18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Praktyki

fruityguy • 2013-03-26, 19:44
Tak mnie coś naszło, żeby podzielić się z Wami historią z wakacyjnych praktyk pielegniarskich, które miałem "przyjemność" odbyć.

Siedzimy z dwoma kumplami zmęczeni i lekko poirytowani, że zamiast korzystać z 3 miesięcy studenckich wakacji, musimy wegetować na internie i wąchać zarazki.
W końcu dostajemy polecenie, że trzeba zawieźć jakąś babkę z łóżkiem na tomografię. No to do roboty ;] Już wyjeżdżaliśmy, gdy z sąsiedniej sali daje się słyszeć coś na wzór "panie chodź no" . Poszliśmy z ziomkiem zobaczyć o co kaman. Okazało się, że babulka z łóżka na końcu chciała do toalety ( wiedziałem, że coś jest na rzeczy bo w połowie drogi do niej zaczęło niemiłosiernie walić kaką), ale potrzebowała kogoś do asekuracji, bo miała ciężko z chodzeniem. No to bierzemy ją pod pachy, podeszlismy do drzwi klopa, które otwieram i mówię kumplowi, żeby ją podprowadził do samego sedesu i w nogi. I tutaj akcja : jakieś 2 kroki przed faktem zaczęła walić po nogawkach. Zwinnie usunąwszy się z miejsca zdarzenia, zdążyłem tylko obejrzeć się za siebie i zobaczyć kumpla, który nadal ją trzymająć za ramię , z bezcennym grymasem na twarzy i z nutą paniki w głosie zdążył wydukać "ale niech pani poczeka!" Nawet pielęgniarki rzucały losy która ma posprzątać ;p

Lumpy

2013-03-26, 20:01
Gowniana sprawa.

alterego

2013-03-26, 20:26
Ale z Ciebie sadysta !! Piwko leci...

Ma...........eh

2013-03-26, 23:17
Można by się poślizgać symulując np curling albo figurową jazdę na lodzie. Grunt to osłoda gorzkich chwil. Btw piwko leci bo podziwiam odwagę :)

o_co

2013-03-27, 00:16
pielęgniarz.. to nie brzmi męsko ;]

Kwadrans

2013-03-27, 09:12
Zacznij się przyzwyczajać, bo jako pielęgniarz będziesz te gówna sprzątał codziennie.

stalin_za_mlodu

2013-03-27, 10:40
powiedz kumplowi, że jakby obrócił to wszystko w dobry żart to by może ją wyr*chał.

zyzyryxy

2013-03-27, 10:46
fruityguy napisał/a:

...niemiłosiernie walić kaką)...



jak ty to pięknie ująłeś :)

nie weszlo

2013-03-27, 12:43
Waldemar Fornalik zarabia miesięcznie tyle samo co 100 pielęgniarek...

Curvatura

2013-03-27, 13:04
Magiczne działanie Fortransu. Zobaczysz co się potrafi dziać na chirurgii. Bukiet interny jest wzbogacony o nutkę stopy cukrzycowej, i okazjonalnie zespołem Lerisha.

Choć zajęcia z medycyny sądowej biją wszystko na łeb.

KamiloRD

2013-03-27, 13:05
Dzieki za historyjke do mielonych z ziemniaczkami !

kurczasty

2013-03-27, 14:05
Facet - pielęgniarka hehe co za pomysł

DomPas

2013-03-27, 14:07
przej***na robota

Krak

2013-03-27, 14:26
Wy piguły jesteście, a pielęgniarki sprzątają po pacjentach?
Salowy detected :)

A walicie chociaż ten personel?

ODkarzacz

2013-03-27, 15:18
Wyraźnie napisał praktyki pielęgniarskie :D są po pierwszym roku lekarskiego i nawet praca jako pięlegniarz to ciężka robota, ciekaw jestem ile z was sadisticowicze wytrzymałoby codzienne ogladanie ciężko chorych ludzi :D
Rok temu też miałem, tyle że na reumatologii to uwierzcie nigdy nie widziałem tak zdeformowanych stóp rąk i kręgosłupów. I anegdota : konsultacja u pulmonologa, pani doktor pyta czy pacjent leżał już w szpitalu, a ten : Tak byłem tydzień na Orionie ;)