18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Powrót do domu

Quaswerty • 2013-07-02, 20:19

Co tu wiele pisać, po prostu dla niektórych powrót do domu to coś więcej.

Snaku

2013-07-02, 20:25
Dla żołnierzy zawsze zimny browar!

R.G.

2013-07-02, 20:28
Za Afgan zawsze piwo

mgrucha

2013-07-02, 23:09
k***a! mogę oglądać wypadki, obcięte nogi, ręce, a przy takich filmikach zawsze oczy mokre się robią! browar!

BlanX

2013-07-02, 23:14
Piękna amerykańska propaganda!Pieprzeni okupanci całego świata!

imbryg

2013-07-02, 23:34
ogólnie to wk***ia mnie takie podniecanie się j***nymi najemnikami... wk***ia mnie jeszcze bardziej, afera, kiedy polscy żołnierze którzy jadą na misje (za pieniążki - normalna praca) wracają poszkodowani, albo "umarci". sami się o to prosili.

cripkillah

2013-07-03, 00:09
[BlanX], weź k***a nie wyzywaj żołnierzy za to co robią, bo to jest ich praca jaką nakazał im wykonać rząd. Żołnierze to wielcy ludzie, niestety ich zaj***nym zadaniem jest zabijać i okupować, ale są zależni od j***nego rządu.

fashX

2013-07-03, 00:15
Snaku napisał/a:

Dla żołnierzy zawsze zimny browar!



A za tupolewa zawsze zimny lech :D

Cryo

2013-07-03, 00:22
Dawać maść na ból dupy dla forumowych hipisów :homer:

benalizah

2013-07-03, 00:24
Jak mnie ten amerykański patos wk***ia.

Grabarzysko

2013-07-03, 00:28
Przez Ciebie się wzruszyłem. Przepadnij istoto nieczysta :plzdie:

namron

2013-07-03, 00:30
Oczywiscie ze żołnierzy nie należy obrażać bo jest to ich praca ale jak widze taki kawałek propadandy to mnie w żołądku ściska, kiedyś czytałem o tych powitaniach i o nagraniach z domu emitowanych w amerykańskiej tv okazuje się że połowa jest reżyserowana a cała reszta ustawiana pod publike co więcej jeden z żołnierzy pisał kiedyś do żony że śpią na ziemi i ostrzał nie ustępuje jego opowieści opublikowała jakaś gazeta i nagle wyszło przypadkiem że oni w afganistanie mieli z kumplami sielanke a wydało się przypadkiem bo jeden po pijaku wstawił na fb zdjęcia jaki to oni nie mieli tam "ubaw i ten cały nieustający ostrzał wroga" to nie jest prawdziwa wojna ale na taką ma wyglądać a każdy chce miec o czym wspominać tak na prawde to większość wspomnien pewnie by wyglądała następująco "przez 4 godziny strzelałem do góry na której ktoś widział koze". Fakt zdażają się i "bitwy" ale jest to margines a większość żołnierzy ginie najeżdżając na mine dlatego ta wojna jest koloryzowana jak tylko się da zwłaszcza poprzez rozczulające filmiki o powrotach żołnierzy zwłaszcza że w tym samym czasie każdy jeden strażak wykonuje 10000krotnie bardziej niebezpieczną robote. Chwała żołnierzom ale za taką propagande to ja podziękuje (niech oni zostawią te kraje w spokoju, może się troszke wzbogacą zrobią coś jak nasz socjal i araby wrócą do siebie)

sirred44

2013-07-03, 00:43
A ja mam wyj***ne na Wasze piwa , Wasze zdanie , poglądy i to w co wierzycie a w co nie.
Ja się wzruszyłem jak nigdy .

MadDave

2013-07-03, 01:05
Heh fajne uczucie, gdy wracasz nadal żywy z wojny i wita cię rodzina, znajomi, sąsiedzi tak jakbyś był bohaterem...Natomiast, gdy ja wracam z wojny słyszę tylko- Nooo!!! Panisko wielkie !! nareszcie odszedł od tego komputera! Obiad stygnie! dziewczynę byś sobie znalazł a nie się całymi dniami w komputer patrzysz!