18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pożar w Andaluzji

wts1 • 2012-09-02, 00:27
Ogromny pożar lasu który rozpoczął się w Czwartek około godziny 17 nieopodal mojego miejsca zmieszkania , który dotknął gminy w Maladze Coin , Alhaurin el Grande , Mijas, Marbelli i Ojén.Pożar został uznany za ustabilizowany około godziny 18:00 w sobotę (dzisiaj) i obniżenie poziomu alarmowego. Około 5.000 ha zostało dotkniętych pożarem , według wstępnych szacunków Infoca.
jak będzie zainteresowanie dodam wiecej fotek :)

wojas30

2012-09-02, 21:40
Tak na to patrzę i sobie myślę - wciskają nam pie**olony kit jak to jesteśmy destruktywni dla naszej planety jeżdżąc miliardami samochodów które spalają hektolitry paliwa, podczas gdy sama natura wyrzuca w powietrze tyle CO2 i siary i innych składników podczas mega erupcji wulkanów czy podczas takich oto pożarów że te ilości które produkuje ludzkość to kropla w morzu...
ch*j wam w oczodoły drodzy "ZIELONI"!!!

LionX

2012-09-02, 22:18
A już myślałem, że to nowe screeny z gta 5. ;/

endrju1

2012-09-03, 07:56
no... i wykorzystali limity co2 na kilka najbliższych lat :)

elvin

2012-09-03, 20:42
wojas30 napisał/a:

Tak na to patrzę i sobie myślę - wciskają nam pie**olony kit jak to jesteśmy destruktywni dla naszej planety jeżdżąc miliardami samochodów które spalają hektolitry paliwa, podczas gdy sama natura wyrzuca w powietrze tyle CO2 i siary i innych składników podczas mega erupcji wulkanów czy podczas takich oto pożarów że te ilości które produkuje ludzkość to kropla w morzu...
ch*j wam w oczodoły drodzy "ZIELONI"!!!



Popieram ten komentarz w 100%, to wszystko to wciskanie ciemnej masy amerykanom bo są najgłupsi, a oni przez swą liczebność pchają głupotę dalej i tak społeczeństwo jest ogłupiane :lodowka:

TelewiZorro

2012-09-03, 22:43
płonie ognisko i szumią knieje, drużynowy jest wśród nas