18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

prawda o captcha - ŻYDOWSKI spisek!

dnr • 2014-01-04, 14:17
Każdy z nas tego doświadczył- aby uzyskać gdzieś dostęp, trzeba wypełnić pedalskie captcha. Niewiele osób wie jednak, że captcha stworzyli żydzi aby zarabiać na was pieniądze! Za każdy wypełniony przez was obrazek dostają szekle! Oto jak to działa:


drugie słowo służy do weryfikacji i trzeba je poprawnie wypełnić. Za pierwsze jednak (them) możemy wpisać cokolwiek - radzę wypróbować. (Niekoniecznie jest to zawsze pierwsze słowo, ale to nie zniekształcone). Otóż twórcy captcha dostają kasę za przenoszenie książek na nośnik cyfrowy, programy nie radzą sobie z tym za dobrze, więc zaprzęgają do roboty was. Jedno słowo to po prostu część skanu z jakiejś książki. Radzę wpisywać 'ch*jciwdupe' lub waszą opinię o tym spisku żydowskim, i tak zaliczy.

Nameless

2014-01-04, 16:37
Łoł! Ależ się musiałeś wysilić na taki wyrafinowany pocisk! :facepalm: Gratuluję.
Niestety dalej kupa błędów.

Zrozumiałbym gdybyś potrafił pisać po polsku. Sam nie potrafisz zapisać tego co masz w głowie, więc nie wiń innych. Rozumiem, że ciężko jest Ci to pojąć, ale musisz się pogodzić z tym, że jeśli nie potrafisz pisać logicznie i poprawnie, to ludzie będą mieli problem ze zrozumieniem Twoich wywodów "myślowych".

Catacombe

2014-01-04, 16:39
Nameless, ma racje, ogólnie jest to światowy spisek. Żydzi znalezli starożytne zapiski dotyczące urządzenia które pozwoli na władzę nad światem. Jednak nie są wstanie rozkodować szybciej niż reptilianie, dlatego wykorzystali swoje żydowkie kontakty nabyte podczas kręcenia lądowania na Księzycu w Palestynie, i skopiowali cały materiał potrzebny do przetłumaczenia. Wpisując kod captcha wspierasz żydowską władze nad światem!!!!111oneoneoneone

bumcyb

2014-01-04, 17:09
Już tak nie srajcie, internetu używam od prawie 10 lat a jakoś o tym nie wiedziałam. Ot, ciekawostka, człowiek się uczy całe życie.

pr...........as

2014-01-04, 17:31
kryptografia tępe zjeby

Falsum

2014-01-04, 17:39
Obecny porządek świata


bimbastah

2014-01-04, 17:45
Po pierwsze - bzdury,nie macie już czego wymyślać...

Po drugie - no tak...bo przecie książki w wersji cyfrowej czy dokładne mapy to ch*jOWA SPRAWA i upadek ludzkości...

ElManiure

2014-01-04, 17:47
wy nie rozumiecie że, żeby nas captcha przepuściła dalej musimy poprawnie odpowiedzieć? to znaczy że te cyfry z domów lub druga fraza z rzekomej książki musi się znajdować w bazie danych z kluczami? To się mija z celem bo niby mamy robić to za nich więc teoretycznie co byśmy nie wpisali to i tak nas captcha by przepuściła dalej a tak naprawdę trzeba poprawnie odpowiedzieć żeby nasza odpowiedź zgadała się z ich kluczem. Wniosek: to jest fake i oni musieli zrobić klucze dla nas.

kryszku

2014-01-04, 19:25
Sam jesteś żyd, a tą "teorię" to z dupy wyjąłęś. Za projekt "reCAPTCHA" jest odpowiedzialny uniwersytet Carnegie - Mellona, a więc Ameryka - największy wróg religi pokoju i Korei jest odpowiedzialny za żydowski spisek. Takiego k***a wała jak Polska cała.

Din

2014-01-04, 20:52
dnr napisał/a:

A-aaaale ja tylko trollowałem! Nie jestem idiotą, serio!


Udawanie że jest się idiotą tak na prawdę jest gorsze niż bycie idiotą w rzeczywistości.

Jakim desperatem trzeba być, żeby odczuwać chęć zwrócenia na siebie uwagi, kosztem swojej godności osobistej.
Lecz się człowieku.

CFSD_89

2014-01-04, 21:28
qsownik0118 tyś jest fake. O to właśnie chodzi, że wpiszesz sobie cokolwiek i Cie przepuści... ważne żebyś poprawnie wpisał tą drugą frazę/liczbę.

Ktoś tam podał wcześniej link do captchy. Wejdź, generuj sobie aż zobaczysz captche numerową (liczba napisaną oraz obok liczba na zdjęciu) i przepisz poprawnie liczbę napisaną a tą ze zdjęcia przekłam i Cie przepuści dalej. Czaisz ?

Ale nie zmienia to faktu, że to i tak jest z pożytkiem dla nas. Wklepiecie sobie potem w google maps ulicę i numer i gitara gra, więc nie twórzcie teorii spiskowych :P

dnr

2014-01-04, 22:09
@Din
wyjmij kij z dupy, jak cie nie bawi to skrolluj dalej. Jakim desperatem trzeba być, aby tu wchodzić tylko aby mi pojechać. Jakoś wielu osobom się podoba i nawet kilka chyba załapało moje intencje więc nie spuść się nad tym jaki ja jestem bez godności a ty taki elitarny i ponad to. Sam masz 2 tematy poza sucharami widzę, więc wiele więcej tu też nie robisz oprócz siania hejtu.

Logiczny

2014-01-05, 12:55
@qsownik

Ale nie jest ważne że jesteś bystrzejszy i odpowiesz inaczej w formularzu.

Wazne co zrobi wiekszsc ludzi na swiecie a parafrazujac korwina wiekszosc jest glupia (głupia w sensie nie zastanawia sie dla kogo co robi)

Otrzymasz wyniki dla cyfry 30:

- dupa 200 x

- c*pka 140 x

- s....j 500 x

Itd.

Na koncu bedzie odpowiedz:

- 30 - 154326 x

Oczywiste jest wiec ze wiekszosc zauwazyla numer 30 i sie starała go ujrzeć zatem dla 154326 osób byla to cyfra 30 a taka liczba osób jeśli się myli tzn ze fotografia tak byla zrobiona i zatrudniony pracownik lub 10 z firmy google odczytałoby to tak samo lub jeszcze gorzej więc nie ma sensu opłacać 10 pracowników którzy zrobią to samo lub gorzej niz darmowo 154326 ludzi. Twoja inteligencja nie ma tu nic do rzeczy.