18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pożar w berlińskim lesie Grunewald

Kriski • 2022-08-04, 16:18
Eksplozja w miejscu składowania amunicji.



Źródło

Pewnie przypadek.
Jako kibic Ukrainy mam mieszane uczucia.

Kriski

2022-08-04, 18:36
No i wiadomo kto ruskim kibicuje.

stefan szufla

2022-08-04, 18:40
Kriski napisał/a:

No i wiadomo kto ruskim kibicuje.



Ja nie kibicuje ruskim, po prostu należy im się za robienie bohatera ze zbrodniarza wojennego i jestem za tym żeby przestać im pomagać bo wiem że gdybyśmy to My byli na ich miejscu to ukry by jeszcze ruskim pomogły.

Tak wiem, ruskim się też należy i to o wiele bardziej.

PieronJasnySzlag

2022-08-04, 19:04
Jeden z drugim ch*jem wode pije. Pracuje u niemca, jeździ niemieckim autem, kupuje w niemieckim dyskoncie, wpie**ala niemiecki cukier i słodycze, pije niemieckie piwo...ale k***a Wołynia to ukrom niezapomni...
Serio, już wole Ukrom przybijać piątki niż słuchać takiego głupiego pie**olenia. Poziom IQ julek, sebixów, januszów i oskarków.
Dlatego jestem przeciwnikiem demokracji, bo z takim plebsem intelektualnym to już zawsze będziemy dzurą między rosją na niemcami.

A pożar jak to pożar. Na bank przypadek i założe się o duże piwko że amunicja miała niby jechać do ukrów no ale psikus, niepojedzie bo pożar. No niesamowity przypadek.

stefan szufla

2022-08-04, 19:11
PieronJasnySzlag napisał/a:

Jeden z drugim ch*jem wode pije. Pracuje u niemca, jeździ niemieckim autem, kupuje w niemieckim dyskoncie, wpie**ala niemiecki cukier i słodycze, pije niemieckie piwo...ale k***a Wołynia to ukrom niezapomni...
Serio, już wole Ukrom przybijać piątki niż słuchać takiego głupiego pie**olenia. Poziom IQ julek, sebixów, januszów i oskarków.
Dlatego jestem przeciwnikiem demokracji, bo z takim plebsem intelektualnym to już zawsze będziemy dzurą między rosją na niemcami.
A pożar jak to pożar. Na bank przypadek i założe się o duże piwko że amunicja miała niby jechać do ukrów no ale psikus, niepojedzie bo pożar. No niesamowity przypadek.



Nie zesraj się. A o historii trzeba pamiętać

Kriski

2022-08-04, 19:14
stefan szufla napisał/a:

Nie zesraj się. A o historii trzeba pamiętać



O Targowicy nie zapomnij.

ruddie

2022-08-04, 19:45
k***a, tego szczekającego faszystowskiego nie da się słuchać.

discoteq

2022-08-04, 20:37
Janusz_k napisał/a:

Widzę że ruskie onuce się pokazały, czyżby internet wam włączyli. i pamiętajcie, onuce że pomagając ukraińcom pomagamy też sobie, bo jak nie to putek przyjdzie po nas, wtedy też będziecie krzyczeć o Wołyniu?


Pomagając "Upadlińcom" już sobie napomagaliśmy. Czytając Was, obrońców "Banderowców", można odnieść wrażenie, że gdyby nie te "Ukraińskie DZIEWICE" to byście w życiu cycka na żywo nie zobaczyli... :lol:

----------

Kriski napisał/a:

Możesz Ukraińców nie lubić ale lepsza z nimi granica jak z ruską hołotą.


Dla Nas żadna różnica, bo niby w czym? Co do "hołoty", to czy to Kacap, czy Banderowiec, to "hołota" jest jedna i ta sama. Oba te narody są tak samo niedoj***ne i popie**olone... ;)

----------

PieronJasnySzlag napisał/a:

Serio, już wole Ukrom przybijać piątki niż słuchać takiego głupiego pie**olenia. Poziom IQ julek, sebixów, januszów i oskarków.
Dlatego jestem przeciwnikiem demokracji, bo z takim plebsem intelektualnym to już zawsze będziemy dzurą między rosją na niemcami.


Przybijaj dalej, dzięki takim "współczującym" jak Wy, jesteśmy teraz na poziomie na jakim jesteśmy. Ja nie twierdzę, że wcześniej było wspaniale, ale jakoś było. Teraz zamiast, jak wcześniej, iść powoli bo powoli ale do przodu, to cofamy się w rozwoju "Naszego" kraju i cofać się będziemy. Za kilka lat będziemy na poziomie tych których tak "Kochacie", czyli Banderowców.

marcino_zly

2022-08-04, 22:04
stefan szufla napisał/a:

Sam żeś ukraińska onuca. Zadziwiające że każdy kto nie jest za bohaterską ukrainą musi być ruskim trollem, onucą szpiegiem czy Bóg wie kim jeszcze. Nie lubię ukrów za historie oraz już za dużo się naoglądałem ich pijackich mord gdy pracowałem w handlu, teraz tym bardziej się czuję jak gość we własnym państwie. I skończcie proszę tą retorykę że jak ukry padną to putin przyjdzie po nas, nikt po Nas nie przyjdzie bo jesteśmy w NATO (Tak wiem pewnie by się na Nas wypieli jak zawszę ale jednak jest to jakiś straszak) A po drugie Polska jest w Niemieckiej strefie wpływów. I dla jasności gdyby szwaby prowadziły wojnę z ruskimi to też bym się cieszył że ruscy giną mimo tego że szwabów mocno bardzo nie lubię.



Polska zostałaby podzielona pomiędzy szkopów a rosje.
NATO myślisz powstrzyma ?

Janusz_k

2022-08-04, 22:40
discoteq napisał/a:

Czytając Was, obrońców "Banderowców", można odnieść wrażenie, że gdyby nie te "Ukraińskie DZIEWICE" to byście w życiu cycka na żywo nie zobaczyli...


Chłopcze ja cyca mietosiłem jak ciebie jeszcze na świecie nie było więc z czym do ludu, jak mażpisać głupoty to lepiej piwka się na pij, na zdrowie.

Pozostałym onucom odpowiadam, pamiętamy o Wołyniu ale to już historia, liczy się za to co jest teraz i jaka przyszłość nas czeka, dlatego trzeba się jednoczyć przeciwko wspólnemu wrogowi a nie rozdrapywać przeszłość.

Mzimu

2022-08-04, 22:57
600 lat minęło, a pod Grunwaldem dalej fajerwerki. Niemcy kiedyś się nauczą?

discoteq

2022-08-04, 23:04
Janusz_k napisał/a:

Chłopcze ja cyca mietosiłem jak ciebie jeszcze na świecie nie było więc z czym do ludu, jak mażpisać głupoty to lepiej piwka się na pij, na zdrowie.
Pozostałym onucom odpowiadam, pamiętamy o Wołyniu ale to już historia, liczy się za to co jest teraz i jaka przyszłość nas czeka, dlatego trzeba się jednoczyć przeciwko wspólnemu wrogowi a nie rozdrapywać przeszłość.


Majster, a przed tym jak zacząłeś miętosić to do szkoły chodziłeś? Czy miętosiłeś zamiast? Pisz po Polsku... :lol:

Jak ja dla Ciebie onuca Ruska, tak Ty dla mnie Ukraińska... :)
Jestem podobnego zdania jak Ty, że liczy się "to co jest teraz", a jest przez "bezmyślność" jeden wielki rozpie**ol. Przyszłość? Nie no facet, zapowiada się wspaniale, pod rządami Ukrów zapewne, bo powoli na to idzie... Ale nic to, ważne jest aby im w dupy włazić nie myśląc o tym co będzie za rok, dwa, pięć. No to piwko, "zdorov'ya", a jak chcesz się jednoczyć, to nie przed monitorem, tylko na front.

daniel1040

2022-08-04, 23:07
to już chyba 4-5 taki "przypadek" w europie w ciągu paru tygodni - ci co dalej nazywają to kompletnie nie związanymi ze sobą zdarzeniami to ameby - Panie i Panowie idzie bardzo ciekawy czas.

CrookerS

2022-08-04, 23:22
nowynick napisał/a:

p*zdy to my jesteśmy, przestaliśmy kupować gaz z Rosji i zaczęliśmy kupować od niemców rosyjski gaz z niemiecką marźą. Brawo k***a my...



Dokladnie. Z ropa bedzie tak samo, tylko niemcow zamienimy na hindusow i chinczykow (jedyni klienci ruskiej ropy po calym tym cyrku)

kszys1

2022-08-05, 00:09
Janusz_k napisał/a:

Widzę że ruskie onuce się pokazały, czyżby internet wam włączyli. i pamiętajcie, onuce że pomagając ukraińcom pomagamy też sobie, bo jak nie to putek przyjdzie po nas, wtedy też będziecie krzyczeć o Wołyniu?





Większego bełkotu to k***a nie słyszałem. Jak ma przyjść to i tak przyjdzie. Pisanie takich dyrdymalow to zachowaj dla siebie

rulas

2022-08-05, 00:24
Janusz_k napisał/a:

Widzę że ruskie onuce się pokazały, czyżby internet wam włączyli. i pamiętajcie, onuce że pomagając ukraińcom pomagamy też sobie, bo jak nie to putek przyjdzie po nas, wtedy też będziecie krzyczeć o Wołyniu?



Pewnie nadal nosisz maskę na ryju, żeby babci nie zabić