18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pożar mieszkania

zdrowoyebne • 2019-09-22, 08:27
NIezly fart ze na czas zdarzyli.dziadek tam chyba w szoku byl i nie chcial za bardzo uciekac,chwile dluzej i ten dym mogl by sie przerodzic w ogien a wtedy pieklo



Piridais

2019-09-22, 12:05
Po co ci lornetka? : D Ty chory pojebie

waloos

2019-09-22, 12:07
Ależ z was są idioci.
Jak się przyjrzycie to widać, że nie jest to żadna luneta ze statywem tylko zwykła lornetka postawiona na sztorc tak aby się nie ruszała.
Swoją drogą co w tym dziwnego, że ktoś w bloku ma lornetkę?

Dopie**alania się do tego, że "akurat tam stała" też nie rozumiem. Przecież film zaczyna się w momencie jak pożar już dawno szaleje - myślicie, że nie było czasu aby wyciągnąć lornetę z pokrowca i postawić ją na oknie?

Ja chyba przeceniam inteligencję otaczającego społeczeństwa, bo ono na każdym kroku mnie rozczarowuje. Banda idiotów...

loda_szmato

2019-09-22, 14:27
Piridais napisał/a:

Po co ci lornetka? : D Ty chory pojebie



Gdy mieszkasz na dużym osiedlu, to rzecz niezbędna :D
Uwielbiałem złapać buszka i obserwować sąsiadów przez lornetkę. To lepsze niż film!
Po pewnym czasie znasz zwyczaje ludzi. Widzisz kto na parapecie hoduje krzaczek marychy. Kto z różańcem modli się co wieczór. Kto ciągle wpie**ala wieczorami, mimo ze jest otyłą świnią. Która sąsiadka lubi loda robić mężowi i takie tam ;)

Później jest takie śmieszne uczucie, gdy spotykasz ich na ulicy. Bo znasz ich doskonale i aż by się chciało czasami zagadać... :P

Uprzedzę pytania - nie, nie robię filmów czy zdjęć sąsiadom, nie jestem zbokiem! ;)

PS.
Polecam lornetki astronomiczne, pod dobry stabilny statyw - mają duży 'zoom' i w ch*j ważą, więc o obserwacji z ręki można zapomnieć.
Z telefonem też fajna zabawa, kiedyś cyknąłem:
spoiler



Smoku

2019-09-22, 15:07
HAL9000/2 napisał/a:

nagrywane przez lornetkę? tego tu jeszcze nie grali....



Pewnie nagrane przypadkiem podczas podglądania cycatej sąsiadki z naprzeciwka.

~Velture

2019-09-22, 18:16
loda_szmato napisał/a:

Gdy mieszkasz na dużym osiedlu, to rzecz niezbędna
Uwielbiałem złapać buszka i obserwować sąsiadów przez lornetkę. To lepsze niż film!



Kiedyś to jeszcze się człowiek bawił tymi laserami, co to taka moda była na lasery, po osiedlu z balkonu :D

Salieri16000

2019-09-22, 20:40
zdrowoyebne napisał/a:

(...)ten dym mogl by sie przerodzic w ogien(...)



Ja pie**olę- większych głupot nie czytałem...

drake

2019-09-22, 23:24
Jakby lornetka byla ustawiona na czyms aby sie nie ruszala to by tak obraz nie latal, a widac ze osoba jednak chyba musi trzymac lornetke i smartfona jednoczesnie. Jakby lornetka byla na czym zamontowana to oburacz by trzymal telefon i obraz by nie latal. Tak mysle.

loda_szmato

2019-09-23, 00:37
Velture napisał/a:

Kiedyś to jeszcze się człowiek bawił tymi laserami, co to taka moda była na lasery, po osiedlu z balkonu



Do teraz mi zostało z laserami i mocnymi latarkami. Kupiłem sobie jakiś czas temu z laserek z chin, taki trochę mocniejszy - w dzień normalnie z kilku metrów papierosa odpala, fajna zabawka, tylko trzeba na oczy uważać ;)
Ale z chin nie polecam, debile po taniości wsadzili plastikową soczewkę do takiego lasera... i się stopiła. Teraz muszę jakieś szkiełko znaleźć o podobnych parametrach.

Stajan

2019-09-23, 12:21
HAL9000/2 napisał/a:

albo półprofesjonalny sprzęt jak mój czyli AG-DVX200 tyle ze to sprzęt nie dla plebsu którego szczytem marzeń jest israjfon czy szajszung...



Nawet mój DSC-HX300V by wystarczył więc już nie zesraj się z tą swoją kamerką weselną.

loda_szmato

2019-09-23, 13:13
Tu macie coś fajnego, bo obsrywacie się jakimiś ch*jowymi kamerami i aparatami:

Nikon p1000

Dość imponujące możliwości za niecałe 4 tys zł.
 

Pan_Doktur

2019-09-23, 18:32
HAL9000/2 napisał/a:

nagrywane przez lornetkę? tego tu jeszcze nie grali....



poszperam, kiedyś nagrywałem przez tachimetr :kawa: