18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pracownik Lady Gagi

nisanosa • 2012-08-17, 17:59
Ochroniarz Lady Gagi obezwładnia gościa, który chciał autograf piosenkarki...



...oczywiście mógłby to być jakiś szaleniec.

okar19

2012-08-17, 22:33
też mi obezwładnienie ...
myślałem że będzie jakieś sprowadzenie do parteru czy kopniak z półobrotu ...

wormarder

2012-08-17, 22:42
ci ochroniarze mają większe uprawnienia niz nasza policja :D

Insaner

2012-08-17, 22:44
Akurat ona to jest chyba jedyną "artystką 21go wieku" , która nie jedzie z playbacku na koncertach i ma na dodatek całkiem niezły głos, wystarczy na youtubie sobie poszukać jak śpiewa coś acapella, więc nie wiem co się czepiacie ;-)

edit: rozwalił mnie tag filmu "AÓTOGRAF"

Ar...........en

2012-08-17, 22:45
Gówno się znacie. Zajebiście śpiewa, wystarczy cokolwiek z live, tańczy nawet na 15 cm obcasie, więc pewnie uderza w co poniektórych słabo obdarzonych, i robi w życiu co jej się podoba, bo jest wolna. W dupie byliście gówno widzieliście.

SharpSe

2012-08-17, 22:58
@rockface123

Nie mam pojecia skad masz tyle piw ale to tylko swiadczy o coraz mniejszym poziomie tego portalu. Lady Gaga to zdecydownie nie moj repertuar ale potrafie jeszcze odroznic syf od nie syfu. Ma wspanialy glos, akustycznie swietnie sie jej slucha. Odjechana pozytywnie. W dodatku ma w ksywie "Ga Ga" co kojarzy mi sie z jedna z ulubionych moich kapel z lat mlodosci. Kto wie ten wie o kogo chodzi. ch*j w dupe hejterom.

widlow

2012-08-17, 23:05
rockface123 napisał/a:

skoro prosi o autograf takiego beztalencia to pewnie jest poj***ny



poj***ny to ty jesteś, Lady Gada jest Madonną naszego pokolenia- identycznie zaczynała ta starsza a teraz jest ikoną.
Jeśli wątpisz w umiejętności wokalne Gagi polecam piosenkę z Tonym Bennettem.
Jak widzę lubujesz się w typowym hatingu i pisaniu o "gimbusiadzie". To, że masz 22 latka, źle o Tobie świadczy, bo prezentujesz poziom chłopca po pierwszej polucji.

LICH0

2012-08-17, 23:34
Dobrze mu tak! Bo Lejdi Gagaa to stara k***a a nie piosenkarka.

K-...........an

2012-08-17, 23:37
mateusz1923 napisał/a:

@kpaxian
Ojojojoj, czyżby się pan zdenerwował?



No to ba :D Jakby mnie jakiś ochroniarz byle pie**olonej gwiazdeczki dotknął, to bym taki proces wytoczył, że by pół świata zobaczyło publiczne przeprosiny, nie jest k***a kimś więcej niż my, czy jakieś głodujące dzieci z afryki.

OneTime napisał/a:

Poj***nym to trzeba być, żeby twierdzić że ona jest beztalenciem. Nagraj coś i osiągnij choć 1/100000000000000000000000000000000000000000000000000000000000 swoimi piosenkami tego co ona, to wtedy będziesz mógł zabrać głos ! Tak pozostaje wam, tylko morda w kubeł i dalej zazdrościć, że dziewczynie udało się osiągnąć szczyt. j***na polska się nigdy nie zmieni :)



Cytaty Lejdi Gagi:

"Dziś każdy może być gwiazdą."

"Bez moich stylistów byłabym nikim."

"Podstawą sztuki, a więc i muzyki jest prowokacja," patrz k***a, a ja myślałem, że dobre śpiewanie, muzyka i tekst :shock:

Podsumowując... Wykonawcy i zespoły kiedyś, to przez większość kariery, jeden tekściarz, jeden producent i mozolna praca ku doskonałości.

Dziś komercyjna maszyna wybiera kandydata bez osiągnięć, byleby nie fałszował i zgodził się tańczyć jak mu zagrają i układana jest sztucznie cała kariera, począwszy od stylu, poprzez teksty, 10 producentów, napompowana machina reklamująca wielkie hity, kture są kultowe już w dniu premiery, trudno żeby nie były, skoro włączam mtv - gaga, vive - gaga, radio - gaga, w sklepie - gaga, w necie - co drugi artykuł gaga, boję się potem otworzyć lodówkę, a gawiedź chętnie łyka takie umcyk umcyk z wywijaniem obertasa dupą i cyckami.

Potem to już tylko przemielić piosenkę przez kilka programów do obróbki dźwięku, teledysk z masą obertasów, wymyślne stroje, zmyślone historie na temat "gwiazdy"

I kręci się maszyna,
I kręci się, kręci się koło za kołem,
I biegu przyspiesza, i gna coraz prędzej,
I dudni, i stuka, łomoce i pędzi.
A dokąd? A dokąd? A dokąd? Na wprost!
Po torze, po torze, po torze, przez most,
Przez góry, przez tunel, przez pola, przez las
I spieszy się, spieszy, by zdążyć na czas...

Na koniec ostatni cytat:

"Nie zamierzam być kolejną gwiazdką, która na okładkach własnych płyt wije się w piasku i dotyka swojego seksownego ciała."

OH REALLY?


Case dismissed.

b00mba

2012-08-17, 23:49
Myślałem, że tego gówna słuchają tylko małe dziewczynki. Wspaniały przykład deekolucji społeczeństwa- kobieta ubierająca się w mięso jest celebrytą . Po prostu k***a mać...

SharpSe

2012-08-17, 23:55
moze jeszcze Keenediego zabila?

gieno1

2012-08-17, 23:57
a kto to jest lady gaga ?

Zl...........ny

2012-08-17, 23:58
adiemus36 napisał/a:

Ale tak serio, dziwne to jest, że mogą Ci dopie**olić itd bo myśleli, że niby chciałeś coś zrobić - bo to gwiazda. Jakim prawem pytam się ?



Koleś biegł jak obłąkaniec, mógł mieć coś ostrego w ręce, reakcja jak najbardziej wskazana.

Ravager

2012-08-18, 00:00
Miałem kiedyś podobnie, tylko koleś nie chciał mojego autografu, a portfel i telefon komórkowy. Nie było też żadnego ochroniarza, który by mu wpie**olił, więc on wpie**olił mi... Ale reszta jak na filmiku.

SharpSe

2012-08-18, 00:00
OH REALLY? Case dismissed.
Nauczylo sie wiesniactwo pare slow po ang i szpanuje. Dlugo nad tem swoim opwiadaniem siedzales?