18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Powyborcze emocje pod pałacem prezydenckim;)

morinho • 2010-07-05, 18:40
Emocje trzeba rozładować, np. tak jak robi ten pan:)

Zephi

2010-07-06, 00:05
Typowy przyklad ruchu wytworzonego na bazie katastrofy w smolensku. Nie, Jaroslawowi NIE NALEZY sie urzad po zmarlym bracie, niektorzy zdaja sie o tym zapominac.

bypietras

2010-07-06, 00:39
Ludzie mają tendencje do wytykania innym swoich własnych wad.. Zachowanie tego eee.. człowieka..? ..jest spowodowane niebywale płytkim myśleniem i brakiem własnych niezmiennych poglądów.. Przykro mi patrzeć na to co pokazuje.. po 10 sekundach takiego darcia ryja i bezpodstawnego obrażania mnie dostał by w szczękę..

Vireek

2010-07-06, 00:54
@Up @Up @Up @Up @Up...



PinkRose

2010-07-06, 01:10
Nie wiedziałem że kilku klechów co leciało i spadło, należało do wybitnych jednostek i rządu Polskiego.

owca

2010-07-06, 09:11
Przeraża mnie ten facet...
Można by go nazwać przedstawicielem połowy Polski (albo jednej czwartej.. bo tyle uprawnionych głosowało na Kaczyńskiego). Jeśli reszta jest podobna (czyli tylko siebie uważa za Polaków) to mam wrażenie, że Polska w ich mniemaniu jest bardzo malutka, zamieszkana przez samych zdrajców.
Smutne, że nie jestem mile widziana w swoim kraju. Smutne, że czując się Polką nie jestem nią w oczach innych. Ale cóż, ze smutkami i żalami to nie na tym portalu, doskonale rozumiem.
Pozdrawiam

Dodus

2010-07-06, 09:29
96 najwybitniejszych ludzi w polsce? co to kuw..de ma byc. media zrobily ludzia sieczke w glowie

uookie

2010-07-06, 10:39
każdy głos na Bronisława Komorowskiego był głosem za tym, by PiS wygrało przyszłoroczne wybory parlamentarne.

Bundy

2010-07-06, 11:50
Bronisław Maria Komorowski – polski polityk, z wykształcenia historyk.

Jarosław Aleksander Kaczyński – polski polityk, doktor nauk prawnych.

Więc błagam Was nie mówcie, że Komorowski bardziej nadaje się na prezydenta. To będzie marionetka w ręku Tuska(który przez ostatnie 3 lata zrobił yyy yyy yyy?? o 10km autostrad ??). Wyśmiewacie Kaczyńskiego tylko dlatego, że ma brata bliźniaka. Większość z Was ma w dupie kto rządzi bo i tak to nic nie zmieni. Lecz mimo wszystko nie można głosować na Kaczyńskiego, bo to wstyd i hańba. Gdybym spytał dlaczego? To co byś odpowiedział? bo jest niski, bo nie ma żony, bo liczy się ze zdaniem matki? Ludzie k***a, a co do moherów, elektorat jak elektorat. Co Wy kurka myślicie, że jakby któraś partia miała możliwość poparcia "społki Radia Maryja" to by z tego nie skorzystała ? oczywiscie, że skorzystałaby to jest polityka i walczy się kłamstwami o każdy głos.
Nie nie jestem za PiS-em, ale wk***ia mnie jak patrzę w tą j***ną telewizję i widzę jak jeden z drugim się kłocą, tak samo obrażają, ale tylko PiS jest agresywne, troche hipokryzja co nie?
Także, miejcie k***a swoje zdanie i błagam nie kierujcie się zdaniem masy.

Głosuje na JKM.

lesiot

2010-07-06, 12:11
O... myśli że jak głosuje na JKM, to jest samodzielnie myślący... WOW.
Jakbyś taki był to byś doskonale wiedział, że propozycje JKM to dopiero bujdy... ten człowiek nie jest w stanie zrealizować swojego programu i swoich pomysłów... to jest po prostu nie wykonalne. Bardziej realny od programy JKM jest nawet potwór spaghetti.

Swoją drogą... głosujący Bundy? Może jeszcze podatki płacisz?

Bundy

2010-07-06, 12:42
lesiot napisał/a:

O... myśli że jak głosuje na JKM, to jest samodzielnie myślący... WOW.
Jakbyś taki był to byś doskonale wiedział, że propozycje JKM to dopiero bujdy... ten człowiek nie jest w stanie zrealizować swojego programu i swoich pomysłów... to jest po prostu nie wykonalne. Bardziej realny od programy JKM jest nawet potwór spaghetti.

Swoją drogą... głosujący Bundy? Może jeszcze podatki płacisz?



Człowieczku, jeśli myślisz, że mając 18 lat nie wiem nic, to myśl tak dalej, gratuluje i ciesze się Twoim szczęściem.

Co do JKM, lepszy człowiek z planem niż człowiek bez planu. Nie mogę zaprzeczyć, że wszystkie propozycje Pana Korwin-Mikke są do wykonania bo tak nie jest, lecz te rozwiązania które są możliwe są jak najbardziej trafne i potrzebne.

mcmt

2010-07-06, 14:29
Bundy napisał/a:



Człowieczku, jeśli myślisz, że mając 18 lat nie wiem nic, to myśl tak dalej, gratuluje i ciesze się Twoim szczęściem.


:lol:
Ta wypowiedz mowi sama za siebie...

Generalnie w kazdym fajnym temacie pojawia sie gimnazjum i go psuje, trzeba sie do tego przyzwyczaic.

Mozna to zjawisko porownac do ow pana z filmiku, ktory niewiedze czy nawet mozna nazwac nieswiadomosc polityczna nadrabia zaangazowaniem 8-)

"WROGU NARODU ROZUMISZ :!: ..."

loras

2010-07-06, 15:06
O k***a, człowieka z tak wypranym mózgiem to na prawdę nigdy w życiu nie widziałem.

Bundy

2010-07-06, 15:51
Tak, oceniajcie ludzi dalej po piwach na sadisticu. JESTEŚCIE WIELCY.

ozi402

2010-07-06, 15:57
yeaa na niego głosowali fajansi

staszekf123

2010-07-06, 16:08
A ja mam wyj***ne na to. Patrzcie logicznie- kto k***a by nie był tym prezydentem, i tak bedzie nas okradał. Więc h*j mi to kto bedzie mi kradł, bo zmieni sie k***a tylko nazwisko prezydenta, a kraść będą zawsze.