18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pożegnanie największego kibica w Polsce

Janusz~ • 2012-09-24, 14:28
Tak, wiem. Na portalu którego głównymi atrakcjami są kobiety z ku*asami, martwe płody i złamania otwarte, nie powinno być miejsca na takie filmiki. Jednak zawzięcie i pasja tego chłopaka powinny wzbudzić w nas pewne refleksje



Komentarze typu "iście sadystyczne", "gdzie tu sadyzm" od gimbusów zaczną się za 3...2...1...

forest1600

2012-09-24, 14:46
gdzie tu sadyzm.... iscie sadystyczne...

calgon69

2012-09-24, 14:51
3...2...1... Janusz~

DisHonoreD

2012-09-24, 14:58
piosenka to Eminem - Listen to your heart

Jad Kiełbasiany

2012-09-24, 15:28
"Czy ja mam napisane na czole piknik?"


Ale jej doj***ł :amused:

el_kadafi

2012-09-24, 15:31
Największy kibic? A z jakiej k***a paki? Bo chory? Łepek miał zamiłowanie i tyle. Jemu podobnych jest tysiące. Ale że chory to robi się od razu ckliwą historyjkę i okrzykuje największym kibicem w PL. Może jeszcze żałobę narodową i niech wszyscy piłkarze ogłaszają minutę płaczu przed meczem. Jednemu łepkowi udało się przebić i wielkie halo. A setka innych zmarła nie mając nawet dostępu do TV i o nich cisza. Niech młody śpi w pokoju. Ale do k***y nędzy, nie róbmy szopki. Jeszcze parę dni i mu pomnik wybudują.

Vorland

2012-09-24, 15:33
TeFałPis i ta propaganda. Banda debili z racami na cmentarzu. Moje zdanie co do upośledzony i niepełnosprawnych jest dość krytyczne - są obciążeniem dla siebie i wszystkich wokół. Nie róbcie z tego szopki i nie wiadomo czego, że taki wspaniały itd. Gdyby nie był chory, nikt by się nie zainteresował.

Janusz~

2012-09-24, 15:36
el_kadafi, jesteś rodziną Aexa? Każdy Twój post to wyraz nienawiści. Ktoś kiedyś nazwał sadistic "Elitarną lożą szyderców". Ty z pewnością tej elity nie tworzysz pisząc takie komentarze. Jesteś zwykłym hejterem, a sądząc po komentarzu powyżej, to pewnie jeszcze zazdrosnym i zakompleksionym.

~tip.top

2012-09-24, 15:38
moim zdaniem ma trochę racji :roll:

el_kadafi

2012-09-24, 15:42
A masz piwo za komentarz. Przyda Ci się bo się zbytnio spinasz :)
Nienawiść? A w którym miejscu. Łepkowi życzę pokoju i nic do niego nie mam. Ale do całej szopki, którą wokół niego napędzają media rączki nie przyłożę.

majkel1615

2012-09-24, 15:45
Tylko ciekawe ile jest dzieciaków w takiej sytuacji. TVP nagłośniło sprawę i już wielkie halo. Robią z niego najbardziej pokrzywdzonego przez los. A ile k***a dzieciaków nawet ze szpitala tudzież z domu nie wyjdzie z podobnymi schorzeniami?

Janusz~

2012-09-24, 15:46
TT~ napisał/a:

moim zdaniem ma trochę racji :roll:



Pewnie że ma i to sporo ;) ja się piłką interesuję średnio, ale obrazek tego gówniarza na wózku, który może gdyby był zdrowy to byłby dobrym piłkarzem. Równie dobrze może właśnie dlatego, że nie może grać, to tak porządnie kibicuje, a gdyby był zdrowy to by kibicował przed TV. To nie zmienia faktu, że jedyne co el_kadafi robi na tej stronie to pisze takie komentarze jak tutej.

hamusq

2012-09-24, 15:47
Moja babcia umarla pol roku temu, prosze o minute ciszy w jej intencji!

Janusz~

2012-09-24, 15:48
el_kadafi napisał/a:

A masz piwo za komentarz. Przyda Ci się bo się zbytnio spinasz :)
Nienawiść? A w którym miejscu. Łepkowi życzę pokoju i nic do niego nie mam. Ale do całej szopki, którą wokół niego napędzają media rączki nie przyłożę.



Ja się spinam? Spojrzałem tylko na Twoje posty i w każdym na coś narzekasz, albo komuś wrzucasz ;)
A co do medialnej szopki to... nie wiem, nie mam TV (bo mnie k***a nie stać :D ) a gazet nie czytam. Zobaczyłem dzisiaj ten filmik gdzieś na necie i pomyślałem sobie, że to ciekawa odskocznia od standardowego contentu strony.

~tip.top

2012-09-24, 15:50
Moim zdaniem rozdmuchiwanie tego typu historii i robienie z jednego dziecka największego kibica, podczas gdy tysiące innych dzieciaków jest w podobnym stanie i nie zainteresuje się nimi "pies z kulawą noga" jest troszeczkę nie fair :-/