18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pożar samochodu w Przasnyszu

Gareth • 2014-11-09, 15:17
Wczoraj (08.11.2014) w Przasnyszu samochód stanął w płomieniach. Źródło nie podaje żadnej przyczyny zdarzenia.


Zimne piwko dla kamerzysty, bo zrobił dobrą robotę, i dla strażaków(chyba nie trzeba tłumaczyć czemu).

Ktoś tu chyba liczy na ubezpieczenie :mrgreen: :ok***a:

Szukałem po tagach, nie znalazłem. Jak było to ch*j w dupę wstawiającemu co nie umie tagować

weltmajster

2014-11-10, 15:15
Przynajmniej sąsiedzi poczuli się lepiej.

szymy

2014-11-10, 16:31
- Genek, nie podchodź tu!
- Dobra, k***a, nie pie**ol! :D

KaczyGlina

2014-11-10, 17:02
Gdyby to był golf to by spalił się ze wstydu :)

EmbargoZXS

2014-11-10, 17:11
A ja się zastanawiam, czego oni używają do gaszenia?

zonk

2014-11-10, 17:59
Sadziu101 napisał/a:

@SQT
W dupie żeś był i gówno żeś widział.
Od momentu dotarcia pierwszego zastępu do podania prądu mija 45sekund...
Szybko poszło z odcinkami, armaturom i podaniem wody z autopompy.
Akcja była przeprowadzona bardzo sprawnie.
Tak, jestem ekspertem.


Jesteś takim ekspertem że aż mi żal w ogóle dyskutować z tobą. Byłem w straży ładne kilkanaście lat i ta straż działała. Teraz jak widzę tych wszystkich młodych i ruchy z dupy tak jak na tym filmie to żal żal żal.

Fi...........or

2014-11-10, 20:05
@EmbargoZXS
Woda+ środek pianotwórczy dlatego są połączone 2 węże do prądownicy, na początku się zdziwiłem, że je rozkłądają zamiast rozwinąć szybkie natarcie

tranzystor

2014-11-10, 23:46
Gareth napisał/a:


Ktoś tu chyba liczy na ubezpieczenie :mrgreen:




No faktycznie, za Punto II wyciągnie niezłe odszkodowanie. Może się większość składki zwróci :mrgreen:

bike

2014-11-11, 15:15
WoW, niesamowite uczucie jak się widzi swój materiał na Sadolu :)
pzdr
P.s przyczyną było zwarcie instalacji elektrycznej ;)

przemas6662

2014-11-11, 20:24
EmbargoZXS napisał/a:

A ja się zastanawiam, czego oni używają do gaszenia?



Piana gaśnicza :)


SQT napisał/a:


Jesteś takim ekspertem że aż mi żal w ogóle dyskutować z tobą. Byłem w straży ładne kilkanaście lat i ta straż działała. Teraz jak widzę tych wszystkich młodych i ruchy z dupy tak jak na tym filmie to żal żal żal.



A tam nie pie**ol. Poszło im bardzo szybko. Już widzę Ciebie wielki strażaku, 1 nomex na 3 osoby, biegaliście pewnie w kalesonach i ocieplaczu od koszarówki. Nie ma się nigdy po co spieszyć. Najpierw trzeba się rozejrzeć i pomyśleć. A Twój komentarz kojarzy mi się z jednostką spoza KSRG, która ma stara i 10 wyjazdów w roku. Tacy biegają, przewracają się, byle tylko wodę lać. A potem, że prąd kopie i wężę się rozłączają...