18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pożegnanie.

zwierzak30 • 2021-11-23, 11:08
Stacja żegna swojego wychowanka. :mrgreen:


Albo dobrze,albo wcale? W tym biznesie nie ma litości. :ok:

Pizdasalata

2021-11-23, 18:35
jozue napisał/a:

gwałcielska k***a tvn owska, chyba pujde i na grób mu nasram



Ty weź pójdź zapie**ol barana w ścianę

pazuzu

2021-11-23, 19:26
I to jest obiektywna stacja tv, ich kolega ale powiedzieli o nim i dobre i złe słowa, tvpis poownien się uczyć

saikomiki

2021-11-23, 19:52
Poczekajmy aż Kaczor kopnie w kalendarz, to dopiero będzie pożegnanie ;D

ruddie

2021-11-23, 20:25
o do ch*ja robicie z ta stroną, jakieś polityczne,telewizyjne łajno dla niepełnosprawnych umysłowo? co to k***a jest?

ellsworth

2021-11-23, 21:47
Wiewór napisał/a:

Durczok wygrał proces w sprawie mobbingu i molestowania.
Zbiegiem okoliczności jego problemy zaczęły się po wywiadzie z Kopacz nt. górników zadał szereg niewygodnych pytań i ja skompromitował.
Wtedy mu zrobiono aferę.
Przypadek?
Nie sondze
Nie skazano go za to. Co więcej wygrał proces w sprawie zniesławienia o rzekome molestowanie.
W dzisiejszych czasach molestowanie to 100% sukces na zniszczenie każdego męskiego celebryty.



hahaha. Rozśmieszyłeś mnie niczym Kopaczowa rzucająca kamieniami w dinozaury! A kimże była ta głupia jak but baba? Każdy miał na nią wywalone, nawet w jej własnej partii była zerem, a ty nagle twierdzisz, ze miała takie długie ręce, żeby Durczoka dosięgnąć. hahaha Zastanów się co ty za bzdurne teorie spiskowe snujesz! Już sztuczna mgła Macierewicza jest bardziej wiarygodna.

polakwrocek

2021-11-23, 21:53
Jeszcze brakowała artystycznej improwizacji LGBTAGDiRTV srających pod posągiem Durczoka.
Tak w stylu TVN.

focusek

2021-11-23, 21:57
jozue napisał/a:

dobrze to kutacha do pyska można zapodać komuś, ma być j***ny bez litości śmieć jak ma taką przewinę , w pierdlu jako cwe* by robił, dobrze że zedchła ta gwałcielska k***a tvn owska, chyba pujde i na grób mu nasram



ja ci na leb moge nasrac pisiorku j***ny :) boli kapsko ze jechal z pisiorami i karakanem ? z wami trzeba jechac k***y bite.

pablohasan

2021-11-24, 08:06
Farołrz napisał/a:

Bo dobierał się do kobiet, a tam to niedopuszczalne.



A do kogo miał się dobierać, do chłopów?

Wiewór

2021-11-24, 13:11
ellsworth napisał/a:

hahaha. Rozśmieszyłeś mnie niczym Kopaczowa rzucająca kamieniami w dinozaury! A kimże była ta głupia jak but baba? Każdy miał na nią wywalone, nawet w jej własnej partii była zerem, a ty nagle twierdzisz, ze miała takie długie ręce, żeby Durczoka dosięgnąć. hahaha Zastanów się co ty za bzdurne teorie spiskowe snujesz! Już sztuczna mgła Macierewicza jest bardziej wiarygodna.



Hmm no np była premierem?
Myślisz że ludzie z po nie mieli haka na TVN żeby im powiedzieć ze Durczok ma ponieść karę za bezpardonowy atak na ich człowieka?
Przypominam jak Tusk zniszczył Maryję Rokita. Zdeptał go tak że typ wyjechał zagranicę bo powiedział że w Polsce jest skończony.

Tusk jest za słaby żeby Kaczyńskiego złapać za mosznę ale podrzędnych dziennikarzy i polityków to na tyle wpływów miał żeby ich zgnoic i wycwe*ic.

dżonyłojlker

2021-11-24, 13:43
pablohasan napisał/a:

A do kogo miał się dobierać, do chłopów?



Czego nie rozumiesz?

Bobik33

2021-11-24, 15:13
W normalnym świecie rzeczy nie są czarno-białe. W świecie prawaków już za to wszystko musi być albo przedmiotem czci i spuszczania albo okrzyknięte wrogiem ojczyzny, bo przecież używanie mózgu i własna ocena prowadzi do grzechu.