebie jest nie "ch*jnia jakich mało" ? albo chociaż może byś czymś poparł swoją opinię ?

skryima już przeszedłem teraz czekam na edytor. gra ma ciekawą całkiem fabułę i całkiem sporo ciekawych questów. raptem tylko jedna strona wystawiła ocenę 4.3 n 10 (za to że gra jest zbyt dynamiczna i nie da się w nią grać tylko myszką o.O www.theablegamer.com) reszta portali wystawiła całkiem dobre noty od razu zwracając uwagę na ilość błedów która niestety była w wersji release :| .... więc teraz ..... albo grasz w tak zajebiste gry że nie ma ich na rynku dla normalnych ludzi o.O albo grasz w Cody,Bfy itp i Skyrim to poprostu gra nie dla ciebie.

yardi1993

2011-12-01, 19:28
Fake! Dragonborn był wysokim elfem urodzonym w Shimmerene, który przybył przy okazji wesprzeć buntowników aby osłabić wroga Aldmeri Dominion. Po czym wrócił do swojej stolicy, więc nie mógł przesiadywać dalej w Skyrim!

Da...........ki

2011-12-02, 16:08
Frostbourn napisał/a:

Nie wiem czemu sie ludzie spuszzaja nad ta gra... Gralem i musze stwierdzic, ze ch*jnia jakich malo.


dokladnie pogralem godzine i out z dysku
proste nie wciagajace gowno
diablo,hom&m,fallout,knight online,starcraft,warcraft,stare nfsy (z jednym wyjatkiem hot pursuit nowym) to sa zajebiste gry

darecki328

2011-12-03, 12:16
ami się Skyrim podoba i ch*j!