18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pozory mylą

Macx83wwww • 2023-12-22, 03:40
Małpka się nie poddaje


psotny_fiutek

2023-12-22, 07:08
Znów jakiś zjeb-psychopata, dla lajków i wyświetleń, podstawił nieporadne zwierzątko na śmierć. Tak jak wczoraj filmik z królikiem z połamanymi girami i mangustami.
Tak żem to ocenił.

onucek

2023-12-22, 09:01
psotny_fiutek napisał/a:

Znów jakiś zjeb-psychopata, dla lajków i wyświetleń, podstawił nieporadne zwierzątko na śmierć. Tak jak wczoraj filmik z królikiem z połamanymi girami i mangustami.
Tak żem to ocenił.



j***ć takich sk***ysynów - do pieca. Zwierząt nie lubię. Natomiast zwyrodnialców jeszcze bardziej!

Wojownik12

2023-12-22, 09:16
niezły bełkot zadufanego w sobie narcyza

onucek napisał/a:

j***ć takich sk***ysynów - do pieca. Zwierząt nie lubię. Natomiast zwyrodnialców jeszcze bardziej!


mateuszsick

2023-12-22, 09:29
Czego węża nikt nie obwini? To on zaatakował bedniusią malusią bezbronniusią małpeczkę k***a ale nie k***a bo wężuś też nie winny biedniusi głodniusi k***a tylko małpeczke chciał zapierdlić i zeżreć sk***ysyn ale zdebilniałe eko cwe*e będą szukać problemu w producentach kamer k***a bo to nagrali i nikt nie zauważy że natura taka poprostu jest no k***a ludzie..

Yolanda

2023-12-22, 09:34
Mnie to wygląda, że wąż sprzedał walkę, dla kilku dolców ( a może "myszów").

zarazki1

2023-12-22, 09:43
mateuszsick napisał/a:

Czego węża nikt nie obwini? To on zaatakował bedniusią malusią bezbronniusią małpeczkę k***a ale nie k***a bo wężuś też nie winny biedniusi głodniusi k***a tylko małpeczke chciał zapierdlić i zeżreć sk***ysyn ale zdebilniałe eko cwe*e będą szukać problemu w producentach kamer k***a bo to nagrali i nikt nie zauważy że natura taka poprostu jest no k***a ludzie..



Dzwońcie po kartkę, gościu ma udar.

Kutazz

2023-12-22, 10:13
Jak dorośnie to weźmie swoich braci i poskaczą wężowi po głowie :D

iggiamakim

2023-12-22, 11:04
Poj***ny materiał!! Co to k***a tutaj robi??? "Z kamerą wśród zwierząt" ??? Gucwińscy zza grobu nadają???

Siriuz

2023-12-22, 13:05
mateuszsick napisał/a:

Czego węża nikt nie obwini? To on zaatakował bedniusią malusią bezbronniusią małpeczkę k***a ale nie k***a bo wężuś też nie winny biedniusi głodniusi k***a tylko małpeczke chciał zapierdlić i zeżreć sk***ysyn ale zdebilniałe eko cwe*e będą szukać problemu w producentach kamer k***a bo to nagrali i nikt nie zauważy że natura taka poprostu jest no k***a ludzie..



To trochę jak z aferą taśmową. Nikt się nie przypiedolił do nagranych polityków tylko od razu szukali gnoja, który ich nagrał :)

BundyR

2023-12-22, 14:21
Jeden murzyn uszedł z życiem

Ha...........dy

2023-12-22, 15:27
psotny_fiutek, Najlepsze jest to, że takie filmiki tworzą głównie żółtki, ciapaki i czarni. Z tego całego, jakże zacnego grona, głównie Hindusi i mieszkańcy Azji Południowo-wschodniej. Wiem, bo z rok temu się sprawą zainteresowałem i zweryfikowałem pochodzenie kilku brudasów gnębiących zwierzęta dla lajków i hajsu z "jutjuba".
Do dzisiaj mnie k***ica strzela, gdy widzę na Twitterze jakiś "słitaśny" filmik z "uroczym" zwierzaczkiem i pocieszną muzyczką, gdy się w kadrze pojawi kolorowa łapa nagrywającego lub też zweryfikuję miejsce nagrywania filmu na "azjatyckie".

Pisałem już nie raz i powtórzę po raz kolejny, Ludzie są sobie równy, rasy takoż, ale człowiek jest też nośnikiem cywilizacji, którą przesiąkł i która go ukształtowała w procesie socjalizacji. A cywilizacje już sobie nie są równe. U
nas przykładowo kobiety mają prawa wyborcze, nie chodzą w czarnym prześcieradle, nie sypia się z dziećmi, nie obcina wagin dziewczynkom i pomaga komuś, kto akurat zasłabł na ulicy. W innych cywilizacjach (a każda inna od zachodniej jest od niej gorsza) bywa z tym różnie.

Bul_od_bytu

2023-12-22, 16:28
HardyTwardy napisał/a:

, Najlepsze jest to, że takie filmiki tworzą głównie żółtki, ciapaki i czarni. Z tego całego, jakże zacnego grona, głównie Hindusi i mieszkańcy Azji Południowo-wschodniej. Wiem, bo z rok temu się sprawą zainteresowałem i zweryfikowałem pochodzenie kilku brudasów gnębiących zwierzęta dla lajków i hajsu z "jutjuba".
Do dzisiaj mnie k***ica strzela, gdy widzę na Twitterze jakiś "słitaśny" filmik z "uroczym" zwierzaczkiem i pocieszną muzyczką, gdy się w kadrze pojawi kolorowa łapa nagrywającego lub też zweryfikuję miejsce nagrywania filmu na "azjatyckie".
Pisałem już nie raz i powtórzę po raz kolejny, Ludzie są sobie równy, rasy takoż, ale człowiek jest też nośnikiem cywilizacji, którą przesiąkł i która go ukształtowała w procesie socjalizacji. A cywilizacje już sobie nie są równe. U
nas przykładowo kobiety mają prawa wyborcze, nie chodzą w czarnym prześcieradle, nie sypia się z dziećmi, nie obcina wagin dziewczynkom i pomaga komuś, kto akurat zasłabł na ulicy. W innych cywilizacjach (a każda inna od zachodniej jest od niej gorsza) bywa z tym różnie.



Te sp***oliny z 3 świata robią akcje z "ratowaniem żółwi" którym przyklejają do skorup jakieś śmieci, a potem przed kamerą "znajdują i pomagają" takiemu żółwiowi.
ch*j z tym, że słodkowodne żółwie znajdują w morzu. Są debile co im jeszcze donejty wysyłają.
Akcji z karmieniem nie ma co przeżywać bo w naturze niestety tak to działa. Człowiek też często może skończyć jako posiłek dla zwierząt, ale o takich rzeczach humaniści-europejczycy to nawet nie myślą :D