18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prądem pieszczony

Jesse.Pinkman • 2023-08-30, 18:54
Odpowiednie tortury i człowiek wszystko wyśpiewa.

nowynick

2023-08-30, 20:00
Problem z tą torturą jest taki, że przesłuchiwanemu może serce stanąć zanim coś powie. Dlatego ważnym jest żeby używać prądu stałego aplikowanego na jaja albo doodbytniczo... ;-)

kampton

2023-08-30, 20:55
Z akumulatorem na jajach jeszcze nikt nie kłamał. ;)

parapsychol

2023-08-30, 21:32
kampton napisał/a:

Z akumulatorem na jajach jeszcze nikt nie kłamał.



"to bedzie dlugo trwalo bo nic nie wiem"

antychryst333

2023-08-30, 21:43
nie jeden raz zabawiałem się prądem stałym przy masturbacji ale nie pomyślałem żeby zapodać sobie w odbyt volty

Antebot

2023-08-30, 21:45
antychryst333 napisał/a:

nie jeden raz zabawiałem się prądem stałym przy masturbacji ale nie pomyślałem żeby zapodać sobie w odbyt volty



Ponoćlutownica w dupie też się sprawdza. Byle nie za dlugobo jak zacznie dymić to pozamiatane...

d-_-bE.Prigozhin61

2023-08-31, 03:28
nowynick napisał/a:

Problem z tą torturą jest taki, że przesłuchiwanemu może serce stanąć zanim coś powie. Dlatego ważnym jest żeby używać prądu stałego aplikowanego na jaja albo doodbytniczo...



Wystarczą dwie igły iniekcyjne np 20g w okolice nerwu udowego/kulszowego w każdą nogę.Szczatkowe prądy wystarczą by obiekt doświadczalny się "ścinał". Z własnych obserwacji to odpinali głośnik z radia i wyjście podłączali pod igły

Lok

2023-08-31, 04:11
Co on tak drze mordę?
Chyba nigdy nie miał okablowania założonego na jajca
Wtedy są efekty.

parapsychol

2023-08-31, 10:00
nowynick napisał/a:

Problem z tą torturą jest taki, że przesłuchiwanemu może serce stanąć zanim coś powie. Dlatego ważnym jest żeby używać prądu stałego aplikowanego na jaja albo doodbytniczo...



jezeli przeprowadzasz tortury nieumiejetnie to tak bo czestotliwosc w sieci jest zblizona do czestotliwosci skurczu serca, wystarczy zmienic czestotliwosc, a skurcze nerwow wywolane impulsem elektrycznym nie beda az tak mocno szkodzic, po za tym cia udowodnilo ze mozna torturowac okolo 2 godzin potem pikawka i tak siada.

htp

2023-08-31, 11:57
kampton napisał/a:

Z akumulatorem na jajach jeszcze nikt nie kłamał.






Kiblodrzemek88

2023-08-31, 23:03
kampton napisał/a:

Z akumulatorem na jajach jeszcze nikt nie kłamał.



Ale z aku podlaczonym czy polozonym na jajach?

;-)