18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Powrót do domu

TT4 • 2018-11-15, 09:26
Kwiat wraca a jeden nie ma biletu.


peersil

2018-11-15, 17:47
Zamiast pożyczyć chlopakowi na bilet to go wyj***li ..ech k***a niedojrzały sfrustrowany naród polski.. każdy chce pokazać wieksze jaja hurabura szef podwóra... :oops: :-?

markop4321

2018-11-15, 18:04
Mogli go wyjebac przez zamknięte okno

dagonxdagon

2018-11-15, 18:23
Co jak co, ale kobitka wyjaśniła typa.

PieronJasnySzlag

2018-11-15, 18:55
Polscy najcjonaliści i nietolerancyjni faszyści wyrzucają biednego żyda z pociągu. 2018 Koloryzowan.

bakus1233

2018-11-15, 19:16
Może i nie jest święty ten Seba, ale tej czarnej szmacie za jej zachowanie powinien wyj***ć. Jakby poleżała w śpiączce z pół roku albo lepiej, to by dobrze jej zrobiło.

mindflow

2018-11-15, 19:35
@peersil - dokladnie o tym pomyslalem, roznie w zyciu bywa, jak sie tak wszystkim spieszyło to zamiast sie z nim szarpac mogli szybka sciepe zrobic po te kilka złotych i kupic gosciowi bilet...

Jinx

2018-11-15, 19:55
mindflow napisał/a:

@peersil - dokladnie o tym pomyslalem, roznie w zyciu bywa, jak sie tak wszystkim spieszyło to zamiast sie z nim szarpac mogli szybka sciepe zrobic po te kilka złotych i kupic gosciowi bilet...



ale chwila k***a jak będę chciał wycieczkę do Egiptu to też mają się ludzie z całego turnusu składać ?

Szaman4321

2018-11-15, 19:55
A to nie jest tak że jak się nie ma biletu to konduktor wystawia mandat 200 zł i można jechać dalej ?

MadDave

2018-11-15, 20:19
mindflow napisał/a:

@peersil - dokladnie o tym pomyslalem, roznie w zyciu bywa, jak sie tak wszystkim spieszyło to zamiast sie z nim szarpac mogli szybka sciepe zrobic po te kilka złotych i kupic gosciowi bilet...



Chyba cię poj***ło.
Zrzucać się i fundować podróż takiemu śmieciowi? Co innego gdyby gość był w porządku w stosunku do innych ale tutaj jego aroganckie podejście i stosunek do innych można określić tylko jako patologia.

No bywa w życiu różnie - ale czy to powód żeby robić z siebie takiego śmiecia? sam nie wiem. Nigdy nie byłem w takiej sytuacji ale gdybym był to pewnie poszedłbym do jakiejkolwiek roboty. Tutaj sebek ewidentnie kultywuje zasady ze szkoły lansu i bansu, szlachta nie pracuje yolo, hwdp 100% elo elo mordeczki przypał na dzelni, hehe dymy.
I ty mi mówisz że ja miałbym takiemu osobnikowi dać kasę na bilet... no prośba...

edek.bajzel

2018-11-15, 20:31
nie na temat może,
ale gdzie te kobiety sprzed lat,
bo obecnie co widzę to , wulgarne, egoistyczne, narcystyczne grube rury, jebiące fetorem oraz głupotą i dające dupy ..wszytkiemu,,

Szaman4321

2018-11-15, 20:34
edek.bajzel napisał/a:

nie na temat może,
ale gdzie te kobiety sprzed lat,
bo obecnie co widzę to , wulgarne, egoistyczne, narcystyczne grube rury, jebiące fetorem oraz głupotą i dające dupy ..wszytkiemu,,



One istnieją cały czas, tylko jest ich mniej i nie zadają się z patusiarnią

ellsworth

2018-11-15, 20:49
Velture napisał/a:

-bo nie mam siana
-to idź do roboty k***a
-bo co?


k***a bo 99% z nas uwielbia pracować i chodzimy tam z czystej rozrywki w ogóle nie związanej z placeniem rachunków.

Śmieć do utylizacji. Nie chcesz pracować to k***a zdychaj.


No może nie z czystej przyjemności, ale z przyjemności. Kto ma inaczej, niech zmieni pracę na taką którą lubi. No chyba, że żadnej nie lubi to jest po prostu j***nym leniem.

peersil

2018-11-15, 21:18
To że ktoś jest ch*jowy nie znaczy ze Ty masz być ch*jowszy od niego.. Pokaż klase wkaż dobra droge... a nie zniżaj się do poziomu i zachowuj jak kolejny ku*as z szeregu. o te dwie dychy by nikt nie zbiednial a noz chlopak przejzalby na oczy i oddał bo by mu sie głupio zrobiło. Niestety cała europa sie z nas smieje bo słoma z butów wciąż nam wystaje.
Moja historia: gość kiedyś w ostatniej chwili wsiadł do pociągu gdy przyszlo do kupienia biletu okazalo sie ze nie ma portfela konduktor patrzy spod byka i z satysfakcja pyta "no i co teraz" wyciagnalem dyche i zaplacilem za niego z wlasnej inicjatywy gość oddał mi podwójnie zaprosił na browara.. do dzisiaj pożyczamy sobie hajsy jak trzeba.. a wygladal na zwyklego sebe.
Troche empatii sk***ysyny!

YebaneDigidongi

2018-11-15, 21:32
@up
Tak, Europa się z nas śmieje bo nie dajemy patologicznym osobnikom na bilet, tak solidarnie, każdemu.
Jakby facet miał trochę pokory, poprosił i pomoc, to i może ktoś by pomógł, a jaką on ma postawę?
Gościa chciał wyrzucić cały pociąg, bo opóźniał wyjazd, ach, no tak, w cywilizowanym świecie ludzie kochają się spóźniać do pracy, i jak mają okazję spotkać się z przyczyną tego spóźnienia to wręczają mu prezenty i chodzą razem na browce.

peersil

2018-11-15, 21:42
Ah no tak prosić sie wszystkich o wszystko na kolanach chodzić zapomniałem - szlachta.. bezinteresowność nie istnieje polak się nie domyśla polak robi...nie myśli później idzie do domu. Wciąż istnieje tu mentalność komunisty. Typ powiedział że bez policji nie wyjdzie wiec jakim prawem go szarpią tam?