18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prawda o Auschwitz

Avitus • 2012-03-27, 21:44
Dziadek mądrze prawi :wodka:

kij666

2012-03-27, 23:00
Swoją drogą, byłem ostatnio w Auschwitz i przewodnik mówił dokładnie to samo. Więc o co chodzi? to ze amerykanie są głupi to już jest powszechnie wiadomo.

peersil

2012-03-27, 23:09
Dziadek chyba troszku wypity słowa mu się plączą i seplenić zaczyna ;) Ale jak wiadomo po pijaku to tylko prawda :D

chudy179

2012-03-27, 23:12

"Nie lubię takich nudziarzy. "
wsciekly gimbus
- To Wypie**alaj gówniarzu do piaskownicy!!!!

PavloK93

2012-03-27, 23:25
peersil napisał/a:

Dziadek chyba troszku wypity słowa mu się plączą i seplenić zaczyna ;) Ale jak wiadomo po pijaku to tylko prawda :D



Ciekawe jak ty będziesz mówił mając +80 lat na karku. :glowawmur:

A dziadek ma rację, nie kłamie, a i od dawna wiadomo że Polscy politycy dawali dupy. Jak był rząd autorytarny w Polsce i rządził Piłsudski to było w miarę dobrze, nikt nie podskakiwał, niestety Piłsudski był konserwatystą w rozwijaniu wojska, może gdyby nie ten fakt bylibyśmy aktualnie imperium. A szwaby i angole oraz inni wyzyskiwacze przyjeżdżali by do nas zbierać truskawki: :jezdziec:

Pozdrawiam:)

ko...........rz

2012-03-27, 23:38
Cytat:

Dziadek chyba troszku wypity słowa mu się plączą i seplenić zaczyna



k***a, niewielu takich zostało jak on, co jeszcze próbują wszystkim prawdę przekazać zanim ich zabraknie a tu przyjdzie jeden z drugim gimbus jego mać i będzie bekę z dziadka robił. Ciekawe jak ty byś się wypowiadał, jak byś przeszedł w życiu tyle co on. Nawet ci się k***a pewnie nie śni. A dziadek i tak się rewelacyjnie trzyma, co tam sto, dwieście lat mu życzę i zdrowia :)

Isami

2012-03-27, 23:56
Cytat:

Polak powie, że gineli polacy, żyd że żydzi a cygan, że cyganie.



A Amerykanin, że Polacy mordowali Żydów i cyganów. :mrgreen:

VideCulFide

2012-03-28, 00:08
Isami napisał/a:



A Amerykanin, że Polacy mordowali Żydów i cyganów. :mrgreen:



A "polski" rząd, że żydkom należy się zwrot majątku w wysokości ok. 70 mld dolarów, za to że Naród Polski ich ratował. Od ruskich jakoś się nie upomną, ale cóż. Zaraza wyczuła, że judeoeurpejskie i proamerykańskie sprzedawczyki w naszym kraju żądzą to już nie odpuszczą. W moim mniemaniu to jedyne co im się nalezy to bomby na to ich pie**olone państwo które istnieć nie powinno. Macie madagaskar szczury.

nisanosa

2012-03-28, 00:14
Nieźle zarabiasz dziadek. Brawo !

Adiro

2012-03-28, 00:21
k***a.... każdego dnia marzę o tym, aby Iran wysłał przynajmniej jedną bombę na żydów... mam nadzieje, że w czasie eskalacji wojny ruscy i Chińczycy pomogą Iranowi rozj***ć ten żałosny kraj. A najlepiej by było, gdyby żydki wysłały atomówki na Iran, a Iran na żydów... jakie to by było piękne.

!Timon

2012-03-28, 00:40
@up
Nie pamiętam już czy tutaj był film czy na innym portalu widziałem - ZSRR od pierwsze próby jądrowej do uzyskania skutecznych ładunków potrzebowało ok 8 lat przy dużo, dużo większych środkach finansowych. Iran nawet prób nuklearnych nie przeprowadził zatem są w ciemnej dupie z programem atomowym. No chyba, że ich żołnierze będą napie**alać uranem z procy.

A co do tematu - za dziadka piwo. Żałuje, że mój dziadek zmarł jak miałem 6 lat i nie pamiętam wiele z jego opowieści jak Niemców tłukli we wrześniu 39' [I ch*j, że przegrali, ale mój dziadek to mój własny bohater ;) ]

elvese1

2012-03-28, 00:43
Brokol napisał/a:

Odszkodowanie w wysokości 5tyś dolarów a dziadek mówi "Czyli o wiele mniej niż ja zarabiam na miesiąc"..............................


a co k***a Polak ktory przeżył prześladowania niemieckie i był w obozie koncentracyjnym powinien dostawac 670 zł brutto ... zastanów sie co pie**olisz zanim sie wypowiesz ...

VideCulFide

2012-03-28, 01:09
Jeśli chodzi o program nuklearny to Iranowi baaardzo dużo brakuje do izraela. Polecam wypowiedzi Dr Duke'a (tak się to chyba pisze)

Phelot

2012-03-28, 01:10
Co ten dziadek się tak burzy? Tylko to, że Żydzi się podszywają pod Stammlager? Co to jednak za różnica skoro z faktów wynikałoby, że i tak Żydów zginęło więcej (5 'gazowni'), tyle, że w Birkenau a nie w Stammlager.

al...........10

2012-03-28, 01:17
Gówno mogę wiedzieć o tym, jak tam było, ale jestem pewien, że znalazłoby się wielu Polaków, którzy zgodziliby się na parę lat takiego obozu z pocałowaniem dupy, gdyby wiedzieli, że będą później dostawać ~20k zł na miesiąc (5k $ =< 15k zł = "o wiele mniej, niż ja zarabiam na miesiąc").
No chyba że facet jest aktywny zawodowo i jest dobrze ustawiony, co oczywiście jest prawdopodobne skoro powiedział "zarabiam", ale może użył tego słowa przypadkiem.

Radysh

2012-03-28, 01:46
A żydzi to k***a nie byli polakami? Dziadowi na łeb padło. Wystarczy pojechać do obozu w Oświęcimiu i poczytać nazwiska ofiar na tablicach. Typowo polskich jest jedna trzecia.