18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prawda o ciapatych

kubenB • 2013-04-21, 19:55
To nieprawda, że każdy muzułmanin jest terrorystą.
-
-
-
-
Niemowlaki nie potrafią przecież strzelać.

BitNight

2013-04-21, 20:20
Ale w kołysce mogą przemycić bombe.

Kapral Poproszek

2013-04-21, 20:35
Dajcie siana, dziś jak większość w naszym kraju robię sobie obchód po pobliskich hypermakietach, żeby na tydzień pokupić jadło i artykuły pierwszej potrzeby. Trafiło na tesco. Nie odwiedzam w tym celu akurat tej sieci, bo tam drogo (Makłowicz musi zarobić :P ), ale skusiły mnie plecaczki. Zadowolony z nowego nabytku (już więcej tam kupować nie będę bo lecą w bambuko z cenami nie polecam TESCO :P ) idę szczęśliwy morda się cieszy bo plecak do roboty będzie, a i niedrogi patrzę, przecieram oczy, przecieram jeszcze raz, nie to jednak nie sen. Ciapaty, małe ciapaciątka ze starymi ciapatami, a obok ciapaćice z zakrytymi twarzami. Szczypie się po ręce, no do cholery obudzić się nie mogę to nie sen plecak w domu, ja trzeźwy, rachunek jest. Czyli zaczęła się apokalipsa.

Bu...........oR

2013-04-21, 21:31
Żebyś się k***a nie przeliczył z tymi niemowlakami.

Plecionkarz

2013-04-21, 22:52
Można by zbudować taką bombę która reaguje na płacz dziecka. Zostawić uzbrojony wózeczek w zaludnionym miejscu, ludzie by się zainteresowali i podeszli a gdy dziecko by zapłakało to jebut.

Smutas

2013-04-22, 08:17
Niemowlaki ciatatych tak śmierdzą, że można je jako broń chemiczną wykorzystywać.

garota

2013-04-22, 09:01
Człowieku, ciapate dzieci granaty mają za grzechotki. Odbezpieczasz, dajesz dzieciakowi i kierujesz go na odpowiednią grupę ludzi. Malutki sk***iel podpełźnie, wszyscy zobaczą że taki słodziak mały...a jak pie**olnie też nie będzie problemu. Problemy miał z brzuszkiem sk***iel zciapolony...

demz

2013-04-22, 11:54
Kapral Poproszek, i napisałeś te wypociny tylko dlatego, że pierwszy raz w życiu zobaczyłeś muzułmanki w burkach? Ty widać w ch*j często z domu wychodzisz...

omicronns

2013-04-22, 11:58
Niemowlaki nie są skażone żadną religią, więc ciężko mówić o niemowlaku-muzłumaninie.

wrubel321

2013-04-22, 12:06
Nie każdy muzułmanin jest terrorystą,
ale każdy terrorysta jest muzułmaninem.

axal25

2013-04-22, 12:12
Ale wybuchać już potrafią

Wiswer

2013-04-22, 12:31
Zajebiście, super, duper ale jazda!
Tak się uśmiałem że zaplułem ekran!
A to Ci dopiero dobry kawał.. tylko czemu z kwejka k***a?

Grommash

2013-04-22, 12:54
Już gdzieś to słyszałem na tym portalu...

pjm77

2013-04-22, 13:04
Kapral Poproszek napisał/a:

Dajcie siana, dziś jak większość w naszym kraju robię sobie obchód po pobliskich hypermakietach, żeby na tydzień pokupić jadło i artykuły pierwszej potrzeby. Trafiło na tesco. Nie odwiedzam w tym celu akurat tej sieci, bo tam drogo (Makłowicz musi zarobić :P ), ale skusiły mnie plecaczki. Zadowolony z nowego nabytku (już więcej tam kupować nie będę bo lecą w bambuko z cenami nie polecam TESCO :P ) idę szczęśliwy morda się cieszy bo plecak do roboty będzie, a i niedrogi patrzę, przecieram oczy, przecieram jeszcze raz, nie to jednak nie sen. Ciapaty, małe ciapaciątka ze starymi ciapatami, a obok ciapaćice z zakrytymi twarzami. Szczypie się po ręce, no do cholery obudzić się nie mogę to nie sen plecak w domu, ja trzeźwy, rachunek jest. Czyli zaczęła się apokalipsa.



To jest po prostu ciapokalipsa.