18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Fifka

2014-03-18, 00:41
To kurewsko przykre.

necrofallus8

2014-03-18, 08:21
Istnieje legenda że przez PUP można znaleźć pracę...

Steven

2014-03-18, 10:06
Znowu jakiś kretynizm. Ludzie, k***a...!!!

Browaryt

2014-03-19, 10:44
a mnie rozbawiło :D

Brzydkii

2014-03-19, 16:14
Moja matka pracuje w PUPie. Byście widzieli jak to wygląda wewnątrz...Przychodzą praktycznie same elementy społeczne i drą ryja na pracowników. Pracownik nie może nic odpowiedzieć bo zaraz u dyrektora ląduje. PUP organizuje różne kursy doszkalające. No ale lepiej pie**olić, że to samo zło i k***y Ci chcą pracy nie dać. Jestem w tym urzędzie codziennie i wchodząc można sie udusić smrodem tych nierobów co tylko pie**olą na pracowników. Zresztą k***a jak ktoś ma wymagania po studiach żeby miał na rękę 3-4 tyś to sory.

CygańskieDisko

2014-03-19, 16:18
Obrazek bardziej na mistrzów pasuje niż tu...

bimbastah

2014-03-19, 16:25
Brzydkii napisał/a:

Moja matka pracuje w PUPie. Byście widzieli jak to wygląda wewnątrz...Przychodzą praktycznie same elementy społeczne i drą ryja na pracowników. Pracownik nie może nic odpowiedzieć bo zaraz u dyrektora ląduje. PUP organizuje różne kursy doszkalające. No ale lepiej pie**olić, że to samo zło i k***y Ci chcą pracy nie dać. Jestem w tym urzędzie codziennie i wchodząc można sie udusić smrodem tych nierobów co tylko pie**olą na pracowników. Zresztą k***a jak ktoś ma wymagania po studiach żeby miał na rękę 3-4 tyś to sory.



Następny delikutaśny,askamitny k***a. Dla ciebie ktoś kto z takiego czy innego powodu nie ma/stracił pracę i przychodzi do PUP z racji nawet samego pie**olonego ubezpieczenia (bo co ma k***a zrobić jeżeli jest bezrobotny i nie ma kasy na leczenie?) to element społeczny? Następny wychowany pod kloszem w cieplarnianych warunkach.

Sam jakiś czas wizytowałem w PUP i NIGDY nie widziałem takich scen o których ty pie**olisz,z sosnowca jesteś czy jaki ch*j?

!Timon

2014-03-19, 16:31
Brzydkii napisał/a:

PUP organizuje różne kursy doszkalające.



I szary człowiek z ulicy dowie się o nich tylko jeśli nie ma wystarczającej ilości "znajomych". Albo jak kurs jest ch*ja warty.
Koleżanka robiła kurs prawa jazdy przez PUP. Pracę ma byle jaką ale ma. Te kursy z założenia miały być dla ludzi BEZ pracy. No ale że jej koleżanka zadzwoniła z tekstem "hej chcesz zrobić prawo jazdy za darmo?" to naiwniak by nie skorzystał.

Nie dziwię się, że ludzie kombinują jak tylko mają okazję. To jest tak naturalne jak oddychanie dlatego jestem za likwidacją możliwie wielu miejsc gdzie taka kombinatoryka za cudze pieniądze odchodzi.

qwachu

2014-03-19, 16:36
@Brzydkii: Jakoś nie interesują mnie kursy na florystkę, czy ogrodnika, ale jak szukałem pracy, to np. operatora wózków widłowych, czy koparki, to jak najbardziej... jak i masę innych ludzi... 55 lat nie mam, kobietą też nie jestem, żeby dostać kursy czy dotacje z UE.

Z resztą, szukać pracy w PUP to jak szukać skarbów w Urzędzie Skarbowym..

Plecionkarz

2014-03-19, 16:39
o wiele szybciej robotę się znajdzie w internecie, pracodawca sobie myśli: po ch*j mam latać z papierami do urzędu z którego przyślą mi jakiegoś przygłupa bez pojęcia skoro mogę w 2 minuty wstawić do neta ogłoszenie i sobie przebierać w ludziach.

4h...........ch

2014-03-19, 17:55
No wreszcie ktoś tam zaczął pracować, 2 lata nie można było nic załatwić. Ale jest sukces!

teken

2014-03-19, 18:13
Praktyka w dziedzinie: Oczekiwanie na cud :D

kazektr

2014-03-19, 19:36
Byłem w PUPie, gówno załatwiłem.